امنیت وب سایت ها و سیستم مدیریت محتوا

به گفته مقاله بهترین آموزش امنیت سایت افزایش دادن امنیت به مفهوم کم کردن میزان ریسک است نه حذف ریسک ؛ این به مفهوم بهبود شرایط سایت شما و کم کردن احتمال هک شدن است نه جلوگیری از آن به دلیل اینکه امنیت هیچ وقت صد در صد نیست و پر اهمیت ترین وب سایت های خبری و سازمانی تجربه تلخ هک شدن را دارا هستند.

آیا سیستم های مدیریت محتوای رایگان به سادگی هک می شوند؟این پرسش بویژه در مورد وردپرس خیلی شنیده می شود. در شروع لازم به توضیح است که یافتن  باگ امنیتی در این سیستم ها برای هکر ها خیلی جذاب و پر اهمیت است، هزاران و میلیون ها سایت از آن سیستم به کار می برند  ! بطوریکه از نظر مقاله بهترین آموزش امنیت سایت که یک سیستم اختصاصی همواره بواسطه اندازه خیلی کمی وب سایت استفاده شده است.

و هک کردن آن اهمیتی ندارد. در نتیجه سیستم های مدیریت محتوا در سال خیلی اوقات هک می شوند ! بله صحیح است ! ولی با دقت به گروه قوی و پشتیبانی که دارند به سرعت آپدیت شده و در پایان سیستم امن تر می شود و امنیت بالا می رود.به طور اساسی اگر آپدیت ها به سرعت انجام دهید و از قالب های آماده و Null شده و پلاگین های غیر اعتباری به کار  نبرید سیستم های مدیریت محتوای رایگان هیچ اشکالی ندارند.

بهترین آموزش امنیت سایت را چه اصولی به خطر می اندازد ؟هاست وب سایت : برخی بیشتر مسائل مرتبط به هک شدن وب سایت ها مرتبط به میزبانی وب یا هاست می شود.در حال حاضر شما در خرید یک هاست انتخاب های مختلفی دارید و خوب است اطلاع داشته باشید که مسائل امنیتی تا چه اندازه در مسئولیت آن هاست و از چه جایی بر عهده خودتان می باشد.

اپلیکیشن های مورد نیاز در وب سایت

بطوریکه که از امنیت هاست خود یقین پیدا کردید باید به این مورد دقت داشته باشید که امنیت هاست مرتبط به زیر ساخت سایت می شود و آن ها مسئولیت امنیت برنامه هایی که شما نصب کرده اید ندارند..اصول امنیتی سایت ها خیلی کم مرتبط به بخش هاست می شود و در بیشتر زمان ها به قسمت اپلیکیشن های مورد استفاده مرتبط است.با ما در بهترین آموزش امنیت سایت همراه باشید.

و خود آن دارای زیرمجموعه های مختلف و متفاوتی است و می توان با محدود کردن دسترسی ها  بالا بردن آگاهی ها و دانش در حیطه امنیت و گرفتن برنامه های از منابع معتر این ریسک را کم کرد.مدیران وب سایت ها باید یقین پیدا کنند که کامپیوتر آن ها بدون هرگونه ویروس ، نرم افزار جاسوسی ، تروجان ها و .. است. در زمان هایی که حفره های امنیتی در کامپیوتر شما موجود است.

به خطر مبتلا شدن به امنیت وب سایت حتمی است و همه سعی های مدیران هاست و قسمت پشتیبانی بی ثمر می شود ، در صورت موجود بودن حفره های امنیتی احتمال دارد به گفته مقاله بهترین آموزش امنیت سایت از صفحه مانیوتر شما عکس برداری شود و یا کیبورد شما تحت تعقیب باشد.

عالیترین پشتیبانی سایت

بهترین پشتیبانی سایت