ایجاد بک لینک واقعی

بک لینک واقعی چیست؟ چند نوع بک لینک وجود دارد؟ چرا لازم است بک لینک دریافت کنیم؟ Backlink بخریم یا اقدام به ایجاد بک لینک واقعی کنیم؟ همه این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است به ذهن شما خطور کرده باشد و شما را به این مطلب کشانده باشد.

تیم سئو تهران، برترین کارشناسان بک لینک را گرد هم آوره تا وب سایت شما در بین برترین های گوگل قرار گیرد.

سایت شما نیازمند بک لینک های واقعی است، شما می توانید پروسه ایجاد بک لینک برای وبسایت خود را به تیم تخصصی سئو تهران واگذار نمایید.

بک لینک چیست؟

در گام آغازین باید بک لینک را برای شما تعریف کنیم تا بهتر مفهوم بک لینک واقعی را درک کنید، بیایید سری به دانشنامه ویکی پدیا بزنیم تا ببینیم در مورد Backlink چه تعریفی دارد.

طبق تعریف این سایت ((پیوند ورودی (Backlink) به لینکی که از یک سایت به سایت دیگر ایجاد میگردد که به این کار Link building گفته می شود، این روش یکی از روش‌های سنجش رتبه سایت‌ها توسط موتورهای جستجو است))

بک لینک ها به دو دسته تقسیم می شوند، اگر بخواهیم روش‌های ساخت Link را از لحاظ خوب و بد بودن طبق بندی کنیم، میتوانیم لقب بد یا خوب را به آن‌ها بدهیم.

ایجاد بک لینک واقعی

Backlink واقعی یا خوب

چه موقع یک بک لینک واقعی است؟ به صورت کلی بک لینک واقعی یا خوب چه مفهومی دارد؟ به انواعی از پیوند که بر اساس اصول ایجاد شود، بک لینک واقعی یا خوب می گویند.

حال چه معیارهایی برای خوب و بد بودن یک پیوند وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که برای این کار باید به DA ، PA و PR توجه کنیم، در ادامه هرکدام از این‌ها را به تفکیک تعریف میکنیم.

DA : DA یا Domain authority یکی از معیارهایی است که مشخص میکند یک سایت ارزش ایجاد پویند را دارد یا خیر! این عبارت که به معنی ارزش دامنه است بررسی میکند که یک دامنه یک سایت چقدر ارزش و اعتبار دارد، برای بررسی این پارامتر میتوانید از ابزارهایی نظیر MOZ استفاده کنید.

PA : PA یا Page authority یکی دیگر از معیارهای سنجش ارزش سایت‌های برای ایجاد پیوند است، این عبارت هم به معنی اعتبار و ارزش صفحه یک سایت است که برای سنجش و بررسی این پارامتر میتوانید از ابزار MOZ کمک بگیرید.

PR: PR یا PageRank از دیگر ابزارهای چک کردن ارزش یک پیوند است. این پارامتر که به معنی رتبه صفحه در بین موتورهای جستجو است عددی بین ۰ تا ۱۰ است، این فاکتور نیز توسط گوگل و MOZ قابل تشخیص است.

Backlink بد

زمانی یک پیوند بد می شود که طبق اصول ایجاد نشده باشد، حال این اصول می تواند توجه به موارد بالا باشد و یا اینکه مواردی مانند موارد زیر باشد.

مرتبط نبودن، استفاده از سایت‌هایی که با موضوع سایت شما مرتبط نیستند و ایجاد پیوند در آن‌ها می تواند در عوض ایجاد نتایج مثبت می تواند نتایج منفی و زیان باری برای شما داشته باشد. بهتر است از سایت‌های مفید و مرتبط در راستای کاری خود استفاده کنید.

یا اینکه از وب سایت هایی که مرتبط و به نوعی همکار با شما محسوب می شوند، درخواست کنید تا وب سایت شما را به مخاطبین خود معرفی کنند، البته که باید در قبال آن مبلغی را پرداخت کنید.

همچنین شما می توانید با ایجاد محتوای با کیفیت بالا، توجه سایت های مرتبط به حوزه کاری سایت شما را جلب کنید، تا هم محتوای سایت شما را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند وهم شما را به عنوان منبع محتوا معرفی کنند.

ایجاد پیوند بیش از حد، استفاده زیاد و بیش از حد از پیوندها که می تواند برای سایت شما مضر باشد، اگر زیاد از حد در سایت‌های مختلف Link ایجاد کنید توسط گوگل جریمه می شوید.

جریمه شدن google مربوط به الگوریتم پنگوئن گوگل است که با سخت‌گیری تمام به نظارت سایت‌ها و پیوندهای ورودی و خروجی آن‌ها نشسته است.

بک لینک سئو تهران

اگر فرصت ایجاد بک لینک برای وبسایت خود را ندارید، جای هیچ نگرانی نیست! تیم سئو تهران می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

سئو تهران با ایجاد با کیفیت ترین بک لینک ها برای وبسایت شما، به بهبود سایت و کسب کار شما در گوگل کمک خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ایجاد بک لینک توسط تیم سئو تهران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش امنیت سایت سئو تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید