امتیازدهی به : post

بالا بردن سئو

بالا بردن سئو یکی از هدف های افرادی است که به طراحی سایت پرداخته اند و می خواهند وب سایت آنها بهتر دیده شود به همین دلیل به دنبال راه کار هایی هستند که بتوانند به واسطه آن به بالابردن سئو سایت خود کمک کنند به شما کمک می کند.

به طور طبیعی یک سری از بازدیدکنندگان را برای سایت خود داشته باشید این بازدید کنندگان به وسیله‌ی ‏search در گوگل و بالا آمدن وب سایت شما وارد آن شده‌اند.

 در واقع زمانی که شما به درستی اصول مشخص سئو را در وب سایت خود به کار ببرید و محتوای خود را بر اساس آن تولید کنید به مرور زمان جایگاه وب سایت شما ارتقا پیدا می‌کند و وضعیت آن از چیزی که هست بسیار بهتر می شود به دلیل این که سئو تنها چیزی است که می‌تواند به شما کمک کند تا بر رقبای خود پیشی بگیرید.

اگر هدف شما دیده شدن است باید تمام تلاش خود را بکنید تا از وبسایت هایی که دارای موضوع مشابهی با شما هستند پیشی بگیرید زیرا اگر کاربری به جستجوی یک عبارت بپردازند و وارد وبسایت رقیب شما شود امکان دیده شدن شما بسیار پایین است پس تمام توجه خود را بکنید و به بالا بردن سئو اهمیت دهید بسیاری از افراد از به کارگیری این موضوع مهم در وبسایت خود غافل هستند. و نمی دانند که سئو تا چه اندازه می تواند به بالا بردن ترافیک وب سایت کمک کند.

در صورتیکه از به کار بردن عواملی که باعث می شود سایت شما رتبه بهتری بگیرد خودداری کنید به مرور زمان از صفحات اول گوگل بیرون رانده می شوید و سایت های رقیب جانشین شما می شوند اگر می خواهید به این مشکل دچار نشوید و هر چه زودتر توسط کاربران شناخته شوید باید با تمامی اصول سئو آشنا باشید و برای تک تک قسمت های محتوای خود از مجموع اصول آن استفاده کنید.

بالا بردن سئو سایت با رعایت اصول سئو

 بررسی محتوای شما توسط موتورهای جستجوی گوگل و ربات ها به این صورت است که آن ها تمامی جوانب وبسایت شما را مورد بررسی قرار می دهند برای مثال ابتدا مهم ترین اصل یعنی یونیک بودن محتوا را مورد بررسی قرار می‌دهند .

در صورتی که محتوای شما کاملاً منحصر به فرد باشد و از هیچ سایت دیگری کپی نشده باشد یک امتیاز مهم از گوگل دریافت می‌کنید زیرا گوگل به محتوای کپی بسیار حساسیت دارد. و در واقع می‌توانیم بگوییم که خط قرمز آن می باشد به همین دلیل تا جایی که می توانید از کپی نبودن محتوای خود مطمئن شوید.

در وهله دوم گوگل برای بررسی سئو سایت شما به مواردی مانند کاربرد کلمات کلیدی می پردازد در صورتی که بیش از اندازه یا کمتر از حد مجاز کلمات کلیدی را در متن به کار برده باشید یک امتیاز منفی برای شما محسوب می شود برای مثال برخی از افراد کمک می‌کنند که با به کار بردن بیش از اندازه کلمات کلیدی می توانند جایگاه وب سایت خود را ارتقا ببخشند .

اما یک نکته مهم درباره کاربرد کلمات کلیدی وجود دارد و آن این است که شما باید کلمات کلیدی را به صورت کاملاً پر کرده در متن به کار ببرید تا چگالی آن رعایت شود در صورتی که در یک پاراگراف ۱۵۰ کلمه ای بیشتر از چهار بار کلمه کلیدی را به کار ببرید این یک امتیاز منفی برای وب سایت شما به شمار می رود.

اما اگر در ۱۵۰ کلمه یکبار کلمه کلیدی را به کار ببرید و در پاراگراف های بعدی نیز به همین صورت این امر باعث بالا بردن سئو سایت شما می شود و یک امتیاز مثبت برای وب سایت در نظر گرفته می شود‌.

بالا بردن سئو سایت و موفقیت در فروش

در صورتی که به طراحی سایت فروشگاهی شرکتی زیر نمایی یا غیره پرداخت های هدف شما از طراحی سایت فروش یک سری از محصولات یا ارائه برخی از خدمات است زمانی به اهداف خود خواهید رسید که به درستی اصول سئو را به کار ببرید و به بالا بردن سئو سایت بپردازید این امر می تواند به شما کمک کند که در بین وب سایت های رقیب توسط کاربران مختلف انتخاب شوید.

امروزه تمامی افراد که در آن میزان فروش خود را افزایش دهند همگی به دنبال شناخته تر شدن در میان سایت های دیگر هستند همه آنها می دانند که تنها سایتی نیستند که به ارائه خدمات مورد نظر می پردازند یک سری از سایت های رقیب هستند که شاید خیلی بهتر از آنها نیز در این زمینه فعالیت کنند و باعث می شوند که این افراد برای دریافت خدمات و محصولات خود از این وب سایت ها استفاده کنند.

اما رعایت چند نکته کوچک اما ضروری و مهم می‌تواند جایگاه شما را از آن چیزی که هست بسیار بهتر کند در صورتی که شما به فروش محصولات خاصی می‌پردازید باید برای ارائه آنها یکسری اصول را رعایت کنید برای مثال اگر می خواهید خودتان به تصویر برداری از محصولات پردازید از یک دوربین مناسب با یک فردی که با تولید محتوای تصویری آشنایی دارد کمک بگیرید این فرد می‌تواند به شکل کاملاً اصولی از محصولات شما تصویر برداری کند و شما با ارائه آنها در سایت خود می توانیم مشتریان زیادی را جذب کنیم .

در واقع ارائه تصاویر غیر ژورنالی اما زیبا و جذاب می تواند بیشتر از تصاویر ژورنالی مخاطبان را جذب کند زیرا بسیاری از افراد دنبال واقعیت محصولات هستند و می خواهند چیزی که دریافت می کنند دقیقاً متناسب با چیزی باشد که در عکس دیده‌اند.

صداقت با مشتریان بیش از هر چیزی می‌تواند به بالابردن فروش شما کمک کند سعی کنید که به راحتی نظرات کاربران مختلف را در وب سایت خود به اشتراک بگذارید تا کاربران جدید بتوانند با استفاده از نظرات قدیمی اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند در صورتیکه پنهان کردن نظرات و پردازید اعتماد مشتریان قدیمی خود را از دست خواهید داد.

اما این نکته را بدانید که انتقادپذیر بودن می تواند به شما کمک زیادی در فروش کند زمانی که مشتریان شما ببینند که بدون هیچ پنهان کاری نظرات آنها را به اشتراک گذاشته اید بدون آن که نظرات منفی را پنهان کنید.

این خود باعث ایجاد اعتماد در کاربران می‌شود و باعث می‌شود که برای خریدهای بعدی خود نیز آن وارد وبسایت شما شوند. اما باید سعی کنید برای بالا بردن سئو سایت خود مقالات مرتبط با محصولات خود را ارائه دهید و در تمامی آنها نکاتی مانند به کار بردن کلمات کلیدی و بک لینک های طبیعی را رعایت کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran