بعضی از اصطلاحات معروف که در این باره بک لینک باید بدانید

برای توضیح بک لینک ارزان سریع باید بگوییم زمانی که یک صفحه وب به صفحات داخلی یا صفحه اصلی وب شما لینک داده می شود، این بک لینک Link Juice نامگداری می‌ شود. Link Juice در بهتر کردن رنک صفحات وب و همینطور اعتبار دامنه اثرگذار است.

به گونه ای که می‌خواهید در سایتتان به صفحه‌ای لینک داده شود ولی به بالا رفتن رنک آن صفحه یاری نشود باید از تگ nofollow به کار ببرید .همانگونه که بیان شد در مقاله بک لینک ارزان سریع زمانی که لینک یک صفحه از وب به دنبال تگ نوفالو در صفحه دیگری جای می‌گیرد این بک لینک به صورت juice در گمان گرفته نمی‌شود.

لینک‌ های نوفالو اثری در بهتر کردن رنک صفحات لینک‌ شده ندارند و اساسا سبب ارجاع مورد کاربرد قرار می‌ گیرند. شما به صورت یک وب‌مستر اگر خواستارید به سایت‌ هایی لینک‌ بدهید که مورد اعتماد شما نیستند، کافی است که از لینک‌ های نوفالو مورد کنید. از جمله لینک‌ های نوفالو می‌ توان به لینک‌ های آدرس وبسایت‌ ها در قسمت دیدگاه اشاره کرد.

به طور پیشفرض همه لینک‌ هایی که شامل تگ نوفالو نمی‌ باشند، لینک فالو به شمار رفته و به صورت لینک juice در گمان گرفته می‌شوند.این جمله به انداز بک لینک‌ هایی که از یک آدرس یکسان به وبسایت شما رجوع داده می‌ شود مرتبط است. یک وبسایت اگر حتی ده دفعه بار به وبسایت شما لینک داده باشد.

تمام آن‌ ها از نظر juice به صورت یک بک لینک در گمان گرفته می‌شوند و اندازه آن‌ ها اثری در بالا بردن سئو نخواهد داشت.لینک‌ های کم کیفیت آن گروه از لینک‌ ها می‌ باشند که از سایت‌ های اسپم و سایت‌ هایی که لینک بیرونی بیشتری دارند به سایت شما ارجاع داده می‌ شود.با ما در مقاله ی بک لینک ارزان سریع همراه باشید.

اثر منفی این بک لینک‌ ها از اثران مثبت آن‌ ها زیاد تر بوده و کافی است که از این مدل سایت‌ها پرهیز شود.لینک‌ هایی که از یک سایت به صفحه‌ای دیگر از همان وبسایت نام برده می شوند لینک‌ های داخلی نامگذاری می‌ شوند. هر اندازه که اثر این مدل لینک از بک‌ لینک‌ های خارجی به وبسایت شما زیاد تر است، ولی اگر به طور صحیحی به کار برده شوند می‌ توانند در بهتر کردن سئو شرایط لغات کلیدی تاثیرگذار باشند.

فواید بک لینک در بهتر کردن سئوی وبسایت

در مقاله ی بک لینک ارزان سریع قبل از آن که در این باره اثر بک لینک در سئو بیان کنیم، خوب است اطلاع داشته باشید که مهم بودن بک لینک در سال‌ های قبل دستخوش تغییراتی شده است. وقتی بود که حتی بک لینک‌ های کم کیفیت همچنین در بهتر کردن رنک صفحات سایت اثرگذار بودند.

ولی اکنون با عوض شدن الگوریتم گوگل و به کار بردن از الگوریتم هوشمند پنگوئن خیلی مهم است که بک لینک شما از سایت با کیفیت که شامل رتبه خوبی در موتور های جستجو می‌ باشند استفاده شود. همینطور گرفتن بک لینک از سایت‌ هایی با محتوای مربوط به محتوای وبسایت شما یاری زیادی به افزایش رنک وبسایتتان در موتور های سرچ خواهد کرد.

در اساس مقاله بک لینک ارزان سریع مقصود بک لینک دادن باید به مدلی باشد که کاربر را از سایت دیگر به سایت شما انتقال داده شود و اساسا قرار دادن بک لینک در سایت‌ های دیگر به خودی خود اثر زیادی ندارد.بگذارید ارزیابی کنیم که چرا بوجود آوردن بک لینک برای وبسایتتان پر اهمیت است؟

بک لینک‌ها رنک بندی مدیریت شده را بهبود می‌ بخشند : بک لینک به شما یاری می‌ کند تا جایگاه خوب تری در موتورهای سرچ داشته باشد و سبب بالا بردن بازدید سایت خواهد شد. اگر محتوایی از وبسایت شما با محتوا خوب در سایت دیگری لینک شود، آن محتوا زود در موتور های سرچ سبب بالا رفتن رتبه خواهد داشت.با ما در محتوای بک لینک ارزان سریع همراه باشید.

خوب است تمرکزتان را بر روی بهتر کردن رنک لغات کلیدی و صفحات داخلی وبسایت جای دهید تا صفحه اصلی.بک لینک‌ها سبب می‌ شوند سرعت ایندکس شدن صفحات سایتتان در موتور های سرچ بالا برودبک لینک‌ ها سرعت سرچ و رسیدن ربات‌ ها و خزنده‌ های موتور های سرچ را به سایت شما بالا می برند. از همین جهت به مفهوم تسریع در ایندکس شدن محتویات سایت شما به کار برده از بک لینک خوب، خیلی سفارش می‌ شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran