به کار بردن از بک لینک ارزان

برای ساختن بک لینک ارزان مختص، سایت‌های بیشتری در اینترنت موجود هستند که به شما بک لینک رایگان می‌دهند ولی سفارش ما به شما این است که از این سایت‌ها به کار نبرید، به دلیل آن که ، نه فقط این بک لینک‌ ها رنک سایت شما را بالا نمی‌ برند بلکه ممکن است پنالتی شدن یا کم آوردن رنک شما همچنین وجود دارد.

همواره این سایت‌ ها تنها پیج رنک زیادی در گذشته داشته‌اند و مشاهده یا اهمیت چندانی ندارند (با اهمیت به منسوخ شدن ارزش پیج رنک).هر اندازه به گفته مقالهبک لینک ارزان مختص تعداد لینک‌ های خارجی یک صفحه یا سایت بالا برود، اهمیت آن سایت یا صفحه پایین می آید.

با رجوع کردن به یکی از این سایت‌ ها می فهمید تنها شخصی نیستید که هدف گرفتن بک لینک از این سایت‌ ها را دارید و صد ها یا هزاران لینک صورت اشخاص دیگر بوجود آمده است.با ما در محتوای بک لینک ارزان مختص همراه باشید.

بک لینک ارزان مختص

اندازه بک لینک متعادل

برای اخذ لینک از سایت‌ ها بیشتر عجله به خرج ندهید. این خدمات احتیاج به صبر و زمان است. در صورت توجه نکردن وقت مورد احتیاج، احتمال پنالتی شدن شما بیشتر خواهد شد (از نتایج گوگل پاک خواهید شد). هروزه یک تا پنج backlink با کیفیت لازم است.

(در ماه چیزی تقریبا صد و پنجاه تا و سالی 2 هزارتا). بزرگ‌ترین وبسایت‌ های ایرانی در طول چند سال خدمات خود، بیشتر از 5 هزار بک لینک دارند. تعادل را انجام دهید و به همین اندازه راضی باشید. بیش‌ تر زمان خود را صرف تهیه محتوا کنید.

انواع بک لینک

بک لینک‌ ها مدل های متفاوتی دارند و در چند گروه کلی بک لینک فالو و نوفالو و لینک داخلی و خارجی بخش بندی می‌ شوند. به صورت اساسی می‌ توان در مقاله بک لینک ارزان مختص بیان کرد هر اندازه سایت‌ های بیشتر و آشنا شده‌ تری به صفحات سایت شما لینک داده باشند شانس زیاد تری برای بدست آوردن جایگاه در نتایج گوگل به دست خواهید آورد.

در این یادگیری تلاش کردیم با گروه بندی بک لینک‌ ها توجه آن‌ ها را برای شما راحت تر نماییم.اگر توجه کرده باشید در مقاله بک لینک ارزان مختص از جمله و اصطلاح بک لینک خریدنی یاد نشد. همه نکات بالا می‌توانند رایگان یا هزینه ای باشند.هر اندازه بک لینک‌ های نوفالو به حد دسته دوم اهمیت ندارند ولی بی اثر هم نیستند.

بک لینک فالو و نوفالو و فرق آن‌ ها

مدلی از گروه بندی بک لینک‌ ها به طور فالو و نوفالو است. به صورت اساسی هر لینک به طور پیش فرض فالو به شمار می‌ رود مگر آن که در کد html آن از خصوصیت نوفالو به کار برده شده باشد. در زمان هایی که ربات گوگل یک بک لینک نوفالو را تماشا می‌کند اعتباری به صفحه مورد نظر انتقال داده نمی شود.

یکی از پر اهمیت ترین مدل های بک لینک، دارا بودن بک لینک از سایت‌ های رقیب خود است که اهمیت هزینه کردن را همچنین دارد. به طور نمونه مقاله بک لینک ارزان مختص محتوای سایت آکادمی آی تی طراحی سایت و برنامه نویسی است. اگر این لغات را در گوگل جستجو کنید، می فهمید که چه اندازه رقابت شدید است.

آیا این سایت‌ ها موافق هستند به ما بک لینک بفروشند؟ بله بعضی از این سایت بک لینک را به شما می‌فروشند و بعضی دیگر هم با اخذ مبلغی بیش‌تر این فعالیت را انجام می‌ دهند.

نباید های بک لینک

قسمتی از مطلب گسترده بک لینک، مرتبط به نباید های آن است. نباید ها به مفهوم فعالیت هایی که نباید در بک لینک سازی قوی مورد کاربرد شما قرار بگیرند.از جمله نباید های بک لینک می شود مورد زیر را اسم برد. هر اندازه این نباید ها خیلی بیشتر از این نکات است.

1_عدم تقاضا انکر تکست خاص از سایت‌ ها

در این حوزه لازم است اطلاع داشته باشید وب سایت‌ ها باید هر صورت که مورد صلاح خودشان است و کافی است بدانید لینک سایت شما را آپلود نمایند تا این لینک اساسا طبیعی به گمان برسد. لذا از آن‌ ها در خواست نکنید تا حتما انکرتکست مد نظر شما را در سایت خود به کار ببرند.

چنانچه انکر تکست به فعالیت گرفته شده طبیعی باشد، گوگل همچنین این لینک را طبیعی تحلیل می‌ نماید. به کار بردن از انکر تکست طبیعی، در طولانی زمان به سایت شما و مشاهده از آن و توسعه در رنک آن، یاری می‌ کند.

2_عدم خرید و فروش لینک‌ های فالو

یکی از نکاتی که نباید در لینک از آن به کار ببرید خرید و فروش لینک‌ های فالو است. شما فقط می‌ توانید لینک‌ های نوفالو را برای سایت خود خریداری نمایید. این لینک‌ ها می شود مدل های متفاوتی داشته باشند بطور نمونه مقاله بک لینک ارزان مختص تبلیغاتی باشند و یا حتی لینک‌ هایی که شما آن‌ ها را نپذیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی قالب ایمیل

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran