مطالبی درباره ی بک لینک

بک لینک ارزان مفید در اصل به این معناست که شما به شرکت هایی پول از پیش تصمیم گرفته شده ای را می دهید تا آن ها برای شما در سایت های خارجی و ایرانی که از نظر رتبه ی جهانی نسبت به بقیه بالاتر می باشند ، لینک سایت شما را قرار دهند تا سایت شما از بقیه سایت ها ارزش بگیرد و در روند سئو ی سایت شما تاثیر به سزایی را وارد کند.

ما در این مقاله سعی داریم تا بگوییم بک لینک ارزان مفید را چگونه می توانید پیدا کنید و از چه سایت هایی می توانید بهترین امکانات را دریافت نمایید. در ذهن خود داشته باشید که بحث بک لینک همیشه یکی از موضوعاتی مهم در زمینه ی سئو می باشد و دلیل آن هم این است که پنجاه درصد و شاید بیشتر موضوع سئو مرتبط به بک لینک می باشد.

الگوریتم و موتور های جست و جو گر گوگل از سال 2011 به بعد ، به دلیل به روز یا به عبارت دیگر آپدیت شدن شان با ارائه الگوریتم پنگوئن تحول بزرگ و نوینی را در بحث سئو وارد کردند و آن هم روش کار کردن الگوریتم پنگوئن بود که به شرکت هایی که از این موضوع با خبر نبودند خسارت های جبران ناپذیری را وارد ساخت.

روش کار کردن الگوریتم پنگوئن اینگونه است که در سایت ها می گردد و اگر کاربری لینک سایت شما را در سایت نامربوط قرار دهد یا لینک سایت شما را اسپم کرده باشد و پشت سر هم در سایت غریبه ای به نوعی بک لینک زده باشد را تحریم می کند و در کلمه ی سئوی مورد نظر پنالتی می شود.

و دلیل آن هم این است که شما اگر در سایت نا مرتبط بک لینک بزنید یعنی دارید دزدکی از اعتبار استفاده می کنید و اگر لینک سایت تان را اسپم کنید یعنی دارید مخاطبان سایت های مورد نظر را ناراحت می کنید و تمام این نکات به این معناست که هر شرکتی نمی تواند به شما بک لینک ارزان مفید ارائه دهد.

و در اینجاست که همان ضرب المثل معروف استفاده می شود و آن هم این است که هر ارزان و هزینه ی کمی بی دلیل نیست.ولی ما وقتی پکیج های بک لینک ارزان مفید را به شما ارائه می دهیم در کنار به روز بودن کار ما به این معنا که اگر الگوریتم ها اپدیت شوند ما از آن بی اطلاع نیستیم بلکه اگر الگوریتمی مانع کار ما شود ، کارشناسان ما برای آن مورد خاص تدبیری را در نظر می گیرند.

کارشناسان سئو تهران با زدن بک لینک ارزان مفید در سایت های مرتبط و جلوگیری از اسپم کردن قصد دارند تا رتبه ی سایت شما را بالا ببرند و سایت شما را برای موتور های جست و جو گر گوگل بهینه کنند به همین دلیل است که ما در این جا حرفی که قبلا زدیم را تصحیح می کنیم که ممکن است بعضی ارزانی ها واقعا بی دلیل باشد.

تفاوت انواع بک لینک ها

بک لینک ها به دو دسته ای که شامل دو دسته ی مجزا است تقسیم بندی می شوند. دسته ی اول ، داخلی و خارجی بودن آنها و دسته ی دوم ، فالو و نو فالو بودن آن هاست ما در ادامه ی مقاله ی بک لینک ارزان مفید سعی در این داریم که توضیحاتی دقیق و مفصل در مورد داخلی و خارجی بودن بک لینک ها برای شما عرض کنیم.

بک لینک داخلی : به بک لینک ها یا در اصل به لینک هایی که شما در سایت خودتان به سایت خودتان قرار می دهید بک لینک داخلی می گوید یا در اصل اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم اگر شما در برگه یا نوشته ی مورد نظر خود لینک محتوای از پیش تولید شده ی خود را قرار دهید یعنی دارید بک لینک داخلی می زنید.

در انتهای این محتوا می توانید نمونه ای از این مورد را مشاهده نمایید که با کلیک کردن بر روی آن به صفحه ای از همین سایت ارجاع داده می شوید. افرادی که در این کار متخصص هستند به این روش که تاثیر به شدت بالایی در سئو ی سایت شما دارد بک لینک داخلی خوشه ای یا تو در تو می گویند.ما را در ادامه ی مقاله ی بک لینک ارزان مفید همراهی کنید.

بک لینک خارجی : به بک لینک یا لینک هایی که شما در سایت هایی به جر سایت خودتان ، لینک خود را قرار می دهید بک لینک خارجی گفته می شود. که این سایت ها را می توان از قبیل تنجمن یا فروم ها ، بلاگ ها ،شبکه های اجتماعی شامل واتس اپ و تلگرام و اینستاگرام و سایت های خبری یا ریپورتاژ ها که پولی هستند ، نام برد.

اگر تخصصی بخواهیم تفاوت این دو را برای شما اعلام کنیم به جز این که یکی لینک در سایت شماست و دیگری لینک در سایت غریبه ، تفاوت شایع در این است که بک لینک خارجی را شما پول می دهید برای سایت شما انجام می دهند این کار را هم می تواند متخصص سئو انجام دهد هم انجام ندهد ولی بک لینک داخلی را باید متخصص سئو ی شما انجام دهد.

و دلیل آن در اینجاست که مبحث سئو شامل دو دسته می شود بک لینک و محتوا.بازی با محتوا ها و لینک گذاری خوشه ای محتوا ها با یک دیگر جزو بحث محتوا است و سر و کله زدن با سایت های غریبه جزو بحث بک لینک. پس برای بعضی از شما عزیزان که اطلاعی در این موضوع ندارید وقتی شرکتی صحبت از فروش بک لینک می کند و در اصل از بک لینک حرف می زند منظورش همان بک لینک خارجی است.

بیشتر بخوانید : بک لینک ارزان بهینه

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran