توضیح بک لینک زنی از روش های سئو 

بوجود آوردن بک لینک ارزان عملی از جمله روش های سئو است که اکنون خیلی مورد اهمیت قرار می گیرد به دلیل آن که گوگل به بک لینک ها اهمیت زیادی می دهد. در تعریف بک لینک باید بیان کرد در این مقاله که همان لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما انتقال داده می شود.

زمانی یک سایت در مقاله اش به شما لینک بدهد در حقیقت شما از او بک لینک گرفته اید . اگر خواستارید دقیق تر بیان کنیم، هر لینکی که به صفحات شما از سایت ها و صفحات دیگر انتقال داده شود و موتور سرچ آن را مشاهده کند، بک لینک به شمار می آید.با ما در مقاله ی بک لینک ارزان عملی همراه باشید.

سایت هایی که به طور طبیعی بک لینک دارند و محتوای مرتب و جدید قرار می دهند از رنک های مناسبی در صفحه سرچ دارا خواهد شد. این مورد را فراموش نکنید که خرید بک لینک از صفحاتی که رنک زیادی دارند می تواند اثر منفی روی رنک سایت بگذارد، به دلیل آن که گوگل به سرعت سایت های که به دلیل بدست آوردن رتبه بهتر بک لینک می خرند را می شناسد.

و از رنک شان کم می کند. البته سایت ها برای دادن لینک قابلیتی به اسم نوفالو دارند که شما می توانید با به کار بردن از آن، تبلیغات متنی در دیگر سایت ها بدهید.همراه ما در محتوای بک لینک ارزان عملی باشید.

بک لینک ارزان عملی

چه بک لینکی هایی مضر است

لینک شدن لغت مهم کلیدی سایت : بطور نمونه در مقاله بک لینک ارزان عملی سایتی دارید که درباره وردپرس است، اگر در تمام مطالب به لغت وردپرس لینک شود این لینک بیلدینگ از دید گوگل خیلی غیر طبیعی و نا مناسب خواهد بود. ممکن است به دلیل این باشد که مخاطبان تنها حاضر هستند در برابر گرفتن پول چنین فعالیتی کنند.

لینک شدن سایت در همه صفحات سایت : گوگل به این مدل لینک دادن همچنین مشکوک خواهد شد، بنابراین این مدل لینک دهی همچنین بد به شمار می آید. به دلیل آن که هیچ مدیر سایتی به جز در برابر گرفتن هزینه، حاضر نیست لینک سایتی را در همه صفحات سایت خود قرار دهد.

لینک شدن صفحه اصلی سایت : یکی دیگر از مدل بک لینک های مضر این است که سایت های دیگر به صفحه اصلی شما لینک بدهند اما به مقالتتان لینک ندهند.

لینک شدن در سایت هایی که عنوانشان به شما مربوط نیست : طبیعی است که گوگل به این نوع بک لینک ها مشکوک شود. تصور کنید یک سایت درباره فروش گل دارید و از یک سایت سگ فروشی بک لینک بگیرید . این بک لینک ها بک لینک مضر است. به دلیل آن که طبق مقاله بک لینک ارزان عملی قطعا مخاطبان برای گرفتن اطلاعات درباره گل ها به سایت سگ فروشی نمی روند.

لینک شدن پنهان در سایت ها : لینک ها برای این در سایت جای می گیرند که مخاطبان آن ها را مشاهده کنند و روی آن ها کلیک کنند. ولی اگر آن ها را پنهان کنید غیر طبیعی خواهد بود و برای شما امتیاز منفی به شمار می آید.البته این مورد از مقاله بک لینک ارزان عملی را به داشته باشید که در نکاتی که بیان شد اگر لینکتان نوفالو باشد امتیاز منفی به شمار نمی آید و به رنک تان آسیبی وارد نخواهد شد.

اثر بک لینک خوب بر نتایج گوگل

اگر شما از یک سایت که دارای اعتبار است یا یک صفحه با رنک بالا بک لینک بگیرید حقیقیتا روی سئو سایتتان اثر بیشتری دارد. این کار سبب می شود سایت های قدرتمند بک لینک بفروشند. گوگل عنوان سایت را با خواندن لغاتی که پیرامون لینک قرار دارند شناسایی می کند.

بطور نمونه لغا books برای سایت آمازون در سرچ گوگل رنک خیلی مناسبی به دنبال دارد به دلیل آن که سایت های زیادی که به آمازون لینک می دهند از این لغت به کار می برند اما لغت Cars، لغت کلیدی خوبی برای سایت آمازون نیست به دلیل آن که لینک ورودی از آن ندارد.

از این مطالب مقاله بک لینک ارزان عملی این نتیجه را می گیریم که خرید بک لینک وقتی برای سایت شما پر فایده است که از سایت های مربوط و معتبر در حوزه کاری خودتان بک لینک دریافت نمایید. همینطور لغتی که لینک می شود و لغت های اطراف آن همچنین از اهمیت زیادی دارا هستند.

تلاش کنید بک لینک هایی که می گیرید در فواصل زمانی متفاوت و جداگانه باشند، تلاش کنید با واسطه های تبلیغاتی تماس نگیرید و اساسا با صاحب سایت در تماس باشید.یکی دیگر از مواری که می تواند در کیفیت بک لینک اثرگذار باشد و ما در مقاله بک لینک ارزان عملی ذکر کرده ایم به کار بردن از محتواهای ویژه به جای تبلیغات در فوتر و سایدبار سایت ها است.

بیشتر بخوانید : مدیریت حرفه ای اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran