چرا بک لینک پر اهمیت است

چرا بک لینک ارزان ضروری می باشد ؟ اگر شما هم شامل افراد خوش‌شانس‌ بودید که در سال‌ های نخست آمدن اینترنت به آن دسترسی داشتید حتما فراموش نکرده اید که آدرس وبسایت یا وبلاگ‌ها را در فهرست های ذخیره و حتی روی کاغذ می‌نوشتند.اگر افراد آدرس وبسایتی را نداشتند هیچ فردی روحش هم باخبر نبود و وبسایت هم هیچ مشاهده ای نمی‌گرفت.

خیلی زود یک راه حل خوب یافت شد؛ وبسایت‌های شبیه به هم لینک دادند تا بیابند . اگر در آن زمان ها دسترسی به اینترنت داشتید حتماً فراموش نکرده اید که ستون کناری وبلاگ‌ ها یک لینک‌ دارا بود که سرشار از لینک به دیگر وبلاگ‌ های شبیه به آن بود. آن گونه که لازم است یکی را شناخت پیدا کنید تا سایر دیگر را پیدا کنید.

هر اندازه وبسایت یا وبلاگی پر اهمیت تر و مناسب تر بود وبسایت‌ های تعداد زیاد تر به آن لینک می‌ دادند.راه حل دوم بوجود آوردن دایرکتوری بود. وبسایت‌های دایرکتوری فهرستی از همه وبسایت‌ ها به طور لیست بندی شده داشتند.مبحث مقاله بک لینک ارزان ضروری را خلاصه کنیم از میان موتور های سرچ گوگل بر تخت پادشاهی نشست و رقابت بزرگی میان وبسایت‌‌ ها برای رسیدن به نتایج بیشتر در نتایج سرچ آغاز شد.

گوگل در ابتدا ارزش های راحتی برای رنک بندی وبسایت‌ ها داشت اما زمانی رقابت جدی شد رفت به سوی شاخص‌ هایی مناسب تر مانند چی؟ لینک‌ ها. هر اندازه وبسایت و صفحه‌ای لینک زیاد تری می‌گرفت به این معنی در مقاله بک لینک ارزان ضروری یعنی پر اهمیت بود؛ گوگل هم رنک آن را می‌ برد بیشتر. همان کاری که ما برای یافتن رستوران‌ های مناسب انجام می‌ دهیم.

ما نگاه می‌کنیم دوستانمان و دیگران درباره رستوران‌ ها چه بیان می کنند و هر رستورانی که زیاد تر تایید شد را انتخاب می‌کنیم.حالا الگوریتم‌ های گوگل خیلی توسعه مند تر شده ولی همچنان هم بک‌لینک‌ ها بیشترین اثر را در رنک بندی دارند.به جز اثر در سئو و بهتر کردن رتبه در نتایج گوگل که پس از آن در مقاله بک لینک ارزان ضروری کامل توضیح می‌ دهیم.

بک‌لینک به صورت تکی می‌ تواند سبب بالا رفتن دیدگاه وبسایت شود. هر اندازه که بک‌لینک شما در صفحه‌ای پر مخاطب تر باشد و کلیک زیاد تری بگیرد بازدید ارجاعی وبسایت شما هم طبیعتاً زیاد تر خواهد شد.

بک لینک در سئو چگونه و چه اندازه اثر دارد

همه ارزیابی ها که روی معیار های اثرگذار در سئو انجام شده مشخص می کند همچنان هم بک‌لینک قوی بیشترین اثر را در بهبود رتبه وبسایت‌ ها دارد. البته این اثر نسبی است و به این مفهوم نیست که وبسایت بدون بک‌لینک نمی‌ شود رتبه بالایی در نتایج گوگل بدست آورد.در اساس مقاله بک لینک ارزان ضروری بک‌لینک‌ ها به علل زیر اهمیت دارند:

گوگل با بک‌لینک در اینترنت یافت می شوند. ربات‌ های گوگل از راه لینک‌ ها میان وبسایت‌ ها می‌خزند و آن ها را ایندکس می‌کنند.شهرت، اعتبار، اقتدار و دارای اعتماد بودن وبسایت را مشخص می کند. گوگل از کیفیت و کمیت لینک‌ ها این معیار ها را اندازه می‌ گیرد.

مرتبط بودن وبسایت‌ ها از بک‌لینک معین می‌ شود. وبسایت‌ هایی که از دید محتوا یا عملکرد به هم مربوط هستند پس به هم لینک می‌ دهند. گوگل از این راه متوجه ارتباط‌ ها می‌ شود.انکرتکست‌ ها آگاهی درباره هدف داشتن گوگل می‌ دهند.بک لینک قوی و ضعیف چه اختلافی دارد؟

بک لینک با کیفیت، بک لینک اثرگذار، خفن و تضمینی اسم هایی است که در کل به بک‌لینک‌ های مناسب می‌ گویند. مفهوم از بک لینک خوب در مقاله بک لینک ارزان ضروری به مفهوم بیشترین اثر را در سئو و بهتر کردن رتبه داشته باشد و اگر هم توانایی داشته مخاطبانی را از این راه به وبسایت بیاورد که چه بهتر!

حالا خواستار باشیم معیار هایی معین کننده در کیفیت بک‌لینک را یکی یکی برای شما شرح دهیم.یک مورد مهم را در گمان داشته باشید؛ همه معیار های اثرگذاری یکسان ندارند و نسبی هستند. گوگل در رنک بندی نتایج بیش از ۲۰۰ معیار را در نظر می‌گیرد. این معیار ها می‌ توانند یکدیگر را توسعه دهند یا برعکس با خنثی کردن هم از اثرشان کم شود.

۱. وبسایت لینک دهنده :

این که چه سایتی به شما لینک داده می شود پر اهمیت ترین شاخص در کیفیت بک‌لینک است.برای نمونه، اگر یک وبسایت پر اهمیت دولتی با مشاهده میلیونی بک‌لینک دهد اثر آن خیلی بیشتر از یک وبلاگ ناشناخته، بی‌ محتوا و بدون تماشا است.این که چه وبسایتی بک‌لینک‌ های بهتری دارد وابسته به عللی متفاوت از پسوند دامنه تا عللی مانند شهرت و اعتبار دارد.

ارزیابی بررسی داده‌ های مرتبط به اثر بک‌لینک‌ ها مشخص می کند به صورت کلی مقاله بک لینک ارزان ضروری وبسایت‌های دولتی، دانشگاهی، مراکز و سازمان‌ های معروف، برندها و شرکت‌ های بزرگ بک‌لینک‌ های مناسب تری دارند.

۲. رتبۀ صفحه در لغت واژه :

با آن که وبسایت به طور تکی در کیفیت بک‌لینک اثرگذار است، ولی خیلی زمان ها مشاهده می‌ شود بک‌لینک صفحه‌ای از یک وبسایت نه چندان معروف و مهم خیلی مناسب تر اثر گذاشته است. علت این اثرگذاری بیشتر رنک صفحه در لغت واژه یا همان رنک صفحه است.

این صفحه با محتوای با کیفیت توانایی داشته احتیاج مخاطبان را رفع کند. اگر به گفته مقاله بک لینک ارزان ضروری دقت شود این است که از چنین صفحه‌ای بک‌لینک بگیرید اثر بیشتری خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran