ایجاد بک لینک روزانه برای وبسایت شما

تیم سئو تهران آماده ایجاد بک لینک روزانه براب وبسایت شما می باشد، اطلاعی از بک لینک ندارید؟ نمی دانید چقدر در پروسه سئو موثر است؟؟

ما به شما می گوییم! پس جای هیچ نگرانی نیست، تیم سئو تهران برترین تیم طراحی، سئو و پشتیبانی سایت در تهران آماده انجام پروژه های شما می باشد.

به زبان ساده، هنگامی ‌که یک وب‌ سایت به یک وب ‌سایت دیگر لینک می‌دهد، یک «بک لینک» ساخته شده است.

به بک لینک، inbound link یا لینک «ورودی» هم گفته می‌شود، زیرا باعث می‌شود که مردم «وارد» سایت شما شوند.

External link یا لینک خارجی هم یکی دیگر از عناوین بک لینک است و وجه تسمیه آن هدایت کاربران به «خارج» از وب ‌سایتی است که در آن حضور دارند، بک لینک یکی از موارد مهم در پروسه سئو سایت محسوب می‌ شود.

مثلاً به لینکی که در آخرین جمله پاراگراف بالا به کلمه «سئو سایت» اضافه کرده ایم توجه کنید، این یک لینک داخلی است.

اما اگر همین لینک را به یک وبسایت معتبر دیگر می ‌دادیم، در اینصورت google این لینک را به عنوان رأی اعتماد مدیر وب به سایت مزبور در نظر می‌گرفت و هرچه تعداد چنین لینک هایی برای یک سایت بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن در نزد گوگل بیشتر می ‌شود.

باید توجه داشته باشید که «کیفیت» در اینجا حرف اول را می‌زند و لذا همه لینک‌ها ارزش یکسانی ندارند. درواقع، دریافت چند بک لینک باکیفیت از منابع مناسب از هزاران بک لینک از سمت وب‌سایت‌های اسپم بهتر است.

ایجاد بک لینک روزانه

اکنون به دو سؤال مهم پاسخ می‌دهیم

1-چه چیزی کیفیت بک لینک را تعیین می‌کند؟

به‌طورکلی، یک بک لینک باکیفیت دارای مشخصه‌های زیر است:

  • لینک فالو (dofollow) باشد و نه nofollow؛
  • در میان محتوای سایت منبع قرار داده شده باشد؛
  • انکر تکست (anchor text) یا متن لینک کاملاً طبیعی به نظر برسد.

2-چه سایتی برای گرفتن بک لینک مناسب است؟

وب‌سایتی که:

  • با محتوای لینک مرتبط باشد؛
  • اعتبار بالایی داشته باشد.

منبعی که از آن بک لینک می‌گیرید به اندازه خود یک لینک اهمیت دارد، درواقع، گوگل زرنگ‌ تر شده و روزگار بک لینک گرفتن از وب ‌سایت‌های بی ‌ربط و نشستن به این امید که جایگاه بهتری در نتایج جستجو کسب کنید به سرآمده است.

به عنوان نمونه، اگر در زمینه طراحی وب فعالیت می‌کنید، لینک مرتبط لینکی است که از وب‌سایتی دریافت کرده‌ اید که مضمون آن با طراحی وب و زیرساخت‌های آن همخوانی دارد (مثلاً مباحث بازاریابی و فروش یا سئو) و نه وب‌سایتی که موضوع آن چیزی مثل باغبانی است.

ارتباط لینک توسط متن لینک، محتوای متن اطراف لینک و سایر لینک‌های خارجی موجود در آن صفحه تعیین می ‌شود.

با استفاده از لینک‌ های مرتبط، نه‌تنها گوگل را خشنود می ‌کنید، بلکه به دلیل تناسب محتوای دو وب‌ سایت لینک دهنده و گیرنده لینک، مشتریان بالقوه بهتر و مناسب‌ تری را نیز به دست خواهید آورد.

ایجاد بک لینک های روزانه

ایجاد بک لینک های روزانه توسط تیم سئو تهران برای وبسایت شما، این کار موجب بهبود وضع سایت شما و رسیده آن به رتبه های برتر گوگل می شود.

تیم سئو تهران که با تیمی از کارشناسان حرفه ای ایجاد بک لینک را در اختیار دارد، می تواند برای وب سایت شما بک لینک طبیعی و با کیفیت ایجاد کند.

این بک لینک ها در سایت های مرتبط با کلمه کلیدی شما و کاملاً به صورت طبیعی ایجاد می شود تا بیشترین کیفیت ممکن را برای شما داشته باشد.

البته پیشنهاد ما به شما این است که با سفارش پکیج ویژه طراحی، سئو و پشتیبانی سایت سئو تهران صفر تا صد وب سایت خود را به تیم ما بسپارید تا در آینده ای نچندان دور در بین برترین های ایران قرار گیرید.

اگر وبسایت شما از قبل نیز طراحی شده باشد، تیم سئو تهران می تواند کار بهینه سازی و پشتیبانی از آن راه برعهده بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان تیم سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش پشتیبانی سایت کامل

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید