امتیازدهی به : post

ایجاد بک لینک خارجی توسط سئو تهران

ایجاد بک لینک خارجی به صورت اصولی برای بهبود یافتن رتبه وب سایت ها در google بسیار موثر است، توصیه می شود این کار به توسط کارشناسان بک لینک انجام شود.

اشتباه نکنید! منظور ما لینک سازی خارجی نیست، منظور ما ساختن بک لینک در سایت های خارج از ایران است، اول می خواهیم توضیحات سریع و مختصری درباره سئو سایت بدهیم.

درنظر بگیرید که شما وب سایتی برای انتشار مقالات علمی در ایران ایجاد می کنید، خب ابتدا باید اولین مراحله سئو را انجام دهید، لینک سازی داخلی و منتشر کردن محتوا از قدم های اولیه است.

در قدم بعدی شما باید برای وب سایت خود بک لینک ایجاد کنید، ترجیحاً ابتدا در سایت های داخلی شروع به ساختن بک لینک کنید.

اما بعد از گذشت مدتی اگر مشاهده شد که سایت شما هیچ پیشرفتی ندارد می توانید به سراغ ساختن بک لینک در وبسایت های خارجی نمایید.

بهترین راه برای ساختن بک لینک در سایت های خارجی

خب همان طور که گفتیم ایجاد بک لینک در وب سایت های خارجی به صورت اصولی موثر است، اما شاید افرادی بر این باور داشته باشند که از هر سایتی می توانند بک لینک مثبت و معتبر دریافت کنند.

1-بهترین راه ایجاد اصولی بک لینک در وب سایت های خارجی، استفاده از وبلاگ های ریگانی است که در اختیار کاربران قرارداده شده است.

شما می توانید با ساختن صفحه در وبلاگ های خارجی و منتشر کردن پست در صفحه خود، قراردادن لینک خود در این پست، بک لینک خارجی معتبر کسب کنید.

از معتبرترین وبلاگ های موجود در دنیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • WordPress.com
 • launch.joomla.org
 • blogspot.com
 • edublogs.org
 • doodlekit.com
 • hatenablog.com
 • eklablog.com
 • webself.net
 • over-blog.com
 • altervista.org
 • estranky.sk
 • blog.fc2.com
 • unblog.fr

موارد دیگری نیز وجود دارند که شما می توانید با جستجو در گوگل از آن ها اطلاع پیدا کنید، اگر نحوه ساختن وبلاگ را نیز نمی دانید جای هیچ نگرانی نیست کافیست وبلاگ را درسایت سئو تهرات سرچ کنید تا آموزش ساخت صفحه در وبلاگ ها را مطالعه نمایید.

ایجاد بک لینک خارجی

2-شما می توانید با پست کردن محتوا هایی به زبان انگلیسی و قرار دادن آن در دید جهانیان، شانس کسب بک لینک از وب سایت های خارجی به صورت اصولی و معتبر را ایجاد کنید.

همچنین اگر دوستانی در خارج از کشور دارید که می توانند لینک های شما را در سایت های همکار و مرتبط قرار دهند.

3-استفاده از سایت های کوتاه کننده لینک، یکی از بهترین راه های کسب بک لینک خارجی معتبر و با اعتبار بالا می باشد.

با کوتاه کردن لینک سایت خود در کوتاه کننده های لینک معتبر جهانی و استفاده از لینک کوتاه شده در پروسه ایجاد بک لینک، می توانید بک لینک معتبر و با اعتبار دریافت کنید.

سایت های زیادی در این حوزه فعالیت دارند که با داشتن اعتبار بالا در بین کاربران خارجی می توانند به شما کمک کنند کافیست برای اینکه این سایت هارا شناسایی کنید درباره آن ها در گوگل یا سایت سئو تهران جستجو نمایید.

ایجاد بک لینک خارجی توسط تیم سئو تهران

قبول داریم طی این پروسه پیچیده برای افراد بسیار سخت و زمان گیر است، اما هرکس را بهر کاری ساخته اند.

تیم سئو تهران که از مجموعه کارشناسان زبده طراحی، سئو و پشتیبانی سایت تشکیل شده است می تواند در این امر به شما دوستان عزیز کمک نماید.

شما می توانید پروژه صفر تا صد طراحی، سئو و پشتیبانی سایت خود را به تیم سئو تهران بسپارید، اما اگر سایت خود را طراحی کرده اید مشکلی نیست می توانید سئو و پشتیبانی آن را به ما بسپارید.

همچنین اگر وبسایت شما فقط به بک لینک ایرانی و خارجی نیاز دارد تیم سئو تهران آماده ارائه خدمت به شما دوستان عزیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت، با کارشناسان تیم سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش طراحی لوگو زیبا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran