پشتیبانی سایت شرکتی

بهترین پشتیبانی سایت شما مشمول به روز رسانی،برطرف کردن مشکلات،درج محتوا و پیگیری برای نمایش آن (آپ بودن سایت شما) می شود.با توجه به این که در کسب و کارهای متفاوت سایت های شرکتی امکانات مختلفی را به بازدید کنندگان ارائه می کنند،نیازهای شما در پشتیبانی سایت شرکتی نیز ممکن است مختلف باشد.

اما قسمتی از بهترین پشتیبانی سایت همواره توسط دیزاینر سایت و در سال اول به طور رایگان انجام خواهد شد.نیازهای سایت های شرکتی همواره در قالب به روزرسانی و درج محتوای مربوط به حیطه کاری شما انجام می پذیرد.با توجه به این که سایت های شرکتی نسبت به سایت های فروشگاهی و یا کار های نیازمند برنامه ریزی بسیار دشوار برای تولید محتوا و به روزرسانی سایت نیستند،شما می توانید این سایت شرکتی خود را با پایین ترین قیمت مدیریت کنید.

پشتیبانی سایت فروشگاهی : پشتیبانی این نوع سایت ها نیز به چند قسمت پشتیبانی فنی،پشتیبانی و مدیریت کالاها (از دید درج اطلاعات کالا و به روزرسانی هزینه کالاها ) تقسیم می گردد.بهترین پشتیبانی سایت محتوایی (مجله ای) : پراهمیت ترین نکته ای که در پشتیبانی سایت محتوایی (مجله ای) باید در نظر بگیرید:

 • این مدل وب سایت ها به طور معمول بیشتر از هر چیزی نیاز به یک گروه تولید محتوا قوی دارند.
 • برای پشتیبانی این مدل سایت تولید محتوا دائم بیشتر از هر چیزی به شما کمک می کند.
 • با توجه به بازدید زیاد این مدل وب سایت ها نیاز به یک شرکت هاستینگ قوی دارید.

پشتیبانی سایت شخصی

در بهترین پشتیبانی سایت این مدل سایت هم باید برنامه ریزی مشخصی برای تولید محتوا،به روزرسانی و رسیدگی روزانه به سایت داشته باشید.همواره پشتیبانی و نگهدای این مدل سایت ها به نسبت سایت های فروشگاهی کم هزینه تر است.در پشتیبانی قسمت محتوا سایت در نظر داشته باشید که ایجاد محتوای مناسب و مرتبط،پاسخ گویی به کامنت های مشتریان و درج اخبار سبب می شود.

کسب و کار شما پویا باشد.در ارزش دهی گوگل به سایت شما،پویایی قطعا یک پارامتر خیلی موثر است.وظایف پشتیبان وب سایت می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تجزیه و تحلیل و شناسایی مشکلات بالقوه در عملکرد سایت.
 • اعمال تغییرات،اصلاح و تغییرات پیکربندی سایت از نظر فنی .
 • اضافه کردن،حذف یا به روز رسانی اطلاعات حساب کاربری،بازنشانی گذرواژه ها،و غیره.
 • جواب به پرسش های فنی و کمک به کاربران.
 • مسئولیت امنیت سایت.
 • پشتیبانی محتوایی سایت.
 • پشتیبانی سئو سایت.
 • تنظیم عملکرد وب سایت و بهینه سازی آن.
 • وظایف پشتیبان سایتو انواع پشتیبانی سایت
 • پشتیبانی یک سایت در حیطه های متفاوت انجام می گیرد.همه این نکات برای نگهداری از یک سایت مهم است!

وظایف پشتیبان سایت در پشتیبانی فنی سایت:برطرف کردن مشکلات وب سایت،بروزسانی فنی و امنیتی وب سایت در قسمت بهترین پشتیبانی سایت فنی سایت و وظایف پشتیبان سایت قرار می گیرند.پشتیبان فنی سایت مسئول عملکرد درست امکانات سایت (به طور نمونه در قسمت فروشگاهی اطمینان از ثبت خرید و یا در قسمت ارتباط با ما امکان ارسال فرم است).

وظایف پشتیبان سایت در پشتیبانی محتوایی سایت:یکی از پراهمیت ترین قست های پشتیبانی محتوایی یک سایت،تهیه یک برنامه بازاریابی محتوا منسب با حرفه شماست.ایجاد نوشته و مقالات جدید،بروز رسانی نوشته قبلی و…. نیز در قسمت پشتیبانی محتوایی سایت قرار میگرند.پر اهمیت ترین وظیفه یک پشتیبان سایت در قسمت پشتیبانی محتوا سایت

رسیدگی به مطالب سایت : نوشته های مهم و کلیدی سایت مشخص شود در صورت نیاز نوشته های قبلی ویرایش و به روزرسانی شود.وظایف پشتیبان سایت در پشتیبانی  سایت از دید طراحی و گرافیک :قسمت دیگری که شما نیاز به پشتیبانی در آن دسته را خواهید داشت،گرافیک سایت است.بنر های مرتبط با کسب و کار شما باید مرتب به روز رسانی شوند و با توجه به نیاز شما برای آن برنامه ریزی شود.

یکی از پر اهمیت  ترین نکاتی که در به روزرسانی  بنر های سایت باید در نظر بگیرید دیزاین مناسبتی است.این موضوع سبب می شود برند شما در ذهن مخاطبان استحکام پیدا کند.صاحب هر مدل وب سایتی که باشید باید به آن رسیدگی کنید! به روزرسانی سایت،درج اخبار بروز،طراحی بنرها و عکس های زیبا قسمتی از نکاتی است که حتما باید انجام شود.توصیه می کنیم برای تولید محتوا سایت از یک گروه حرفه ای استفاده کنید!

وظایف پشتیبان سایت در قسمت پشتیبانی سئو سایت

تهیه لیست کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما.برنامه ریزی برای سئو داخلی سایت شما و انجام تنظیمات کافی اولیه (از جمله تهیه نقشه سایت و آشنایی آن به گوگل)برنامه ریزی برای سئو خارجی سایت شما و گرفتن بک لینک روزانه.مدیریت وب مستر برای سایت شما و رصد کلمات کلیدی که با آن ها به سایت شما رجوع پیدا می کنند.مدیریت تولید محتوا و مشخص کردن برنامه تولید محتوا.

کلام آخر : مورد پر اهمیتی که شما باید در قرارداد طراحی سایت در نظر داشته باشید همین چگونگی بهترین پشتیبانی سایت است.گاه دیده می شود که اشخاصی برای به دست آوردن سفارش ساخت وب سایت قیمت پایینی را برای پیشرفت وب سایت طلب می کنند.ولی متاسفانه وب سایت هایی کم کیفیت ارائه داده.

و برای بهترین پشتیبانی سایت قیمت غیر متعارفی را از صاحبان وب سایت طلب می کنند.در صورتی که یک سایت با کیفیت به قیمت و وقت کمتری برای نگهداری نیاز دارد.

پشتیبانی سایت ماثر

آموزش پشتیبانی سایت عالی