انواع بک لینک

به صورت اساسی دو مدل بک لینک ارزان تخصصی موجود است که یکی از دیگری از اهمیت و اعتبار زیاد تری دارا است خوب است نگاهی سریع به این عنوان در مقاله بیاندازیم.

۱- لینک نوفالو که بواسطه موتور های سرچ نادیده گرفته می شود از اهمیت و اعتبار زیادی برای سئو دارا نیست ولی می تواند به طبیعی جلوه دادن بک لینک پروفایل سایت یاری کند.

۲- لینک فالو لینکی که بواسطه موتور سرچ دنبال شده و به صورت مستقیم بر رنک بندی نتایج سرچ اثر گذار هست اگر لینکی نوفالو نباشد به طور پیش فالو در نظر گرفته می شود لذا احتیاجی به جای دادن کد فالو در تگ <a> نیست.موردی که در این باره لینک های فالو باید اطلاع داشته باشید این است که این لینک ها می توانند سبب بالا رفتن یا رتبه سایت شما در نتایج سرچ شوند اگر بک لینکی از سایت های بی کیفیت و اسپم دارید سفارش می کنیم در مقاله بک لینک ارزان تخصصی تا آن ها را Disavow کنید.

درست کردن بک لینک

ممکن است غول آخر سئو درست کردن بک لینک برای سایتمان باشد به دلیل آن که ما کنترلی بر آن نداریم و باید با تهیه محتوای با کیفیت دیگر وب سایت ها را ارفاق به دادن لینک به خودمان کنیم که مسئله خیلی وقت بر و پر رنج می باشد ولی نگران نباشید و چند شیوه راحت برای آغاز ساخت لینک به شما معرفی می کنیم.

لینک وب سایت خود را در صفحه فضا های اجتماعی جای دهید.از مقالاتی که رنک مناسبی در نتایج سرچ دارند به صفحات تازه خود لینک داخلی دهید.از ضمیر هایی مثل: چگونه، کجا، مناسب ترین، کم هزینه ترین و … به کار ببرید این مقالات شانس زیاد تری برای لینک شدن دارند.با ما در مقاله ی بک لینک ارزان تخصصی همراه باشید.

اصولی ترین مقاله را تهیه کنید، دیدی به مقالات رقبا بی اندازید و نوشته ای اصولی تر که درخور مخاطب باشد تهیه کنید.با پست مهمان در سایت های مربوط با حوزه خدمات خودتان لینک بگیرید.با اشخاص فعال در صنعت خود ارتباط ایمیلی داشته باشید و از آن ها خواستار باشید تا به شما لینک کنند.

با اشخاص معروف زمینه فعالیت خودتان مصاحبه انجام دهید.با به کار بردن از ابزار های ارزیابی بک لینک مثل Ahrefs رقبای خود را فالو کنید و از سایتی که آن ها لینک دارند لینک بگیرید.با کمی مبلغ از سایت های بزرگ خبری رپورتاژ خبری بخرید.با تفاوت کالا ها یا فعالیت دیگر سایت ها شانس مشاهده شدن خود در گوگل را بالا ببرید.

در انجمن های آنلاین عضو شوید و با مخاطبان ارتباط داشته باشید.در سایت های پرسش و پاسخ خدمات انجام دهید و پرسش های مخاطبان جواب دهید.همراه ما در مقاله ی بک لینک ارزان تخصصی باشید.

یافتن بک لینک های سایت

در مقاله ی بک لینک ارزان تخصصی برای درک خوب تر از لینک ها باید از دارا بودن آن ها اطلاع داشته باشید و خوشبختانه ابزار های زیادی برای این فعالیت وجود دارند که مناسب ترین آن ها Google Search Console, Ahrefs و SEMRush هستند. یک وبمستری باید دیدی همیشگی به بک لینک پروفایل سایت خود دارا باشد تا لینک های بی کیفیت و با کیفیت را از هم جدا کرده و بی اهمیت ها را روانه ی Disavow کند.پر اهمیت است که جواب سه پرسش را بدانیم :

نخست: چگونه بک لینک های سایتم را بیابیم؟

دومی: چگونه متوجه شوم اسپم هستند یا نه؟

سومی: چگونه با صاحبان سایت هایی که به من لینک اسپم دادند ارتباط داشته باشم؟

چگونه بک لینک های سایتم را بیابم

برای یافتن بک لینک های وب سایتتان باید از ابزار های مانیتورینگ لینک به کار ببرید ، از مشهور ترین این ابزار ها می توان به Ahrefs, SEMRush و Google Search Console اشاره کرد.چگونه متوجه شوم اسپم هستند یا نه؟ شاخصی برای این فعالیت وجود دارد به اسم Spam Score که بواسطه سایت MOZ عرضه می شود اگر نمره اسپم سایت لینک دهنده زیاد تر از ۵ باشد باید به فکر راه حلی برای پاک آن باشید. با ما در محتوای بک لینک ارزان تخصصی باشید.

چگونه با صاحبان سایت هایی که به من لینک اسپم دادند ارتباط داشته باشم؟خب ارتباط گرفتن با صاحبان سایت ها همواره ممکن پذیر نیست لذا سفارش ما به کار بردن از ابزار Disavow Google برای این گروه از لینک ها می باشد.اگر پرسش یا انتقادی در این باره این مقاله بک لینک ارزان تخصصی دارید حتما ما را از دیدگاه خود آگاه کنید.

بیشتر بخوانید : سئو تضمینی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran