خرید بک لینک از دید گوگل

در این قسمت از این مقاله بک لینک ارزان فوری را ارزیابی خواهیم کرد و به این پرسش جواب می‌ دهیم که اصلا خرید بک لینک کار صحیحی است یا نه؟ گونه که گفته شد به‌ دست آوردن بک لینک برای سایت، قسمت مهمی از برنامه سئو به شمار می رود.

ولی درحال حاضر حدودا همه وبمستران از اثر منفی خرید بک لینک بر سئو و گرفتن لینک‌ های زیاد، آگاهی دارند. به دلیل آن که براساس اعلام درست گوگل، خرید بک لینک، بر عکس سیاست‌ های این سایت بوده و تخلف محسوب می‌ شود. در نتیجه مقاله بک لینک ارزان فوری اگر شما برای بدست آوردن جایگاه درست در نتایج گوگل برنامه‌ریزی کرده‌اید.

خرید بک لینک برای سایت، شیوه خوبی نیست، به دلیل آن که احتمال دارد شما را با مشکلات مهمی مثل جریمه وب‌سایت مواجه کند. هر اندازه برخی کاربران تصور می‌ کنند با خرید رای می‌ توانند موتور سرچ را دور بزنند و رتبه بالایی در نتایج جستجو بدست آرند، ولی باید این عنوان را مورد اهمیت قرار داد که نظارت گوگل بر خرید بک لینک خیلی پیچیده و توانمند است.

شیوه اثر بک لینک بر نتایج گوگل

اگر بک لینک شما از سایتی دارای اعتبار و با رتبه زیاد باشد، اساسا اثر بیشتری بر سئوسایت خواهد داشت. همین کار بر اساس مقاله بک لینک ارزان فوری سبب خرید بک لینک از سایت‌ های توانمند با هزینه بالا در چند سال قبل شده است. گوگل با اهمیت به لغاتی که در پیرامون یک لینک قرار دارند، عنوان سایت را معین می کند.

در نتیجه خرید بک لینک برای سایت، فقط وقتی اثرگذار خواهد بود که از سایت‌ های معتبر و مربوط با حوزه کاری شما باشد. همینطور باید به لغت یا جمله لینک شده یا همان انکرتکست و لغاتی که در پیرامون آن فعالیت دارند اهمیت بخصوصی داشته باشید. به دلیل آن که بک لینک شما فقط برای آن لغت کلیدی در نتایج گوگل اثرگذار خواهد بود.

گوگل، خرید بک لینک برای سایت را چطور معین می کند

موتور سرچ گوگل شیوه های مختلفی برای معین کردن خرید بک لینک بواسطه سایت‌ های اینترنتی دارد. پر اهمیت ترین آن‌ ها که در مقاله بک لینک ارزان فوری ذکر شده فعالیت گروه ویژه گوگل است که برای مبارزه با این فعالیت به گشت‌ و گذار در اینترنت و شناخت سایت‌ های فروشنده لینک می‌ پردازد.

همواره سایت‌ هایی که در فروش بک لینک بیش از حد انجام داده اند و به صفحات بسیاری با عناوین متفاوت لینک می‌دهند، مورد اهمیت رقبای خود قرار گرفته و بواسطه این اشخاص به گوگل گزارش می‌ شوند. در این وضعیت، یک کارشناس، سایت را ارزیابی کرده.

و در صورت یقین یافتن از خرید و فروش بک لینک در آن، وب‌سایت را طور دستی جریمه می‌کند. سایتی که به این صورت جریمه شده باشد، در پنل گوگل جستجو کنسول، در قسمت Manual Actions یک پیغام با عنوان Unnatural Links دریافت خواهد کرد.

شیوه های ساخت بک لینک چیست؟همان گونه که در مقاله بک لینک ارزان فوری بیان شد خرید بک لینک، علاوه‌بر صرف هزینه، احتمال دارد سبب به جریمه وب‌ سایت شما شود. پس خوب است خودتان تلاش کنید بک ‌لینک‌ های درست بسازید. ولی شیوه های ساخت بک لینک چیست؟در ادامه اندازه ای از شیوه های ساخت بک لینک را بیان می‌کنیم.

با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید

یکی از راحت ترین و مناسب ترین شیوه برای به دست آوردن بک لینک این است که از مباحث خود به دیگر وب‌سایت‌ها لینک بدهید. در بیشتر نکات، وبمستر ها همچنین این لطف شما را جبران کرده و به سایت شما لینک داده می شود. یقین داشته باشید اگر با وب‌سایت‌های خوب و مناسبی ارتباط برقرار کنید، نتایج خوبی به دست خواهید آورد.

مطالب جالب و ارزشمند در سایت خود انتشار دهید.برای آن که بتوانید از سایت‌ های دیگر بک لینک حاصل کنید، خوب است مطالب پر اهمیت و ارزشمندی را در سایت خود انتشار دهید. در این مقاله بک لینک ارزان فوری تلاش کنید درباره به یک یا چند وب سایت حرف بزنید و به آن ها لینک بدهید.

بعد به این سایت‌ها لینک پست خود را ایمیل کنید. یقین داشته باشید که بیشتر این سایت ها از آن که از فعالیت شان تعریف کرده‌اید، خوشحال شده و به سایت شما لینک خواهند داد.

از روش های درسات نگارش استفاده کنید.پیش از عوض کردن مطلب، درباره لغات کلیدی پست خود، تحقیق کنید. تلاش کنید از Bullet Point، علائم نگارشی، فهرست های شماره‌گذاری شده، زیر تیتر ها و دیگر نکاتی که خواندن محتوا را برای کاربر راحت می کند، به کار ببرید.

همینطور، محتوای خود را به‌ مدلی بهینه ‌سازی کنید که تجربه کاربری مناسبی به کاربران انتقال دهد. پس از انتشار مباحث، همچنین چند دفعه محتوای تولید شده را بخوانید تا بتوانید اشتباهات احتمالی را معلوم کرده. با رعایت این نکات مقاله بک لینک ارزان فوری و ارائه محتوای پر فایده، یقین داشته باشید شانس به‌دست آوردن لینک خیلی زیاد خواهد بود.

بیشتر بخوانید : سئو تهران ، سئو سایت تهران

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran