اختلاف لینک سازی داخلی و خارجی

بک لینک ارزان مناسب داخلی و خارجی برای استفاده بهینه موتور جستجو پر اهمیت ترین قسمت سئو خارجی را صورت می‌دهند. کیفیت پیون دهای داخلی و پیوند های خارجی وب سایت شما می‌تواند اصولا بر اندازه مناسب یا ضعیف قرار گرفتن صفحه شما در نتایج یک موتور سرچ اثر بگذارد.

لینک سازی داخلی به لینک‌ هایی بیان می‌ شود طبق مقاله بک لینک ارزان مناسب که مخاطب را به صفحه دیگری در همان دامنه منتقل کند. به کار بردن از لینک‌ های داخلی سبب می شود محتوای مرتبط در همه سایت شما اتصال یابد و مخاطبان را توانا می‌سازد صفحات وب سایت شما را مناسب تر دوره کنند.

از همه پر اهمیت تر، لینک سازی داخلی به بوجود آوردن سلسله مراتب اطلاعات و زیاد کردن قدرت رنک بندی سایت یاری می‌کند. برای آن که موتور های جستجو بتوانند سایت شما را سرچ کنند، باید شامل یک شبکه ساخت لینک منسجم باشد تا عنکبوت‌های موتور سرچ بتوانند صفحات تک وب سایت شما را پیدا کنند.

و آن ها را در پایگاه داده خود نگه دارند. در نتیجه مقاله بک لینک ارزان مناسب ساخت لینک داخلی پتانسیل رنک بندی وب سایت شما برای هر صفحه را بالا می برد.ولی بک لینک یا لینک سازی خارجی دارای لینک‌ هایی می‌. شود که از سایت ما به سایتی با دامنه دیگر و یا بالعکس لینک داده شده باشد.

که در ادامه مقاله بک لینک ارزان مناسب درباره بک لینک‌ها و شیوه ی به کار بردن آن ها صحبت می‌کنیم.

اثر بک لینک در سئو سایت

همانگونه که در مقاله بک لینک ارزان مناسب بیان کردیم، وقتی که یک وب سایت در قسمتی از محتوای خود به وب سایت دیگری اشاره می‌کند (بدنبال با لینک آن وب سایت)، این کار اساسا بک لینک نامگذاری می‌ شود. این لینک باید یک لینک دارای کلیک باشد تا موتورهای سرچ بتوانند آن ها را به صورت بک لینک شناسایی کنند.

بک لینک یکی از عناصر پر اهمیت در اصول سئو به شمار می رود. زمانی وبسایتی به صفحه‌ای از سایت ما لینک داده می شود در حقیقت به موتور های سرچ بیان می کند: “این محتوا اهمیت ، معتبر و پر فایده ای دارد”. گوگل و دیگر موتورهای جستجوی پر اهمیت بک لینک‌ها را برای وبسایت ما “امتیاز بالا” در نظر می‌گیرند. صفحاتی که بک لینک‌های زیاد تری دارا باشند شامل رنک بندی ارگانیک بیشتری در موتور های جستجو هستند..!

علل اثرگذار بر کیفیت بک لینک

بک لینک‌ها ابزار اثر گذاری در بهینه سازی رنک سایت به شمار می‌ آیند و همانگونه که بک لینک های مناسب توانا هستند سئو سایتتان را مناسب تر کنند, در برابر بک لینک های بد توانایی دارند به سئو سایتتان ضرر برسانند. با اهمیت به این مبحث نکاتی را در مقاله بک لینک ارزان مناسب بیان می کنیم که به یاری آن بتوانید این دو را از هم تفکیک کنید.

به طور کوتاه و مفید می‌توان بیان کرد لینکی که به تقاضا شما در سایتی جای داده شده و یا بابت آن قیمتی پرداخت کردید لینک نسبتا بد به شمار می‌ آید و در برابز، لینک مناسب به لینک هایی بیان می‌ شود که مخاطبان به میل خودشان در سایت خود جای می‌ دهند. در نتیجه از خصوصیت های لینک بد به نکات زیر می‌توان اشاره کرد:

1. لینک به صفحه اصلی: اگر همه بک لینک ها به صفحه خانه سایت شما باشد و به مبحث یا مقاله ویژه ای از صفحه شما لینک داده نشود، این بک لینک‌ها بد به شمار می‌ آیند.

2. لینک شدن سایت از سایت‌های ضعیف و با رنک پایین: لینک شدن از سایت‌ های بی اهمیت و یا اسپم شده نه فقط رنک سایتتان را بالا نمی برد بلکه به آن ضرر جدی وارد می‌کند .

3. لینک شدن دوباره وب سایت: وقتی که بابت بک لینک ساییتان مبلغی را می‌ پردازید، انتظار دارید اداره سایت آدرس سایت شما را مجدد قرار دهد. ولی باید اهمیت داشته باشید که بک لینک‌ های گرفته شده به این گونه مناسب نیست. لینک دادن به وب سایتی دیگر به ازای یک لغت کلیدی هم نتیجه شباهت را به همراه دارد.

در نتیجه مقاله بک لینک ارزان مناسب بک‌ لینک‌ هایی که به طور طبیعی بواسطه نویسنده یا مدیر سایت به سایت شما با یک مطلب و عبارت مربوط به سایت شما بوجود آورده باشند بک‌ لینک با کیفیت نامگذاری می‌ شود. این بک‌ لینک‌ ها نباید از سایت‌ های اسپم استخراج شوند.

نباید اندازه لینک‌های خروجی آن سایت خیلی زیاد باشد، نباید از سایتی با اعتبار خیلی کم که مشابه اسپم است بیاید، نباید سایت لینک دهنده با سایت شما از دید ارتباط عنوان خیلی جداگانه باشد و… .

بیشتر بخوانبد : بک لینک ارزان بهینه

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran