امتیازدهی به : post

بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی

بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی شامل مواردی می شود که به شما کمک می‌کند تا بتوانید بسیار بهتر به بررسی داده های حاصل از کمپین های تبلیغاتی بپردازید.

امروزه بازاریابی در شبکه های اجتماعی یکی از ضروری ترین و در عین حال پر طرفدار ترین مدل های بازاریابی است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است .

اما ورود به این عرصه نیازمند برخورداری از دانش تحلیل داده های حاصل از تبلیغات است که به وسیله ابزارهای ویژه ای صورت می گیرد. ما در این مطلب به بررسی مهم ترین و کاربردی ترین ابزارهای تحلیل داده های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی می پردازیم پس با ما همراه باشید.

شبکه های اجتماعی بهترین موقعیت  برای تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید پس از شروع فعالیت خود را به صورت حضوری یا اینترنتی آن بپردازید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تبلیغات شبکه‌های اجتماعی اصول مشخص خود را دارد و با سایر تبلیغات اینترنتی متفاوت است و همین دلیل برای فعالیت در این موقعیت و به دست آوردن جایگاه مناسب باید تمام تلاش خود را بکنید تا به صورت هدفمند و اصولی رفتار کنید.

انجام اقدامات اولیه جهت دستیابی به تعداد زیادی از بازدیدکنندگان به شما کمک می کند تا بتوانید در همان مراحل اولیه فروش مشتریان خود را بشناسید و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به آنها عرضه کنید.

موفقیت شما در بازاریابی شبکه های اجتماعی زمانی می‌تواند تضمین شده باشد که پس از انجام فرآیند تبلیغ بدانید که در مراحل بعدی چه کاری باید انجام بدهید این که کار و شما پس از تبلیغات تمام شدنی نیست و باید به بررسی برخی از داده های آماری از بازدید کنندگان بپردازید تا مشخص شود که آیا روش مورد استفاده در تبلیغ پاسخگوی نیاز شما به کاربران بوده یا خیر.

از این رو به دست آوردن اطلاعات لازم راجع به اینکه بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی چه چیزهایی هستند به عنوان یک راه حل کاربردی در اختیار شما قرار می گیرد تا به بهترین شکل ممکن به اهداف بزرگی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید دست پیدا کنید.

معرفی بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی

همانطور که اشاره کردیم شما برای استفاده از تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی نیازمند آگاهی از دانش تحلیل داده های حاصل از کمپین های تبلیغاتی هستید. در واقع پس از اینکه منبع مناسب برای تبلیغ و راه پیدا کردید و اذان برای معرفی کسب و کار خود مشتریان استفاده کردید باید بدانید که کار شما تمام نشده است و.

پس از آن، برای اینکه مشخص کنید تا چه حد توانسته اید از این طریق به جذب مشتری بپردازید‌‌‌، با استفاده از ابزار تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی می توانید به درک مناسبی از میزان بازدهی کمپین های تبلیغاتی برسید. در ادامه شما را با برخی از مهمترین ابزار ها آشنا می کنیم.

 • تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی با بافر آنالایز Buffer

یکی از بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی بافر آنالیز است. با استفاده از این ابزار این امکان را برای شما فراهم می شود تا بتوانید زمان انتشار پست یا سایر فعالیت های کاربران را در ساعات غیر اداری حتی زمانی که کارشناس شبکه های اجتماعی حضور ندارد مشخص کنید و به برقراری ارتباط و تعامل با آنها بپردازید. این ابزار دارای یک افزونه است که به شما این امکان را می‌دهد تا آن را روی سیستم خود نصب و استفاده از آن بپردازید.

 مزایای استفاده از بافر

 • امکان اضافه کردن همکاران به عنوان اعضای تیم وجود دارد
 • شناسایی بهترین پست ها در شبکه های اجتماعی که دارای بهترین عملکرد هستند.
 • تهیه گزارش های تحلیلی تنها با چند کلیک
 • برنامه ریزی برای پست ها در ساعات غیر اداری
 • تحلیل برنامه های پرطرفدار شبکه های اجتماعی یعنی اینستاگرام، فیسبوک و توییتر
 • آنالیز و تحلیل شبکه های اجتماعی با اسپرت سوشال

یکی از پرطرفدارترین و بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی اسپرت سوشال است که با داشتن امکانات مختلف نظیر ارائه اطلاعات مناسب راجع به بازخورد و نحوه تاثیر گذاری هشتگ ها یا پست های شما در شبکه های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به تشخیص فعالیت خود در اینستاگرام توییتر یا سایر شبکه ها بپردازید‌.

به طور کلی به دست آوردن یک ذهنیت از کلمات کلیدی هشتگ ها و مواردی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارید به شما کمک می کند تا بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و در این مسیر بسیار بهتر عمل کنید.

 مزایای استفاده از سوشال اسپرت

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم سوشال اسپرت یکی از بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی است که به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در شبکه های اجتماعی رفتار کنید.

 • برخی از مهم‌ترین مزایایی که با استفاده از سوشال اسپرت در اختیار شما قرار می گیرد شامل:
 • ارزشیابی و تحلیل نحوه عملکرد کمپین های تبلیغاتی و بررسی میزان بازدهی آن ها
 • تهیه گزارش جامع آماری از پروفایل شبکه های اجتماعی
 • اشتراک گذاری پروژه های تبلیغاتی با همکاران و آگاهی از گزارش آنها
 • تحلیل و ارزیابی فعالیت شما در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، پینترست و توییتر

تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی با هوت سوییت

هوت سوییت یکی از ابزارهای کاربردی جهت مدیریت شبکه های اجتماعی است و با ارائه اطلاعات مناسب راجع به نحوه فعالیت شما در این شبکه ها بهبود وضعیت فروش یا ارتقاء کسب و کار شما کمک می کند.

این ابزار کاربردی که به عنوان بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی کار می کند به ارائه اطلاعات مناسبی راجع به بهترین نوع پست ها و راه های افزایش بازدیدکنندگان سایت به شما کمک می کند تا بهترین عملکرد را در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

به دست آوردن یک ذهنیت درست از نحوه فعالیت در شبکه های اجتماعی به عنوان یک مزیت مهم به شما کمک می کند تا بتوانید فعالیت هدفمندی در این شبکه ها داشته باشید و بدون داشتن برنامه ریزی مناسب هیچ قدمی برندارید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran