امتیازدهی به : post

 بازگرداندن پیج اینستاگرام

بازگرداندن پیج اینستاگرام از مهمترین اقداماتی است که باید پس از هک شدن پیج انجام بدهید زیرا در بسیاری از موارد ممکن است از اطلاعات خصوصی شما سوء استفاده شود پس بهترین کار این است که از یک فرد متخصص و حرفه ای در زمینه باز پس گیری پیج اینستاگرام کمک بگیرید. آنها تلاش می‌کنند که با استفاده از روش‌های حرفه‌ای اقدام به بازپس‌گیری پیش شما بکند .

البته شما می توانید با استفاده از یک سری راهکارها پیج خود را برگردانید. در واقع روش های زیادی برای بازگرداندن پیج اینستاگرام وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها به راحتی پیج خود را پس بگیرید اما گاهی اوقات پیش می آید که برگرداندن‌پیج شما مشکل است. بنابراین در چنین مواقعی باید از متخصصان حرفه‌ای کمک فرید ولی در بسیاری از موارد مشکل شما با استفاده از راهکارهایی که در ادامه بیان می کنیم حل می شود.

اینستاگرام یکی از مهم‌ترین اپلیکیشن هایی است که در این مدت اخیر برای بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد، در واقع افراد واسطه فضایی که اینستاگرام برای آنها فراهم کرده است می‌توانند به راحتی به کسب در آمد بپردازند.

البته استفاده از این برنامه کاربردی راهکارها و اصول مخصوص به خود را دارد که در صورت رعایت آنها می‌توانید، به راحتی به عنوان که یک منبع درآمدی به آن نگاه کنید اما متاسفانه گاهی اوقات برخی از افراد سودجو سعی می‌کنند که با سوء استفاده از از امکاناتی که اپلیکیشن ها در اختیار آنها گذاشته پیج شما را هک کننده.

همان طور که می دانید اینستاگرام دارای یک پشتیبانی بسیار قوی است که باعث می‌شود در صورت سوء قصد قرار گرفتن توسط برخی از افراد با استفاده از یک سری راهکارها اقدام به بازگرداندن پیج اینستاگرام شما می کنند.

البته توجه داشته باشید که همین پشتیبانی باعث می شود که برخی از افراد از پیج شما سوء استفاده کنند و به دلیل تسلط بر زبان انگلیسی پیج شما را در اختیار خود بگیرند‌. در این مواقع شما باید سعی کنید که هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت بازگرداندن پیج اینستاگرام را انجام دهید.

زیرا این افراد با استفاده از یکسری اقدامات نامناسب و سوء استفاده از پست ها و استوری هایی که شما به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته‌اید، وضعیت نامطلوبی را برای شما ایجاد می کند ما به شما این است که در چنین مواقعی هست بلافاصله پس از هک شدن پیج لازم جهت برگرداندن آن را انجام بدهید.

 راه کارهایی برای بازگردان پیج اینستاگرام

راهکارهای مختلفی برای بازگرداندن پیج اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها پیج هک شده خود را پس بگیرید البته گاهی اوقات پیش می آید که با بکار بردن این راهکارها هم می توانید پیج خود را پس بگیرید پس باید از روش های دیگر استفاده کنید و روش‌هایی که کاربردی تر و تخصصی تر هستند.

یکی از مهم ترین راهکارها جهت بازگرداندن پیج اینستاگرام استفاده از ایمیل است یعنی شما با استفاده از ایمیل خود می توانید به راحتی اطلاعات حذف شده و در اختیار هکر قرار داده شده را بازگردانید. از آنجایی که ایمیل شما به صورت خصوصی در اختیار شما قرار دارد باید هرچه سریعتر اقدام به تعویض پسورد خود بکنید و از طریق ایمیل اقدامات لازم جهت تعویض رمز را انجام بدهید.

ثبت گزارش بازگردان پیج

شما می توانید با ثبت گزارش هک شدن پیج اینستاگرام اقدامات لازم جهت بازگرداندن پیج اینستاگرام خود را انجام بدهید زمانی که شما از پشتیبانی کمک می خواهید آنها با پرسیدن یک سری از سوالات مشکل شما را جویا می‌شوند و سریع می کنند در سریع ترین زمان ممکن پیج شما را پس بگیرند.

یکی دیگر از مهمترین روشهایی که می توانید اقدام به برگرداندن پیج خود بکنید استفاده از حساب فیسبوک است یعنی با استفاده از حساب فیسبوک خود می توانید پیج هک شده خود را پس بگیرید.

 به این نکته توجه داشته باشید که برای بازگرداندن پیج اینستاگرام باید تمامی اطلاعات خود از جمله پسورد را در اختیار داشته باشید و با استفاده از یک سری اقدامات پیشگیرانه نه به حساب خود را از هک شدن حفظ کنیم.

البته نکته مهمی که باید آن را رعایت کنید این است که برای ثبت گزارش هک شدن پیج و بازپس‌گیری آن باید از نسخه اصلی اپلیکیشن استفاده کنید و از نصب نسخه های غیر معتبر مانند اینستاگرام پلاس و اینستاگرام فارسی پرهیز کنید.

در صورتی که از اکانت خود خارج شده اید و می خواهید آن را برگردانید، باید از از روش اول که مهم ترین و آسان ترین روش استفاده کنیم با ورود به اپلیکیشن اینستاگرام باید آدرس اکانت به همراه پسورد خود را وارد نمایید و به اکانت خود وارد شوید.

قدم دوم این است که اگر پسورد خود را فراموش کرده اید با انتخاب بازیابی رمز عبور اقدام به بازگرداندن پیج خود بکنید. در چنین مواقعی پسورد جدید برای شما ارسال می شود و می توانید با وارد کردن آن به پیج قدیمی خود وارد شوید.

روش های محافظت از پیج اینستاگرام

شما باید با استفاده از یکسری روش‌ها از پیج اینستاگرام خود محافظت کنید تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد روش های زیادی برای حفاظت از پیج شما وجود دارد که در ادامه برخی از مهم ترین آنها را بیان می کنیم.

سعی کنید که از تایید دو مرحله ای در اینستاگرام استفاده کنید با ورود به قسمت تایید دو مرحله ای آن را فعال کنید تا رمز دوم را نیز مورد استفاده قرار دهید. در چنین مواقعی احتمال سوء استفاده از بیت شما پایین می آید زیرا حتی اگر هکرها بتواند رمز اول شما را به دست بیاورند هرگز نمی توانند رمز دوم را وارد کنند.

سعی کن که برای پیج اینستاگرام خود یک پسورد پیچیده انتخاب کنید وارد کردن پسورد های ساده می‌تواند احتمال هک شدن پیج شما را افزایش دهد بنابراین یکی از بهترین و مهمترین اقدامات استفاده از کاراکترهای مختلف جهت وارد کردن پسورد است و اگر با مشکل بازگرداندن پیج اینستاگرام روبرو شدید می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran