پشتیبانی و مواظبت وب سایت چیست

اگر خواستار باشیم ساده و راحت به عنوان مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت یا نگهداری وب سایت نگاه کنیم، راحت ترین تعریف این است که اگر به وب سایت خود با هر تکنولوژی و هر هزینه و کیفیتی به صورت یک ماشین نگاه کنید، حقیقتا احتیاج به سرویس دهی، آپدیت، چکاپ، عوض کردن قطعات معیوب و … احتیاج مبرم خواهد داشت.

دارا بودن یک وب سایت مناسب هم، به پشتیبانی خوب احتیاج مبرم دارد، یک وب سایت به صورت یک رسانه انجام می گردد و حقیقتا به مخاطب احتیاج دارد، احتیاج به محتوا، کم کردن سرعت بارگذاری، قشنگی و آسانی دسترسی، امنیت و کیفیت سرویس دهی و راحتی و کاربر پسند بودن و شاید ده ها عنوان ریز و درشت تخصصی که باید روزانه، هفتگی و ماهانه مورد آنالیز جای گیرد.

مجموع فعالیتی که در قالب فعالیت تخصصی، امنیتی، توسعه ای و محتوایی برای یک وب سایت در وقت زمانی معین و در قالب یک قرارداد صورت داده می شود را فعالیت پشتیبانی سایت می گویند.

مدل های پشتیبانی سایت

پشتیبانی با مقصود بروز نگه داشتن و عملکرد سایت، به دو قسمت مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت پشتیبانی تخصصی و محتوایی بخش بندی می شود. پشتیبانی تخصصی دارای عرضه فعالیتی مانند به روز رسانی افزونه ها، استفاده بهینه کد ها، بالا بردن امنیت سایت، بک آپ گیری از فایل ها و … می شود.

با گذر زمان و آپدیت تکنولوژی و الگوریتم ها، سایت شما احتیاج مند آپدیت قالب و افزونه ها خواهد بود، تا عملکرد و سریع باقی بماند و از اشتباه هک شدن در امان باشد. این آپدیت ها (به ویژه در سایت های وردپرسی) بعضی اوقات می تواند باعث بروز اشتباه هایی در سایت و یا اشکال در کارکرد افزونه ها شود.

در این گونه از مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت اگر حرفه ای در این حیطه ندارید، احتیاج یک شرکت معتبر پشتیبانی سایت هستید تا این اشکالات را برطرف کند.برای فعالیت رسانی خوب تر، قسمت پشتیبانی و نگهداری سایت در سئو تهران به دپارتمان های متفاوت بخش بندی می شود :

• پشتیبانی سایت وردپرس

• پشتیبانی محتوایی سایت

• پشتیبانی تخصصی سایت

• پشتیبانی ماهانه سئو

در ادامه مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت هر یک از این مفاهیم را تشریح مختصری داده ایم، برای بدست آورده ایم آگاهی جامع در مورد هر یک از این خدمات ها روی لینک های باید انجام داد.همانگونه که بیان کردیم، نگهداری سایت فقط دارای پشتیبانی تخصصی نمی شود.

قسمت پر اهمیت دیگر در پشتیانی سایت، که اکنون نقش پر اهمیتی در سئو سایت و نشان دادن آن در نتایج سرچ دارد، پشتیبانی محتوایی سایت است. درست کردن محتوای یونیک و پر فایده برای کاربر، بر اصول لغات کلیدی و سئو شده، کار اساسی پس از دیزاین سایت است.

اگر بر اصول مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت حرفه درست کردن محتوا نیستید و یا بودجه لازم برای استخدام نیرو ندارید، می توانید با هزینه مناسب پشتیبانی محتوایی سایت خود را خارج سپاری کنید.با سپردن اداره کردن سایت خود به یک شرکت دارای اعتبار، با خیال راحت، روی فروش کالا ها و یا عرضه فعالیت خود تمرکز کنید.

به چه دلیل به پشتیبانی سایت احتیاج داریم

بیشتر اشخاص فعال در حیطه صنایع و خدمات متفاوت، اطلاع لازم از احتیاج های خود، در زمان دیزاین سایت ندارند، به همین دلیل از مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت سبب پیشرفت وب سایت خود و افزودن خصوصیت های جدید، به فعالیت پشتیبانی احتیاج پیدا می کنند. قبل از این چنانچه سایت خود را آپدیت نکنید.

حفره های امنیتی که در افزونه هایی مانند افزونه های وردپرس موجود است، امنیت سایت شما را کمتر خواهد کرد و یا احتمال دارد سبب کندی سایت شما شود و کافی است اطلاع داشته باشید سرعت، یکی از معیار های پر اهمیت در سئو و بهینه سازی سایت است.

رقابت زیادی بین کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد و رقبای شما برای بدست آوردن رتبه خوب تر، همه سعی خود را می کنند و اگر سایت شما بیشتر کارایی را نداشته باشد، نمی شود با آن ها رقابت کند. با گرفتن فعالیت پشتیبانی و بروز نگه داشتن زیر ساخت های سایت خود، قیمت های آتی سایت خود را کم تر کند و کارکرد و کارایی آن را بالا بردن خواهید داد.

در آخر مقاله بهترین شرکت پشتیبانی سایت برای آن که در محیط دیجیتال موفق باشید و بتوانید از آن درآمد بدست آورید، احتیاج به آپدیت همیشگی سایت خود دارید تا مشتریان خود را رضایت مند نگه دارید و مناسب ترین راه کار به کار بردن از فعالیت شرکت های پشتیبان سایت است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام