امتیازدهی به : post

به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت

به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت به چه صورت است؟ در این مطلب از مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ما باشید تا به بررسی این موضوع مهم و کاربردی بپردازیم.

اهمیت به روز رسانی مطالب قدیمی

امروزه بازاریابی محتوا از مهمترین و موثرترین روش های تعامل و برقراری ارتباط با مشتریان محسوب می شود. بنابراین باید به آن اهمیت بدهید و برای پیشبرد اهداف وبسایت به فکر چیدمان یک محتوای مناسب که حامل پیام تبلیغاتی است باشید.

محتوایی که به فکر ارائه آن به مشتریان هستید باید دارای اصول و استانداردهای مخصوص به خود باشد زیرا بدون توجه به این موضوع تنها یک مطلب تو خالی و بدون پیام تبلیغاتی را به آنها ارائه داده اید.

از طرف دیگر دیده شدن تبلیغات محتوایی شما بست عضو سایت بستگی دارد و همین دلیل باید تمام تلاش خود را بکنید که در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل و به روز رسانی مطالب قدیمی عملکرد مناسبی داشته باشید.

همانطور که می‌دانید بسیاری از وبسایت ها امروزه با استفاده از محتوای متنی به برقراری ارتباط و تعامل با مشتریان می پردازند و از این طریق از موتورهای جستجوی گوگل رتبه می گیرند.

به همین دلیل می توانیم بگوییم که ارائه یک مصرف مناسب به کاربران از اهمیت بیشتری نسبت به سایر فاکتورها برخوردار است در ادامه شما را با پاسخ سوال به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت به چه صورت است؟ آشنا می کنیم.

اهمیت به روز رسانی مطالب در سئو سایت چیست؟

به روز رسانی مطالب و محتوا هایی که قبلاً به اشتراک آنها پرداخته اید کمک بسیار زیادی به ارتقاء رتبه شما در گوگل می‌کند. بنابراین باید توجه داشته باشید که بیش از هر چیز دیگری به پیشرفت شما کمک می‌کند. بنابراین باید برای آن ارزش قائل باشید و به یکی از مهم‌ترین فاکتورها یعنی به روز رسانی محتوا  توجه کنید.

  • افزایش بازدیدکنندگان سایت: افزایش بازدیدکنندگان سایت شما پس از به روز رسانی مطالب به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد از آنجایی که اهمیت افزایش ترافیک وب سایت در سئو بسیار زیاد است به شما توصیه می‌کنیم که اگر مطالبی را قبلا منتشر کرده اید و وبلاگ نویسی پرداختید محتوا هایی را که ظرفیت ارتقاء دارند را دوباره به روز رسانی کنید این امر می‌تواند کمک بسیار زیادی به جهش ورود به سایت شما کند و از طرفی مسیر شما را برای پیشرفت شغلی باز کند.
  • افزایش رنکینگ سایت: یکی از مهمترین مزایای که به روزرسانی مطالب قدیمی در سئو سایت دارند ایش رنکینگ وب سایت شما در میان سایر صفحات از عبارت دیگر در مقایسه ای که توسط موتور جستجوی گوگل صورت می‌گیرد، مشخص می‌شود که تا چه اندازه توانسته اید قواعد سئو متنی سایت را رعایت کنید.

چه مطالبی را به روز رسانی کنیم؟

به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت به چه صورت است؟ علاوه بر این یکی دیگر از سوالاتی که می‌تواند در ذهن کاربران ایجاد شود این است که به مطالبی قابلیت بروزرسانی دارند و کمک بیشتری به سئو سایت می‌کنند. در ادامه شما را با آنها آشنا می کنیم.

  • مطالبی که تا حدی رتبه بالایی دارند: یکی از مهم‌ترین مطالبی که به شما کمک می کنند تا رتبه مناسبی در گوگل به دست بیاورید مطالبی هستند که از قبل رتبه مناسبی داشته اند. بنابراین سعی کنید از میان مطالب قبلا منتشر شده مطلبی را برای بروزرسانی انتخاب کنید که پیش از آن نتوانسته‌اید از طریق آن رتبه مناسبی به دست بیاورید.
  • مقالاتی که در معرض پیشی گرفتن رقبا هستند: یکی دیگر از مطالبی که مستعد باز کردن مسیر پیشرفت سه و برای وب سایت شما هستند مطالبی هستند که از لحاظ رتبه؛ جایگاه مناسبی را برای شما به دست آورده‌اند. اما ممکن است در خطر پیشی گرفتن رقبا باشند. پس سعی کنید آن ها را به بهترین شکل ممکن به روز رسانی کنید.
  • مقالاتی که در اولین زمان انتشار، توانسته‌اند شهرت بسیار زیادی پیدا کنند و به قول معروف هر صدایی ایجاد کننده اولین سفر کنید و در این مقالات ارزش بیشتری قائل باشید و اگر قصد به روز رسانی مطالب قدیمی را دارید آنها را در اولویت قرار بدهید.
مقالاتی که رتب خوبی دارند را به روز رسانی کنید

به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت؛ اگر قصد ارتقا و پیشرفت سئو سایت خود را دارید و می خواهید از طریق به روز رسانی مطالب قدیمی این کار را انجام بدهید سعی کنید که مطالبی که بدتر از کلمات کلیدی رتبه خوبی به دست آورده اند را در اولویت قرار بدهید.

به روز رسانی مطالب قدیمی چگونه است؟ تاثیر آن در سئو سایت

برای مثال شما در یک کلمه کلیدی خاص توانسته‌اید صفحه دوم از گوگل را به عنوان جایگاه فعلی خود به دست بیاورید از آنجایی که این جایگاه این جایگاه کاملاً مناسب است و تنها کاری که باید انجام بدهید حفظ این جایگاه و ارتقا یافتن از آن است .

بنابراین در اولین فرصت تمام تلاشتان را بکنید که کلمات کلیدی مناسب را شناسایی و با استفاده از آن ها به روز رسانی محتوای خود بپردازید.

برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

در صورتی که نیازمند دریافت خدمات سئو یا طراحی سایت هستید می توانید از کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران کمک بگیرید.

آنها به شما کمک می‌کند تا مطالب قدیمی خود را بروزرسانی کنید و در زمینه سئو از رقبا پیشی بگیرید. ارائه کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با موضوع وب سایت شما بر اساس جدیدترین متد روز توسط کارشناسان ما صورت می گیرد. برای دریافت این خدمات فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran