تفاوت لینک فالو و نوفالو

قبل از توضیح درباره ی بک لینک ارزان فناور باید تفاوت لینک فالو و نوفالو را برای شما بیان کنیم. واضح است که این دو لینک هیج فرقی باهم ندارند و مخاطب های عادی متوجه این عنوان نمی شوند. لینک فالو و نوفالو در ساختار بیشتر مقاله ها مشاهده شده و به کار می شود، مسئله ای که مورد اهمیت سئو و فعالیت هایش و وبمستر ها اختلاف لینک فالو و نوفالو وجود دارد.

اساسا مقاله بک لینک ارزان فناور مناسب ترین لینکی که برای سایتمان می شود دزیافت کرد بک لینک فالو یا همان دوفالو هست.در این قسمت است که موضوع تفاوت لینک فالو و نوفالو آشکار می شود.تعدادی از سئو کاران بر این اعتقاد دارند که برای طبیعی جلوه دادن کنار گوگل باید درصدی به لینک فالو مختص کنیم و درصدی به لینک نوفالو.

حقیقت لینک فالو و نوفالو چیست ؟ به سخن کدام سئو کار گوش فرا دهیم ؟ ممکن است بزرگترین دغدغه ی بیشتر وبمستر ها و سئو کار ها همین اختلاف یا تفاوت لینک فالو و نوفالو باشد.حقیقت مقاله بک لینک ارزان فناور این است که براساس تست های صورت گرفته روی این دو مدل لینک نتیجه ای که براساس تجربه به دستمان آمده لینک های نوفالو و دو فالو تفاوت زیادی باهم دارند.

همانگونه که دربخش های قبل توضیح دادیم . این مدل لینک ها اهمیت و اعتبار صفحه و دامنه را انتقال می دهند. و در دید گوگل از اهمیت شگفت انگیز زیادی دارا هستند.بک لینک فالو در حقیقت قدرت مد نظر را انتقال می دهد برای سایتمان و اثر مستقیم روی رنک لغت کلیدی ما در گوگل می باشد.

ولی بک لینک نوفالو اساسا برعکس این نکته عمل می کند و توانایی لینک و صفحه را انتقال نمی دهند.ممکن است به گفته مقاله بک لینک ارزان فناور در وضعیتی بخصوص نظریه ی ما غلط به نظر بیاید. اما همانگوته که در بالا در قسمت بک لینک نوفالو چیست اشاره کردیم، بک لینک نوفالو در وضعیتی مورد اهمیت قرار می گیرد.

روش بک لینک ها از نظر سئو کارها

بک لینک پروفایلی : همانگونه که از اسمش مشخص است به بک لینکی که در پروفایل سایتی دارای ایندکس شدن هستند بارگزاری می شود بک لینک پروفایلی بیان می کنند. درصد زیادی از این مدل بک لینک ها نوفالو هستند و در صورت فالو اثر خیلی پایینی برای سئو سایت دارند. باالعکس برخی زمان ها مشاهده شده خیلی مضرر هستند در تعداد زیاد.

بک لینک فرومی : بک لینک های فرومی در این مدل بک لینک ها ، سئو کار به جستجو انجمن هایی هست که خدمات کاربرانشان نسبتا زیاد است و شانس کلیک مخاطب روی لینک های تبلیغاتی است . بک لینک فرومی به گفته مقاله بک لینک ارزان فناور اثر بخصوصی روی سئو سایت شما ندارد . اما ممکن است با یک متن جالب بتوانید کاربر تازه ای را به سایت و کسب و کارتان بیفزایید.

بک لینک کامنتی : به هر مدل لینکی که در پایان هر محتوای یک وب سایت به صورتی که برای کاربران آن سایت بوجود می آید بک لینک کامنتی می گویند. این مدل بک لینک ها بیشتر به طور نوفالو و درصدی کم فالو می باشند. در وضعیتی این مدل بک لینک ها خیلی اثرگذار برای سئو سایت هست.

بک لینک وبلاگی : برای مقاوم کردن سایت یک تعدادی وبلاگ ساخته می شود و درون آن بک لینک ؛ به این مدل بک لینک ها بک لینک وبلاگی بیان می کنند. این مدل بک لینک که مقاله بک لینک ارزان فناور بیان کرده در بخش های متفاوت وبلاگ درست می شوند. اثر این بک لینک ها پیش از این خیلی خوب بود ، در حال کتون اثری کمی برای سئو سایت دارند.

بک لینک فضا های اجتماعی : فضا های اجتماعی که برخی با اسم سوشیال ها بیشتر مشهور.هستند. جایی برای اشتراک گذاری مباحث و مولتی مدیا ها است که اکثر وبسایت ها برای جذب مخاطبین زیاد تر خدمات انجام می دهند. پس از اشتراک گذاری مقالات یک لینک بوجود می آید که بک لینک فضا های اجتماعی اسم دارد. مدل نوع بک لینک ها بی اثر نبوده و بر روی سئو سایت و محتوای شما اثر زیادی دارند.

بک لینک رپورتاژی : رپورتاژ خبری همواره از قدرت زیادی دارا هستند. یک محتوای شامل متن در عوض سفارش از خبرگذاری ها هستند، براساس این محتوا لینکی برای لغت کلیدی شما داده می شود به این مدل لینک ، بک لینک رپورتاژی بیان می شود. اثر این مدل به گفته مقاله بک لینک ارزان فناور بک لینک خیلی زیاد است.

بیشتر بخوانید : سئو تهران ، سئو سایت تهران

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran