امتیازدهی به : post

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

در دنیای تکنولوژی امروزی کسی نیست که از صرافی ارز دیجیتال بی‌خبر باشد و یا برایش این نام آشنا نباشد. یکی از سوالاتی که کاربران امروزی زیاد در ذهن خود دارند این است که بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است .

ابتدا می خواهیم  به این سوال پاسخ دهیم که صرافی ارز دیجیتال چیست؟ در جواب به این سوال باید گفت که صرافی ارز دیجیتال به صرافی  گفته می‌شود که ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و غیره را در آن خرید و فروش می‌کند.

در واقع کار اصلی صرافی های معتبر ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال و تبدیل آنها به یکدیگر است. معمولاً صرافی های ارز دیجیتال  به صورت آنلاین و  حضوری فعالیت می کنند که کاربر معمولا به هر دو روش به آنها اعتماد کامل دارد.

 در مجموع می توان گفت که در زمینه ارزهای دیجیتال دو نوع صرافی وجود دارد. نوع اول صرافی هایی هستند که به صورت مستقیم ارز دیجیتال را به شما می فروشند .این نوع صرافی‌ها قیمت ارز را خودشان تعیین می‌کنند. نوع دوم صرافی ها آنهایی هستند که قیمت ارزهای دیجیتال توسط خود خریدار و فروشنده مشخص می شود اما اینکه کدام یک از این دو نوع صرافی ها را بگوییم که بهتر است به معیارهای خاصی بستگی دارد .

لازم به توضیح است که ایران برای صرافی‌ها قوانین خاصی دارد. که باید صرافان، به این قوانین احترام گذاشته و آنها را رعایت کنند .در ایران ده صرافی وجود دارد که از نظر سابقه و میزان رضایت ، کاربران شان در حال حاضر به آنها اعتماد دارند و آنها را از بهترین و معتبرترین صرافان ارز دیجیتال در ایران می دانند.ما در ادامه قصد داریم چند صرافی معتبر ایرانی را برای شما معرفی کنیم.

صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس یکی از معروف ترین و معتبرترین صرافی های آنلاین ایرانی به شمار می‌آید .صرافی نوبیتکس از اولین صرافی هایی است که در ایران تاییدیه معاونت فناوری رئیس‌جمهور را گرفته است .

نوبیتکس یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال است که در ایران در حال فعالیت میباشد این  صرافی  کار خود را در سال ۱۳۹۶ شروع کرده و در حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال جایگاه خوبی را به دست آورده است.

صرافی نوبیتکس با یک گروه با تجربه و خبره همواره تلاش کرده تا پیشرفته ترین و بهترین امکانات را همزمان با بازارهای جهانی در اختیار کاربران قرار دهد .مهمترین ویژگی که این صرافی  از دیگر صرافی های معتبر متمایز کرده این است که کاربر می‌تواند در بازارهای رقابتی ارز دیجیتال به او سفارش ارز دهد و با آسودگی خاطر به این صرافی اعتماد کند. پس می توانیم از آن به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال یاد کنیم.

صرافی رمز ینکس

رمزینکس سایتی معتبر و معروف برای خرید و فروش ارز دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم در ایران است. که خدماتی مثل پشتیبانی دارد و برای افرادی که مبتدی هستند مناسب است رمزینکس اولین صرافی در ایران است که دارای سایتی  معتبر است.

صرافی رمزینکس با کمک یک طراحی سایت مناسب و با کمک پشتیبانی پرسرعت و کیف پول اختصاصی و امنیت بسیار بالا مشغول به کار است. خدمات گسترده صرافی رمزینکس باعث شده این صرافی در زمینه ارز دیجیتال یکی از محبوب ترین و بهترین صرافی ها نزد کاربران ایرانی باشد. بنابراین این صرافی هم در لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار می گیرد.

صرافی والکس

یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال که امروزه به صورت آنلاین در حال فعالیت است و توانسته اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب کند و در بازارهای رقابتی خرید و فروش ارز را به خوبی انجام دهد صرافی والکس می باشد .

این صرافی  یکی از ده صرافی برتر و معروف ارز دیجیتال ایرانی است. که توانسته در زمینه خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی تجربه خوبی به دست آورد . تمام کاربران به این صرافی بزرگ و توانمند اعتماد کامل دارند .جالب است بدانید که سایت صرافی والکس را جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف طراحی کرده اند و این به دلیل ایجاد پل ارتباطی بین هموطنان خود و بازارهای مالی در جهان است .

در سایت صرافی والکس کاربران قیمت‌های پیشنهادی خرید و فروش ارز های دیجیتال خود را اعلام کرده و به طور مستقیم می توانند باهم به معامله ارز دیجیتال بپردازند.  در حال حاضر تعداد کاربران صرافی والکس ۳۱ ۶ ۸ ۱۳ نفر است. بنابراین این صرافی هم دذ لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار می گیرد.

صرافی اکسیر

سایت صرافی اکسیر نیز همانند صرافی نوبتیکس در سال ۱۳۹۶ توسط جمعی از دانشجویان نخبه دانشگاه شریف و تهران طراحی و به مرحله اجرا رسید .با وارد شدن صرافی اکسیر به بازار رقابت در بین صرافان بیشتر از همیشه داغ شد.

و طراحی و ساخت سایت صرافی اکسیر یکی از معاملات ایرانی است که این صرافی نیز مانند بقیه صرافی ها برای خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزها با واحد ریال بود. صرافی اکسیر ادعا دارد که کیف پول های آنلاین خود از سرویس های فوق امنیتی برخوردار است و دارای پشتیبانی تلفنی می‌باشد و شرایط استفاده از این صرافی و خدمات و تعهدات کاربران در آن به صورت واضح و شفاف می باشد. بنابراین این صرافی هم در لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار می گیرد.

صرافی اوکی اکسچنج

صرافی معروف و معتبر اوکی اکسچنج در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه ارزهای دیجیتالی شروع کرد و جزء برترین های صرافی های ارز دیجیتال ایران می باشد. که به صورت آنلاین توانسته اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب کند این صرافی معتبر دارای چهار هزار کاربر می باشد صرافی اوکی اکسچنج از ۱۵ رمز معروف پشتیبانی می‌کند و با وجود تمام تحریم هایی که علیه کاربران ایرانی است سعی خود را کرده تا خدمات ویژه‌ای را ارائه دهد و راهی را برای مردم ایران و مخصوصاً جوانان ایرانی باز کند .

صرافی اولی اکسچنج  دارای پشتیبانی قوی است که توانسته تمام کاربران خود را راضی نگه دارد از مهمترین ویژگی که صرافی اولی اکسچنج دارد و او را از دیگر صرافی های ارز دیجیتال در ایران متمایز می کند ،محیط کار حرفه‌ای این صرافی است. بنابراین این صرافی هم در لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار می گیرد.

به دلیل افزایش ارزهای دیجیتال در سالهای اخیر بسیار اهمیت دارد که کاربران بتوانند معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال خود را به یک صرافی معتبر ایرانی بدهند و حتماً باید قبل از آن صرافی خود را شناخته و بتوانند به آن اعتماد کنند تا شانس زیادی برای محافظت از دارایی های خود داشته باشند چون امروزه کلاهبرداری در زمینه ارز دیجیتال زیاد شده است ما با طراحی این سایت به شما کمک می کنیم که معتبرترین صرافی را انتخاب کنید. بنابراین این صرافی هم در لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran