بک لینک چه می باشد

قبل از توضیح درباره ی اینکه بک لینک ارزان تکنیکال چیست باید بگوییم ، پیوند های وارد کردنی از سایت های دیگر بر هر کدام از صفحات سایت شما را بک لینک بیان می کنند. برای نمونه وقتی که شما در میان مطالب سایت خود به سایت دیگری لینک قرار می دهید، سایت مقصود از سایت شما یک بک لینک گرفته است.بک لینک یکی از نکات مهم در سئو است که نباید از یاد برده شود.

به دلیل آن که وقتی که سایت شما بک لینک های به اندازه مناسب و معتبر بگیرد و در کنار آن محتوای مناسب و سرشار از مطالب داشته باشید، توان بالا بردن رتبه در صفحه نتایج سرچ گوگل خواهید داشت.عقلانی است که تعدادی از بک لینک های شما به صفحه اول سایت و دیگر به صفحات داخلی سایت داده شوند.

مورد مهم مقاله بک لینک ارزان تکنیکال باید در تصور خود داشته باشید که در وقت لینک بیلدینگ حتماً از انکر تکست های مختلف برای لینک های خود بنویسید تا گوگل لینک سازی شما را غیرعادی در نظر نگیرد.

چه عللی در کیفیت یک لینک اثرگذار هستند

انکر تکست: لغت یا لغاتی کلیدی است که به یک صفحه دیگر لینک داده می‌شود. وقتی که شما با جملات کلیدی مربوط با صفحه‌ی که خواستارید به آن پیوند بدهید، به گوگل یک سیگنال مناسب به گوگل می فرستد که این انکر تکست با این صفحه مربوط است و گوگل توانا خواهد بود رتبه آن لغت کلیدی را با اهمیت به دیگر علل ها که در مقاله بک لینک ارزان تکنیکال مطرح شده افزایش دهد.

اعتبار دامنه: این معیار بواسطه کمپانی Moz بوجود آمده است. از علل اثرگذار در تعیین اعتبار دامنه می شود به این نکات اشاره کرد: سن دامنه، مقادیر لینک‌ های ورودی، کیفیت پیوندها، فعالیت سایت در فضا های اجتماعی و.. در بالا بردن یا کم کردن این معیار وابسته هستند. این رتبه می‌تواند در معین کردن کیفیت یک لینک وابسته باشد.

اعتبار صفحه: اعتبار صفحه مثل دامین اتوریتی بواسطه کمپانی ماز ارائه می‌ گردد که در مورد لینک‌ های وارد شدنی٬ کیفیت آن‌ ها و اعتبار اساسی همان صفحه معین می‌گردد.گرفتن لینک بر اصول شرایط: اگر سایت شما به زبان فارسی است، خوب است همانطور که در مقاله بک لینک ارزان تکنیکال گفته شده بک لینک هایی که گرفته می شود، از سایت های باشد که از دامنه ir به کار می برند.

به دلیل آن که باعث بالا بردن شانس شما برای گرفتن رتبه بیشتر در نتایج سرچ ایران می‌شود. ولی ممکن است سبب بالا رفتن رتبه سایت شما در نتایج سرچ بین‌المللی نشود.

مقادیر لینک های وجود داشته در درون صفحه: گوگل برای شناخت لینک های طبیعی از غیرطبیعی از شیوه های متفاوتی استفاده می‌کند. ولی در اساس مقاله بک لینک ارزان تکنیکال تعداد لینک های خروجی از صفحه‌ ای از آن لینک دریافت می کند نباید خیلی بیشتر باشد و باید نسبت آن با محتوای وجود داشته حفظ شده باشد.

اشتباهات معروف در مورد بک لینک

خیلی از اشخاص بر این عقیده دارند که بک لینک دیگر اهمیت قبلی خود را از دست داده است و پر اهمیت ترین علل در سئو بهینه سازی محتوای سایت است.ولی مطلب این جاست که اگر بک لینک بگیرید از سایت مربوط با زمینه کاری شما باشد و با رعایت یک سر اصول همینطور می‌ تواند یکی از مهم ترین علل در سئو سایت باشد.

آیا بک لینک نو فالو اهمیتی ندارد؟بک لینک نوفالو که به طور قرار دادن دیدگاه در پست های وب سایت های دیگران، بارگزاری مطالب در فروم ها،نوشتن پست میهمان و … بوجود می آید برعکس تصور بعضی اشخاص در سئو سایت اثر خواهند داشت که مکملی در کنار بک لینک فالو خواهد بود.

آیا فقط لینک Do Follow اثرگزار است؟خیلی از اشخاص تنها به دنبال درج لینک های فالو می باشند ولی باید این را اطلاع داشته باشند قرار دادن بک لینک های فالو به تنهایی و بدون جای دادن لینک نوفالو ممکن است حتی برای سئو سایت بی اهمیت هم باشد در نتیجه قرار دادن بک لینک های نوفالو را در کنار فالو در پردازش انجام سئو سایت خود قرار دهید.

حال چطور بک لینک رایگان بگیریم؟در ادامه چند شیوه مختلف و مناسب برای گرفتن بک لینک رایگان به صفحات داخلی سایت بیان می نمایم :

ثبت دیدگاه در وب‌ن وشت‌ ها :

وقتی که مطالب وبلاگ سایت های مربوط با زمینه کاری خود را مطالعه می‌ کنید و خواستارید دیدگاهی برای آن‌ ها قرار دهید، با جای دان آدرس یکی از صفحات داخلی سایت خود که مربوط با آن عنوان است می‌ توانید یک بک لینک درست و رایگان حاصل نمایید.

صحبت در انجمن :

مثل قسمت وب‌نوشت شما می‌ توانید با درست کردن اکانت در انجمن ها و جای دادن آدرس صفحات در امضا یا در گفتگو های مربوط با فعالیت خود برای صفحات داخلی بک لینک درست کنید.با ما در ادامه ی مقاله ی بک لینک ارزان تکنیکال همراه باشید.

پست مهمان نوشتن :

در خیلی از سایت ها و وبلاگ ها مخاطبان می‌توانند مطالب خود را از روش سایت آن‌ها انتشار دهند، شما می‌توانید با تهیه محتوای درست و قرار دادن آدرس یکی از صفحات داخلی و مربوط از سایت خود در آن یک بک لینک مناسب به سایت خود که در مقاله بک لینک ارزان تکنیکال بیان شد بگیرید.

بیشتر بخوانید : سئو در تهران ، سئو سایت در تهران 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran