بک لینک به چه مفهومی است

قبل از توضیح درباره ی بک لینک ارزان عالی رتبه باید بگوییم ، بک ‌لینک ها لینک های داخلی به یک سایت هستند و زمانی که یک وب سایت به وب سایت دیگر لینک داده می شوند، بوجود می آیند. به این معنی که از نظر این مقاله وقتی که از سایت خود به سایت دیگر لینک داده می شود، سایت مقابل از سایت شما بک لینک گرفته است.

بک‌ لینک‌ها به علت بهبود رنک سایت در گوگل، سبب اعتبار یک وب سایت می‌شوند که این اصول در سئو سایت خیلی مهم است. در واقعیت مقاله بک لینک ارزان عالی رتبه، اگر تعداد بیشتری از سایت‌ ها به یک سایت لینک دهند یا در اساس به آن سایت بک ‌لینک دهند، موتور های سرچ نتیجه می‌گیرند که آن سایت پرفایده و سودمند است.

بنابراین هر اندازه که یک سایت بتواند مقادیر بک ‌لینک‌ های بیشتری کسب کند، در رنک بندی سایت‌ ها از جایگاه مناسب تری دارا می شود. موتور سرچ گوگل همیشه سعی می کند به کاربران خود مناسب ترین نتایج جستجو را عرضه دهد، به همین علت به رنک بندی سایت‌ ها می‌ پردازد.

سایت هایی که بک لینک طبیعی، بیشتری دارند و همینطور به طور مرتب و منظم در سایت خود محتوای بروز قرار می دهند، رتبه مناسبی دارند. دقت کنید که بک لینک ها را نمی شود از سایت هایی که رنک بالایی دارند، خرید به دلیل آن که همانطور در مقاله بک لینک ارزان عالی رتبه ذکر شده گوگل و دیگر موتور های سرچ به آسانی می توانند سایت هایی که سبب بدست آوردن رتبه بهتر در سرچ اقدام به خرید لینک می کنند را شناسایی کنند.

و از رنک آن ها کاهش دهند. کیفیت بک‌لینک‌ها از مقادیر آن‌ها اهمیت زیاد تری دارد و در بالابردن رنک سئو سایت اثر گذارتر هستند.

بک لینک خوب و بد چه هستند

لینک‌ هایی که به طور طبیعی بواسطه نویسنده یا مدیر سایت به سایت شما دنبال با یک متن و عبارت مربوط به سایت شما بوجود آورده شده باشند، بک‌ لینک خوب اسم گذاری می‌ شوند. این بک‌ لینک‌ ها نباید از سایت‌ های هرز پیدا شوند، نباید مقادیر لینک‌ های خروجی آن سایت خیلی زیاد باشد، نباید از سایتی با اعتبار خیلی کم که مشابه اسپم است بیایند.

نباید سایت لینک دهنده با سایت شما از دید ارتباط عنوانی خیلی بیگانه باشد. بک‌ لینک‌ های ضرر یافته آن‌ هایی هستند که از سایت‌ های غیر مربوط هستند، شامل تعداد لینک‌ های خروجی خیلی زیادند، از سایت‌ هایی با IP هایی که اسپم نام گذاری شده‌اند هستند. از خصوصیت های بک لینک بد می توان به نکات زیر مقاله بک لینک ارزان عالی رتبه اشاره کرد :

1- لینک شدن لغت مهم کلیدی سایت : بطور نمونه اگر سایت در مورد سئو هست، در تمام جا به لغت سئو لینک شود، این لینک غیره طبیعی و بد معروف می شود، به دلیل آن که همواره کاربران چنین فعالیتی نمی کنند مگر آن که پولی دریافت کرده باشند.

2- لینک شدن سایت در همه صفحات سایت : این مورد هم سبب می شود بک لینک به بک لینک بد تغییر یابد، به دلیل آن که همواره مدیریت سایت حاضر نمی شود لینک فردی را در همه صفحات سایت خود قرار دهد مگر آن که مبلغی دریافت کرده باشد.

3- لینک شدن به صفحه اصلی سایت : همانگونه که در مقاله بک لینک ارزان عالی رتبه واضح است اگر تماما به صفحه اصلی سایت شما لینک بدهند و به موضوع های سایت شما لینک ندهند، هم سبب می شود بک لینک به بک لینک بد تعغییر یابد.

4- لینک شدن سایت شما در سایت غیر مربوط به عنوان سایت : همواره کاربران در سایت خود لینک هایی را جای می دهند که با عنوان وبلاگ شان مربوط است، اگر عنوان سایت شما در مورداستفاده بهینه سایت باشد و در آن سایت اسب فروشی را لینک دهید، آشکار است که این بک لینک بد است.

5- لینک قرار دادن سایت در سایت های بی اهمیت : هنانپونه که سایت هایی بی کیفیت خودشان کیفیت زیادی ندارند، لینک هایی که از آن ها به سایت شما فرستاده می شود، همچنین بد هستند و اگر آن سایت ها اسپم باشند حتی سبب آسیب به رنک سایت شما می شوند.

6- لینک شدن سایت به طور مخفی : لینک ها برای این جای داده می شوند تا کاربران آن ها را مشاه کنند و از آن ها به کار ببرند، اما اگر لینک ها پنههان باشند و قابل نمایش نباشند، Backlink غیره طبیعی است.لازم به گفتن است در این مقاله بک لینک ارزان عالی رتبه که اگر در نکات بالا لینک شما نوفالو باشد، هیچ ضرری به رتبه سایت شما وارد نخواهد شد.

بیشتر بخوانید : سئو در تهران ، سئو سایت در تهران 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran