درباره اپلیکیشن تحت وب

یکی دیگر از مسائلی که امروزه در زمینه اپلیکیشن ها بر روی زبان ها افتاده ، اپلیکیشن تحت وب است ! مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با دارا بودن بهترین متخصصین برنامه نویسی موبایل در این زمینه پیشرو است !

حال برای شما کمی درباره اپلیکیشن و مفهومش توضیح میدهیم ، با سئو تهران همراه باشید …

اپلیکیشن تحت وب برای جواب دادن به احتیاج های ما و انجام دادن فعالیت هایی که به آن ها احتیاج داریم درست می شوند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

به دلیل آن که ما در حوزه های متفاوت، احتیاج های مختلفی داریم، اپلیکیشن ها همچنین به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. اکنون با توسعه بازار آن ها، تقریبا در همه دسته ها چندین مدل خیلی خوب و عالی موجود است.

آب و هوا :

اپلیکیشن های مرتبط به شرایط آب و هوا. این برنامه ها اطلاعات هواشناسی را از پایگاه های معتبر مثل Accuweather می گیرد و براساس زمان بندی روی موبایل اندروید شما مشخص می کند.

به طور نمونه در مقاله اپلیکیشن ارزان اگر هدف سفر رفتن دارید و باید از آب و هوای منطقه ای آگاهی پیدا کنید، یکی از این اپلیکیشن ها برای شما کاربرد دارد. برنامه هایی هایی مثل دماسنج و زلزله نگار هم می توانند در این گروه جای بگیرند.

آشپزی و رستوران :

بازار دستور های پخت و پز و معرفی رستوران ها همواره پرطرفدار بوده است. قبلا این یادگیری ها از راه کتاب های آموزشی صورت گرفته می شود.

ولی اکنون اندازه زیادی اپلیکیشن درباره ی شیوه ی پخت غذا، دسر، کیک و دیگر وجود دارد.ما در دوره ی عرضه خدمات اینترنتی به سر می بریم.

دیگر برای سفارش دادن غذا ها الزام نیست تا رستوران محبوب خود بروید و برگردید. می شود به گفته مقاله اپلیکیشن ارزان با به کار بردن از سرویس های ویژه یکسان سازی رستوران ها، غذای محبوب خود را به آسانی سفارش دهید.

همینطور در حوزه ی معرفی غذاخوری ها و یا کافه های مشهور ، اپلیکیشن های بیشتری معرفی شده است.

آموزش :

آموزش همواره از اساسی ترین نگرانی های انسان به حساب می رفته است. با وجود اپلیکیشن های گوشی، آموزش و آموختن هم راحت تر از همیشه شده است.

تمام برنامه های مرتبط به آموختن در این دسته جای می گیرند. این نرم افزار ها حوزه استفاده از شیوه های جدید و ماهرانه در آموزش را بوجود آورده اند.

آموختن کنکور، بانکداری، قانون، احکام دین، برنامه نویسی، زبان های متفاوت، کودکان، خودرو ها و دیگر، از اپلیکیشن هایی هستند که می شود در این گروه آنها را پیدا کنید.

ابزار ها :

موبایل های هوشمند ابزار های مرتبطی هستند. به این معنی از مقاله اپلیکیشن ارزان در پایه ای ترین صورت می توانیم با آن ها تماس داشته باشیم و یا در قالب های متفاوت، پیام های تصویری و متنی برای دوستانمان ارسال کنیم . از این سبب اپلیکیشن های ارتباطی مانند پیام رسان ها و تماس گیرنده ها اهمیت خیلی بیشتری در دنیای موبایل های هوشمند دارند.

برخی از رسانه های اجتماعی که فعالیت تماس و پیام را در بستر اینترنت هم عرضه می دهند همچنین در این گروه قرار می گیرند.

اخبار و نشریات :

وقتی که هر زمان برای خرید روزنامه تا دکه ی روزنامه فروشی می رفتیم گذشته است. با به کار بردن از اپلیکیشن های توانمند خبری می توانید در هر زمان از همه ی اخبار پر اهمیت روز با خبر شوید. برخی از این نرم افزار ها توانایی مشخص کردن اخبار از چندین منبع متفاوت را دارند.

رسانه های اجتماعی :

در رسانه های اجتماعی مخاطبان می توانند با درست کردن حساب کاربری، با دیگر مردم در ارتباط باشند. می توانند ارسال کنند و زمان های زندگی خود را به اشتراک بگذارند.

رسانه های اجتماعی به طور زیادی پرطرفدار هستند. از مدل های رسانه های اجتماعی که در ایران شناخت داریم می توان به تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک نام برده .

رسانه های اجتماعی زیادی تا بحال درست شده که براساس مقاله اپلیکیشن ارزان شیوه عملکرد آن ها با یکدیگر مختلف است. بطور نمونه در اینستاگرام پست های عکسدار به اشتراک گذاشته می شوند. برخی از آن ها هم بویژه اشخاص خاصی هستند. برای مدل، شبکه ی ۵۰۰PX بویژه عکاسان تخصصی است.

فیلم و عکس :

تماشا و ثبت تصویر و فیلم از سرگرمی های هروزه همه ی مخاطبان گوشی به حساب می روند. با قوی تر شدن دوربین گوشی های هوشمند و توسعه سخت افزار آن ها، حال می توان انواع عکس و فیلم را بر روی موبایل ها تماشا کرد.

حتی مخاطبان می توانند محتوای چند رسانه ای خود را تغییر دهند و به نتیجه ی مورد علاقه خود برسند.

موسیقی :

موبایل های هوشمند اکنون در حوزه ی پخش موسیقی توسعه های قابل اهمیتی داشته اند. تا حدی که برخی از مدل های گوشی ساب ووفر و توییتر داخلی دارند! بنابراین مقاله اپلیکیشن ارزان احتیاج به پخش کننده های فعال و با کیفیت احساس می شود. در این گروه از اپلیکیشن ها می شود پخش کننده ها و تغییر کننده های موسیقی را یافت .

مارکت ها :

همینطور که اپلیکیشن ها در حال توسعه و رفع کردن احتیاج های ما هستند، یک گروه خاص از برنامه ها موجود هستند که وظیفه ی عرضه ی برنامه ها به عهده ی آن هاست. همینطور اگر برنامه های گوشی ما آپدیت دریافت کرده باشند، مارکت ها به ما آگاهی می دهند و توانایی داریم برنامه ها را بروزرسانی کنیم.

مشهور ترین و معتبر ترین مارکت اندروید Play Store بویژه شرکت گوگل می باشد که به صورت پیش فرض روی همه گوشی های اندرویدی موجود است. مشهور ترین مارکت ایرانی اندروید هم “کافه بازار” است.

اپلیکیشن ها چگونه عمل می کنند؟

همانگونه که پیش تر هم از مقاله اپلیکیشن تحت وب اشاره شد، اپلیکیشن ها برای آن که احتیاج های ما را برطرف کنند درست می شوند. موبایل های هوشمند اکنون به اندازه کافی منابع سخت افزاری فعال و مختلف دارند که می توانیم از آن ها به صورت ابزارهای کارآمدی به کار ببریم .

بطور نمونه با دارا بودن یک موبایل هوشمند، شما از دارا بودن رادیو، تلویزیون، لپتاپ، ماشین حساب، چراغ قوه، دوربین، تقویم، مودم و خیلی از وسایل دیگر بی احتیاج می شوید.اپلیکیشن ها می شود از این منابع سخت افزاری به کار ببرند و با شیوه های ویژه خودشان، احتیاج های ما را رفع کنند.

بطور نمونه نرم افزار چراغ قوه از فلاش دوربین به کار می برند. به عبارت دیگر مقاله اپلیکیشن تحت وب، ترکیب منابع سخت افزاری و ماهرانه و هنرمندی برنامه نویس ها، سبب تهیه اپلیکیشن های متفاوت و ماهرانه می شود که همه به ما یاری می کنند.

عملکرد اپلیکیشن موبایل برای پشتیبانی مخاطبان

در این مقاله اپلیکیشن تحت وب به ارزیابی کاربرد اپلیکیشن گوشی برای رونق کسب و کار پرداخته شده است. ممکن است گمان کنید که وب سایت یک راه حل خوب برای فعالیت در شبکه جهانی است.

اما اساسا طراحی سایت فقط راه حل نیست. حتی با انجام سئو حرفه ای و قرار دادن آن در صفحات گوگل فعالیت به پایان نمی رسد. با سئو تهران آشنا شوید.

یک شخص برای بدست آوردن موفقیت باید همواره آینده نگر باشد و آینده در دست تکنولوژی تلفن همراه و ارتقا آن است.در تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ صورت گرفته شد, مشخص شد که اشخاص بیشتر از تلفن همراه به کار می برند (حدوداً ۸۶ درصد) .

تحقیقاتی که پس از آن انجام شد هم نشان داد که به کار بردن از دسک تاپ و سیستم به جایگاه قبلی خودش برنگشت یا به اصطلاح دیگر مقاله اپلیکیشن ارزان روند نزولی به کار بردن از رایانه کماکان ادامه دارد.

این کار خود اهمیت عملکرد اپلیکیشن موبایل در کسب و کار را مشخص می کند. یک اپلیکیشن موبایل یک کالا نرم افزاری است که بر روی موبایل هوشمند یا تبلت نصب می شود. اپلکیشن ها برای سیستم عامل های متفاوت مانند اندروید, IOS, windows phone طراحی می شوند.

چطور کاربرد اپلیکیشن موبایل

عملکرد اپلیکیشن گوشی با وب سایت های ریسپانسیو خیلی فرق دارد. از آنجا یک اپلیکیشن باید بر روی هر دستگاه بطور مجزا نصب شود و تجربه کاربری واحدی را به دنبال دارد.

مقصود از یک وب سایت واکنش گرا جذب کاربران جدید است در عین حالی که عملکرد اپلیکیشن گوشی طبق گفته مقاله اپلیکیشن ارزان تعامل با مشتریان و کاربران همیشگی است.

با درست کردن یک وب سایت برای یافتن و جذب کاربر جدید باز می‌شود. حال با به کار بردن از یک اپلیکیشن گوشی می‌توان کاربر را پشتیبانی و سرویس‌دهی کرد. به عبارت دیگر مقاله اپلیکیشن ارزان می‌توان بیان کرد که یک اپلیکیشن موبایل مناسب یک احتیاج برای رسیدن به هدف است.

البته به این شرط که خیلی آسان و راحت آماده سازی شده باشد بصورتی که همه نیازمندی‌ های مخاطب با چند اسکرول و تب قابل دسترسی باشد.البته باید به یاد داشت باشید که نباید اپلکیشن موبایل خود را مشابه یک وب سایت پر ازدحام کنید. باید خصوصیت ها و خدمات اصلی که هدف مخاطب و نظر اصلی کسب و کار شماست را در اپلکیشن به طور ساده و راحت راه اندازی و ارتقا دهید.

حتی می توانید از پوش نوتیفکیشن هم برای رخداد های تازه استفاده کنید.البته طراحی کردن اپلیکیشن تحت وب باید برای سیستم عامل‌های مختلف متفاوت انجام می گیرد و این سبب بالا رفتن مبلغ تهیه آن می‌ شود. یک اپلیکیشن حداقل باید برای دو سیستم عامل اندروید و IOS طراحی و درست بشود.

اپلکیشن‌های IOS عملکرد بیشتری دارند اما از آنجا که مخاطبان اندروید بالاتر است تعداد دانلود اپلیکیشن اندروید زیاد تر است. با سئو تهران آشنا شوید.

خصوصیت های اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن هم مثل وب سایت خصوصیت ها و عملکرد های خاص خودش را دارد:

 • اپلیکیشن بر روی خصوصیت های خاص متمرکز است: لزوما در نظر مقاله اپلیکیشن ارزان یک اپلیکیشن نباید تکراری از وب سایت باشد. برخی از خصوصیت ها می‌ تواند اساسا در اپلیکیشن طراحی شود بصورتی که این خصوصیت برای سایت موجود نیست و بالعکس.

بطور نمونه مخاطبان اینستاگرام در وب سایت می‌توانند تصویر ها را تماشا کنند اما برای بارگزاری باید حتماً از اپلیکیشن آن به کار ببرند.

 • شیوه کار اپلیکیشن ها مختلف است: اپلیکیشن ها را باید از راه برنامه های خاصی مانند گوگل پلی, اپ استور و … دانلود و نصب کرد و در زمان نصب میزان دسترسی به منابع موبایل مانند کارت حافظه, موقعیت یاب و … را معین می کند. این کار سبب می شود که امنیت بیشتری نسبت به یک سایت دارا باشد.
 • اپلیکیشن ها آفلاین فعالیت می کنند: با اهمیت به محتوا و کارکرد یک اپلیکیشن می‌توان آن را به نوعی طراحی کرد که بدون احتیاج به اینترنت هم بتوان از آن ها به کار برد بطور نمونه اپلکیشن سئو تهران که خروجی از گروه سئو تهران برای طراحی اپلیکیشن است.
 • اپلیکیشن در اول همخ اطلاعات مورد احتیاج را دانلود و در صورت نبود اینترنت افلاین هم فعالیت می‌کند.
 • طراحی کاربرپسند و بخصوص: برای اینکه یک اپ گوشی یکپارچه و مخاطب پسند باید باید برای هر پلتفرم طراحی صورت گرف ( بسته به سایز های تفاوت صفحه نمایش). در یک اپ گوشی تصاویر زود تر آپلود می‌ شود و از حجم کمتر داده به کار می برد.
 • کامپوننت های گوشی همراه: یک اپلیکیشن موبایل به آسانی با سنسور های متفاوت موبایل مانند میکروفن, دوربین، مکان یاب و …. کار می‌ کند. این کار خود یک فایده مهم به شمار می رود به دلیل آن که امکان زیادی در اختیار مخاطب قرار می‌ دهد.

در نتیجه مقاله اپلیکیشن ارزان وقتی که احتیاج به عرضه یک سرویس خاص باشد به کار بردن از یک اپلکیشن گوشی برای ارائه این سرویس خیلی آسان تر از وارد کردن آدرس سایت یا حتی سرچ تصادفی در وب سایت هاست.

کشف و شناخت چهره : این یکی از فناوری های آینده است. برای آغاز، می توان به سیستم اداره حضور و غیاب در اپلیکیشن ها و شناخت چهره اشاره کرد.

پخش زنده : این ماژول در اپلیکیشن های موبایل می تواند اداره و مشاهده پخش زنده را مدیریت دهی نماید.

ارتباط کاربری گرافیکی : ارتباط کاربری راحت و ساده، خصوصیت اصلی برای هر اپلیکیشن گوشی موفق است. دستیابی به این مهم سخت است، ولی کلید حفظ مشتریان شما می باشد. با اهمیت به این خصوصیت، مشتریان می توانند خدمات هایشان را با آسانی انجام دهند.

پشتیبانی و آپدیت : برای بوجود آوردن برنامه های اثرگذار در دراز مدت، به گفته مقاله اپلیکیشن ارزان مشتریان به پشتیبانی اثرگذار و مداوم احتیاج دارند.

عللی که عملکرد استفاده از اپلیکیشن را ارتقا داده

 1. تعاملات عمیق با کاربران:

در مقاله ی اپلیکیشن تحت وب با ارتقا روز افزون تکنولوژی در گوشی، حجم معاملات شرکت ها، از آپدیت شرایط شرکت ها بر اساس احتیاج بازار و مشتریان، تا دانلود محتوا های سایت ها و همکاری و تعامل دوطرفه، به صورت قابل اهمیتی افزایش یافته است.

حتی وقتی که مخاطبان در تعطیلات و یا در دفتر کار خود باشند، می توانند از راه اپلیکیشن ها، با کسب و کار شما ارتباط و برقرای داشته باشند.

به غیر از این، با به کار بردن از سامانه های مانند موقعیت‌یاب جهانی کسب و کار ها می شود به اطلاعات مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کرده و فعالیت خود را بر اصول احتیاج کاربر، شخصی سازی کنند، تا آن ها را به شیوه اثرگذار تری به سوی خود جذب نمایند.

چنین برنامه هایی می شود اپلیکیشن های سفر، اپلیکیشن های فروشگاهی، اپلیکیشن های بانک داری و سایر باشند.

 1. ذخیره سازی کلان داده ها:

اپلیکیشن های گوشی طبق مقاله اپلیکیشن تحت وب می توانند اطلاعات، خواسته ها و احتیاج های کاربران را به ظور اتوماتیک و هوشمندانه دریافت و ذخیره نمایند. که در آخر می تواند به عرضه محتوا و اطلاعات شخصی شده مرتبط به مخاطبان یاری کند. اپلیکیشن های گوشی می توانند سازمان ها را از نوع آهسته و کند جمع آوری اطلاعات مشتریان و ارزیایی تحلیل آن ها، نجات دهند.

 1. خدمات و فروش مناسب تر:

یکی از مناسب ترین مدل ها می تواند سایت آمازون باشد، آن ها کاربران مورد نظر خود را ارزیابی و تحلیل کرده و فعالیتی را عرضه می دهند که مخاطبان به دنبال آن هستند. خیلی پر اهمیت و حیاتی است که یک اپلیکیشن اختصاص و تخصصی برای کسب و کار خود طراحی نمایید.

و با درک خوب تر خواسته ها و احتیاج های کاربران، اطلاعات پر فایده و کاربردی در اپلیکیشن ها قرار دهید. در این نوع از مقاله اپلیکیشن ارزان، کسب و کار شما با عرضه دادن خدمات اثرگذار و مورد احتیاج کاربران، میزان فروش و درآمدشان به طور قابل اهمیتی افزایش می یابد.

امکانات و فعالیت ارائه شده در اپلیکیشن های گوشی

شرکت سئو تهران به عنوان یکی از شرکت هایی است که در حوزه توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن های گوشی، علم و مهارت خود را به کار گرفته است تا سرویس ها و فعاایت توسعه یافته برنامه های گوشی را در سطحی مناسب به همه کسب و کار ها عرضه دهد.

بعضی از کارایی قابل ارائه در اپلیکیشن های موبایل:

فعالیت تعاملی موبایلی: این قسمت از مقاله اپلیکیشن ارزان دارای درک احتیاج و خواسته‌ی کاربر، بوجود آوردن وایرفریم ها (نقشه ساخت یا بلوپرینت برای ارتباط و تجربه مخاطب)، طراحی رابط کاربری (ارتباط کاربری پیکسل پرفکت) و ارتقا رابط کاربری (ترجمه “ماک آپ ها” به ارتباط کاربری کارکردی) می باشد.

فعالیت توسعه اپلیکیشن های موبایل:

این فعالیت دارای ارتقا برنامه های بومی و ترکیبی برای دستگاه های آی‌اواس و آندروید می باشد. همینطور دارای یکپارچه سازی ای پی آی ها. برای متصل کردن به سیستم پشتیبانی سازمان ها می باشد.

فعالیت مدیریتی موبایل و اپلیکیشن های موبایلی:

درست کردن اپلیکیشن موبایل در فروشگاه ها، می شود برای کسب و کار های کوچک و متوسط سخت باشد. فعالیت ما، دارای نصب برنامه ها در فروشگاه ها و عرضه خدمات و پشتیبانی بعد از فروش می باشد. (حساب کاربری ارتقا دهنده در اپ استور یا گوگل پلی، فرستادن برنامه، میزبانی آن، نوتیفیکیشن های مرتب، تعامل و مشارکت، پشتیبانی بعد از فروش، برطرف کردن اشکالات جزئی، سازگاری با سیستم عامل های تازه و غیره)

ما اپلیکیشن ها را در دامنه های کاربردی که در مقاله اپلیکیشن ارزان ذکر شده ارتقا داده ایم :

 1. فرستادن نوتیفیکیشن (هشدار و اعلان): این یکی از خصوصیت های اصلی هر برنامه و اپلیکیشن گوشی می باشد. نوتیفیکیشن ها یک روش برای فرستادن پیام یا اطلاع رسانی، بدون باز کردن اپلیکیشن می باشد. فرستادن نوتیفیکیشن ها نسبت به فرستادن ایمیل، راحت تر و زود تر می باشد.

 1. یکسان سازی رسانه های اجتماعی: اکنون بیش از 80% از اشخاص، اشتراک گذاری محتوا ها، تصویر ها و یا هر گونه اطلاعات در پلتفرم هایی مثل تلگرام، فیس بوک، توییتر، لینکدین و اینستاگرام را علاقه دارند. اگرچه ما این ای پی آی ها را در برنامه های وب اجرا کنیم.

ولی یکسان سازی اپلیکیشن های موبایل با رسانه های اجتماعی، برای مخاطبان باید به نوعی باشد که تولید کنندگان و مخاطبان، مایل باشند که محتوا ها را در آن ها به اشتراک گذارند.

 1. پرداخت آنلاین با موبایل: اکثر اپلیکیشن های ارتقا یافته، برای تجارت الکترونیک و فعالیت مبتنی و مربوط با پرداخت به صورت تلفن همراه می باشند.کاربران از راه اپلیکیشن های موبایل، آسان تر می توانند به جای پرداخت نقدی و یا به کار بردن از وب سایت، اقدام نمایند.

ما کارایی پرداخت را در اپلیکیشن های موبایلی یکسام سازی کرده ایم و برنامه های فروشگاه های آنلاین، در تلفن های همراه می تواند به آسانی یکپارچه و سفارشی سازی گردد.

 1. موقعیت جغرافیایی و نقشه های گوگل: از خصوصیت های معروف استفاده شده، جی پی اس می باشد که به صورت آن، می توانید شرایط مکانی خود را به دیگر مخاطبان گزارش دهید. GPS ها همواره در اپلیکیشن های تقاضا تاکسی، و یا اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا قرار می گیرند.

با به کار بردن از این شیوه طبق نظر مقاله اپلیکیشن تحت وب، ما نقشه گوگل را برای اپلیکیشن مخاطبان اجرا کردیم، تا بتوانند شرایط یکدیگر را ردیابی کرده و کار خدمات رسانی را زود تر انجام دهند.

 1. پیام رسانی: این کارایی، تماس و ارتباط مخاطبان را با یکدیگر ممکن پذیر می سازد. این کارایی، قابل اجرا برای اپلیکیشن های سفر و گردشگری می باشد، و مخاطبان می توانند برنامه سفر خود را با همدیگر به اشتراک بگذارند و از راه پیام با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.با ما در مقاله ی اپلیکیشن تحت وب همراه باشید.

اگر نیاز به هرگونه مشاوره تخصصی در این زمینه بودید ، در تمامی ساعات شبانه روز متخصصین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان به صورت رایگان هستند.

بیشتر بخوانید : لوگو خبر فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran