بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که تمایل دارید برای رونق کسب و کار آنلاین خود از تبلیغات استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنم که تا انتهای مقاله بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی با ما همراه باشید تا شما را با بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی را آشنا کنیم.

بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی یکی از بهترین و مهم ترین روش هایی است که افراد به واسطه آن میزان بازدید کنندگان سایت خود را افزایش می دهند. روش کار به این صورت است.

زمانی که کاربری وارد یک سایت با میزان بازدید بالا می شود. تبلیغ مورد نظر در آن قرار گرفته است. حال این تبلیغ می تواند به صورت بنری باشد یا شکل های دیگر. اگر تبلیغ مذکور بر روی مخاطب تاثیر کافی بگذارد. روی آن کلیک می کند.

پس از کلیک کاربر بر روی تبلیغ به سایت مورد نظر هدایت می شود. و بابت هر کلیک بازدید کننده مبلغی کسر می شود.

در واقع بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی به منظور افرایش بازدید کنندگان یک سایت است. به همین دلیل پس از کلیک کاربرانی که قصد ورود به سایت مذکور را دارند هزینه ای دریافت می شود.

این روش بسیار مناسب است و از کارایی تقریبا زیادی برخوردار است. هرچه میزان کلیک دریافتی بیشتر باشد. تعداد بازدید کنندگانی که پس از کلیک روی تبلیغ به سایت مورد نظر هدایت می شوند. نیز افزایش پیدا می کند‌.

درست است که روش های مختلفی در بازاریایی وجود دارد. اما در چند سال اخیر روش بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی جایگاه خوبی کسب کرده است و به نظر می آید افرادی که این روش را برای افزایش بازدید  سایت خود انتخاب کرده اند رضایت بالایی از آن داشته اند.

این روش که به اصطلاح play par click یا به صورت حروف اختصاری ppc خوانده می شود. توانایی جذب بازدیدکنندگان زیادی را به وسیله موتور های جستجو گوگل دارد. در ادامه شما را با روند بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی آشنا می کنیم.

روند بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی به چه صورت است؟

در صورتی که قصد استفاده از تبلیغات کلیکی را دارید باید به شما بگویم که روند کار و عملکرد این نوع بازاریابی بسیار هوشمندانه است. شما می توانید برای سفارش این نوع تبلیغ با سرعت بسیار بالا و مطابق کلمات کلیدی هر تعداد کلیکی که خواهان آن هستید را سفارش دهید.

برای مثال اگر حدود ۱۰۰۰ کلیک را برای تبلیغ خود سفارش دهید. بعد از اینکه کاربران ۱۰۰۰ بار بر تبلیغ مورد نظر کلیک کردند. و در واقع میزان کلیک های شما به حد مجاز رسید. تبلیغ شما به دلیل رسیدن به حد نصاب و تعداد از قبل تعیین شده حذف خواهد شد.

نکته ای که وجود دارد این است که تبلیغات شما توسط گوگل بر اساس کلمه کلیدی نمایش داده می شود. به عبارتی دیگر هنگامی که کاربر عبارت متناسب با کلمه کلیدی شما را سرچ می کند. تبلیغ شما نمایش داده می شود و می تواند با کلیک کردن روی آن وارد سایت مورد نظر شود.

معرفی انواع تبلیغات کلیکی

همانطور که در قسمت های قبل بیان کردیم. بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی یکی از بهترین و پر طرفدار ترین روش های جذب بازدیدکننده برای سایت است‌. در این قسمت می خواهیم شما را با انواع تبلیغات کلیکی آشنا کنیم.

تبلیغات کلیکی مدل بنری

در این نوع تبلیغ که یکی از موثرترین روش های هدایت بازدید کننده به سایت شما است. بنر مخصوص تبلیغ سایت شما توسط شرکت های تبلیغاتی درون سایت های مختلف که دارای بازدید های بالایی هستند قرار می گیرد. کاربرانی که وارد سایت های مذکور می شوند. هنگامی که بنر تبلیغاتی شما را نگاه می کنند.

معمولا جذب آن می شوند و بر روی آن کلیک می کنند تا به سایت شما هدایت شوند. این روش بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی که بنر مربوط به سایت شما را در سایت های معروف قرار می دهد. یکی از بهترین روش های جذب بازدیدکننده است.

تبلیغات کلیکی مدل in application ppc ads یا درون برنامه ای

در  این مدل از بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی شرکت هایی که به طراحی و تولید نرم افزارهای مخصوص به خود می پردازند. در قسمت هایی از نرم افزار به تبلیغ می پردازند. با این کار علاوه بر کسب درآمد هزینه هایی که برای طراحی و تولید نرم افزار خود کرده اند نیز جبران می شود. این نوع تبلیغ به شما کمک زیادی می کند تا توسط کاربرانی که از این نرم افزار استفاده می کنند دیده شوید.

تبلیغات کلیکی مدل SERP ADS یا موتور های جستجو

یکی از مهم ترین دغدغه افرادی که به تازگی طراحی سایت کرده اند این است که چگونه بازدید سایت خود را  افزایش دهند. معمولا افرادی که به تازگی اقدام به طراحی سایت کرده اند.‌

نمی توانند از همان ابتدا در صفحات اول گوگل قرار بگیرند. زیرا قرار گرفتن در چنین جایگاهی نیازمند طی کردن مسیر طولانی است. اما گوگل شرایطی را برای کاربران فراهم کرده است که اگر کاربری کلمه کلیدی متناسب با تبلیغ شما را سرچ کند به سایت شما می رسد.

  موتورهای جستجو شرایطی را برای چنین سایت هایی فراهم کرده اند که به دیده شدن آن ها کمک کنند.

روش SERP راه حلی است که موتور های جستجو برای سایت های تازه کار طراحی کرده اند. عملکرد آن به این صورت است که کلمات کلیدی در نظر گرفته شده برای تبلیغات شما  با سرچ کاربر در صفحات اول گوگل نمایش داده می شود و با کلیک کاربران هزینه آن پرداخت می شود.

بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی که توسط موتورهای جستجو  گوگل برای شما فراهم شده است. کمک زیادی به افزایش بازدید سایت شما می کند. بنابراین اگر به دنبال جذب کاربر به سایت خود هستید بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی روش مناسبی برای شما خواهد بود.

تبلیغات کلیکی مدل Video PPC Ads یا ویدیویی

یکی از متدهای مهم و با ارزش بازاریابی به وسیله تبلیغات کلیکی روش کلیک ویدیویی است. عملکرد این روش به این صورت است که قبل از پخش ویدئو تبلیغ شما نمایش داده می شود و کاربر با کلیک بر روی آن به سایت شما هدایت می شود. در واقع می توان گفت این روش بهترین و کارا ترین روش جذب بازدید کننده است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran