برترین خدمات پشتیبانی سایت

تیم فنی سئو تهران برترین خدمات پشتیبانی سایت و سئو سایت را به شما صاحبان سایت با بهترین قیمت ها ارائه می دهد.

شما می توانید سایت خود را به تیم فنی سئو تهران برترین تیم سئوکار ایران بسپارید و با خیال راحت به کسب و کار خود رسیدگی کنید.

باتوجه به اینکه یکی از اساسی ترین مسئله ها برای مشتریان پشتیبانی سایت تخصصی بوده، همواره سعی میکنیم به عنوان تخصصی ترین تیم ارائه دهنده برترین خدمات پشتیبانی سایت؛

عملکردی براساس حس مسئولیت پذیری داشته باشیم و با پاسخگویی بیست و چهار ساعته به مشتریان خود، خدمات متفاوتی در این زمینه ارائه دهیم.

داشتن رضایت از کار ما توسط شما مشتریان عزیز یکی از اهداف اصلی تیم سئو تهران می باشد و پشتیبانی سایت تخصصی را وظیفه خود می دانیم.

ضرروت پشتیبانی از وب سایت

زمانی که کار طراحی سایت به پایان می رسد و وب سایت راه انداز می شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می توان با بارگذاری محتوا در آن، منتظر حضور در جمع برترین های google ماند.

بلکه یک سایت برتر نیاز به پشتیبانی برتر دارد زیرا در طی انجام پروسه سئو سایت ممکن است وب سایت با مشکلات متعددی روبه رو شود.

یا حتی با ورود افزونه های جدید نیاز به تنطیم مجدد پیدا کند، همه این مشکلات می توانند مانع از حضور در جمع برترین های گوگل شود.

درنتیجه باید سایت را مطابق فاکتورها و الگوریتم های جدیدی که وارد بازار پشتیبانی سایت می شود، مدیریت و اداره کرد.

در صورتی که یک سایت دارای پشتیبان نباشد پس از گذشت مدتی با لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از دور خارج، سیستم مدیریت محتوای قدیمی و غیر استاندارد روبه رو خواهد شد.

بنابراین می توانید با سپردن سایت خود به تیم فنی سئو تهران، سایت خود را به طور مداوم مطابق با استاندارد های روز دنیا بهینه سازی کنید.

مراحل پشتیبانی سایت

برخلاف پروسه سئو سایت که باید مرحله به مرحله طی شود، پروسه پشتیبانی سایت دارای مرحله نمی باشد و به بخش های مختلف تقسیم می شود.

پشتیبانی سایت یک پروسه کوتاه مدت نیست و تنها یکبار انجام نمی شود، بلکه یک پشتیبانی سایت نیاز به تلاش مداوم دارد.

به طور مثال سایت هایی که دارای برترین رتبه های گوگل می باشند که برای ارتقا رتبه و افزایش بازدید کننده، ارزش و اهمیت خاصی قائل هستند، پشتیبانی از وب سایت ممکن است در چند سال و به طور مداوم تمدید شود.

یک پشیبانی سایت حرفه ای به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • نگهداری و پشتیبانی فنی
  • نگهداری و پیشتیبانی امنیتی
  • نگهداری و پشتیبانی محتوایی
  • نگهداری و پشتیبانی ظاهری

برترین خدمات پشتیبانی سایت

نگهداری و پشتیبانی فنی

پس از راه اندازی وب سایت ممکن است بعضی از قسمت های آن دچار مشکلاتی شوند، درصورتی که این مشکلات به سرعت رفع نشود می تواند در رتبه بندی سایت تاثیر گذار باشد.

همچنین با ورود افزونه های جدید، به معنای قدیمی شدن بعضی دیگر از افزونه ها برای موتورهای جستجو است.

پشتیبان سایت باید از ورود افزونه های جدید و ابزار های جدید اطلاع داشته باشد و آن ها را به سایت اضافه کند.

حتی بروزرسانی سیستم مدیریت محتوا که هرچند وقت یکبار آپدیت هایی در این زمینه شاهد هستیم، پشتیبان باید برای بروزرسانی سیستم مدیریت محتوا اقدام کند.

نگهداری و پشتیبانی امنیتی

پس از راه اندازی سایت حفظ حریم شخصی بازدیدکننده ها و خارج کردن اطلاعات سایت از دسترس افراد سودجو ضروری است.

درصورتی که سایت یک سایت فروشگاهی باشد و بازدیدکنندگان اطلاعات بانکی خود را در سایت وارد می کنند حفظ پشتیبانی امنیتی ضرروت پیدا می کند.

دست یابی هکرها به اطلاعات چنین سایتی می تواند عواقب بدی را به دنبال داشته باشد، بنابراین بررسی مداوم سایت از همه جهات لازم و ضروری است.

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

تیم فنی سئو تهران بخش نگهداری و پشتیبانی محتوایی را در قالب سئو سایت به مشتریان خود ارائه می دهد و تمام مراحل پروسه سئو را برروی سایت پیاده سازی می کند.

سئو سایت دارای چندین مرحله است که از مهم ترین های آن میتوان به بارگذاری محتوا، ساخت لینک های داخی و خارجی اشاره کرد.

سایتی با پشتیبانی و سئو حرفه ای قطعا جایگاهی دربین برترین های ایران خواهد داشت، شما می توانید برترین خدمات پشتیبانی سایت ایران را از تیم فنی سئو تهران دریافت کنید.

نگهداری و پشتیبانی ظاهری

یکی از مهم ترین بخش های پشتیبانی سایت تیم فنی سئو تهران بروزرسانی ظاهر گرافیکی سایت می باشد.

شما می توانید برای سایت خود یک قالب آماده و پولی خریداری کنید که بعد از تکراری شدن آن بایستی کل قالب را حذف و قالبی نو به سایت خود اضافه کنید.

که با این کار سایت خود را دچار مشکلات زیادی می کنید، اما تیم فنی سئو تهران با داشتن طراحان کاربلد می تواند قالب مخصوص سایت شما را متناسب با نظر شما طراحی کند.

و با گذشت زمان تغییرات اساسی در شکل و ظاهر کلی سات ایجاد کند، برترین خدمات پشتیبانی و سئو و طراحی سایت را از سئو تهران دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: سئو سایت عالی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید