بک لینک به چه مفهوم است

بک لینک ارزان مطمئن وقتی بوجود می آید که یک وب سایت ثالث از اسم برند و سایت شما در سایت خود نام برده و یا به آن لینک می دهد. هر وقت که یک بک لینک برای سایت شما درست می شود، به این مفهوم است که یک سایت دیگر به سایت شما رای اعتماد داده و به روشی شما و محتوایتان را قبول می کند.

اثر بک لینک در سئو سایت چطور است؟بک لینک ها اثر مهمی در الگوریتم موتور سرچ، سئو و برنامه اصولی برای رشد وب سایت دارند. به بیان راحت تر در مقاله بک لینک ارزان مطمئن، بک لینک را می شود به مکالمه ای میان دو وب سایت با دامنه مختلف شباهت داد، مکالمه ای دوطرفه برای هر دو سایت. به صورت اساسی اثر این شیوه سئو را می توان در سه روش متفاوت ارزیابی کرد :

بک لینک ارزان مطمئن

بهبود رنک سایت

موتور های جستجو مثل گوگل، هر بک لینک را به صورت یک رای اعتماد از دیگر سایت ها در گمان می گیرند. در نتیجه در صورت اساسی هرچه صفحات پر اهمیت سایت شما، بک لینک های بیشتری داشته باشند، ممکن است بهبود رتبه آن ها در طول زمان هم زیاد تر می شود.

بالا بردن سرعت ایندکس مطالب : یکی از شیوه های بالا بردن سرعت ایندکس مباحث در گوگل، ساخت لینک است؛ چه لینک سازی خارجی و چه داخلی. خوب است اطلاع داشته باشید در مقاله بک لینک ارزان مطمئن که گوگل و دیگر موتور های برای شناخت صفحات بروز در وب، از صفحات قدیمی و لینک هایی که در آن هاموجود است به کار می برند.

و از زمانی که شانس ارزیابی دوباره سایت های قدیمی و معتبر زیاد تر است، جای دادن لینک سایت در همچین سایت هایی سبب به بالا رفتن سرعت ایندکس سایت می شود.

بالا رفتن ترافیک سایت : هر چند افزایش ترافیک سایت یکی از مقاصد درست کردن بک لینک نیست، ولی اگر درست و در سایت هایی با ارتباط عنوانی درست انجام شود، حقیقتا سبب به بالا بردن ترافیک ورودی سایت هم خواهد شد.

چند مدل بک لینک وجود دارد

در حالت اساسی دو مدل بک لینک وجود دارد که یکی از آن ها به نوعی با اهمیت تر از دیگری است، بک لینک فالو و بک لینک نوفالو.در ویژه متاتگ های پر اهمیت در سئو، از جمله نوفالو پیش از این بیان کرده ایم. ولی به طور کوتاه در این قسمت هم نگاهی پر فایده به این دو تگ که برای بعضی از لینک ها و صفحات سایت به عمل آورده می شوند، در مقاله بک لینک ارزان مطمئن خواهیم داشت.

تگ نوفالو به موتور های جستجو بیان می کند که از اثر و دنبال کردن یک لینک، نادیده بگیرند. به عبارت دیگر در مقاله بک لینک ارزان مطمئن، با به کار بردن از این تگ، اهمیت لینک یا لینک جوس از یک سایت به سایت دیگر انتقال داده نمی شود. به همین دلیل است که در نگاه نخست این مدل لینک ها نقش مهمی در بهبود رتبه سایت ندارند.

در برابر، لینک های فالو قرار دارند؛ لینک هایی که فقط در صورتی که از وبسایت های با اهمیت پدید می آیند، معتبر بوده و به بهتر کردن دامین اتوریتی و بالا بردن آگاهی از برند یاری می کنند.ولی در حقیقت، توسعه الگوریتم های گوگل به حدی شده است که اهمیت لینک های نوفالو را هر اندازه کمتر از لینک های فالو، برای سایت شما در گمان بگیرید.

به همین علت است، صرف نظر از مدل لینک، باید به کیفیت آن اهمیت داشته باشید. به دلیل آن که در خیلی از نکات، بک لینک های مخرب از سایت های اسپمی، اثر منفی در سئو سایت داشته و سبب به جریمه گوگل و در پایان خارج شدن سایت از ایندکس گوگل می شود!با ما در مقاله ی بک لینک ارزان مطمئن همراه باشید.

چطور بک لینک بگیریم

معین کردن برنامه لینک سازی، یکی از پر اهمیت ترین قسمت های برنامه سئو سایت است که احتیاج به وقت و هزینه بیشتری دارد. در ادامه مقاله بک لینک ارزان مطمئن چند شیوه ساده برای درست کردن بک لینک با کیفیت اشاره می کنیم:

• به اشتراک گذاشتن لینک سایت در فضا های اجتماعی مثل توییتر، اینستاگرام، لینکدین و …

• بهبود صفحات رنک بالا تر سایت

• منتشر کردن پست مهمان در سایت های ایرانی و خارجی

• برقراری ارتباط با اینفلوئنسر های مربوط با زمینه کسب و و کارتان

• مصاحبه با اینفلوئنسر های مربوط با کسب و کارتان

• شناخت فروم های فارسی و خارجی

• شناخت فرصت های بوجود آمده بک لینک پروفایلی

بیشتر بخوانبد : بک لینک ارزان بهینه

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran