ساخت لینک و ریسک پنالتی شدن سایت

خیلی از شرکت ‌ها و اشخاصی که خود را در بک لینک ارزان وردپرسی ، حرفه ای اعلام می‌کنند به غلط اعلام می‌کنند که ۱۰۰ درصد لینک‌های شما باید از مدل فالو باشد تا سایت شما رنک مناسب تری را بدست آورد اما این اعتقاد کاملاً غلط است و حتی می‌ تواند سبب به پنالتی شدن محتوای سایت شما گردد.

اگر همه لینک‌ های بوجود آمده که در این مقاله بک لینک ارزان وردپرسی بیان شده بواسطه شما تنها از مدل فالو باشد در حقیقت شما دارید از سئو کلاه‌سیاه به کار می برید و لینک‌ های کاملاً غیر عادی می‌ گیرید شما باید تا اندازه ممکن طبیعی انجام دهید و گوگل را نسبت به سایت خود حساس نکنید.

آیا بک لینک بخریم یا خودمان رایگان درست کنیم

یک سؤال معروف مقاله بک لینک ارزان وردپرسی دیگر این است که آیا خرید لینک می‌ تواند سبب به پنالتی شدن سایت ما شود؟ آیا شما خریداری لینک را پیشنهاد می‌ دهید؟جواب ما برعکس اشخاصی که مطلع نیستند در زمینه سئو برای برخی از وب‌سایت‌ های بخصوص مثبت است.

البته با دارا بودن وضعیتی که شما می‌ توانید برای سایت خود لینک خریداری کنید و حتی بر عکس دیدگاه این اشخاص رشد خیلی قابل پذیرفتنی هم دارا باشید.چه سایت‌ های حق خریداری لینک را دارند ؟ وب‌سایت‌ هایی در این شیوه مجاز به خریداری لینک هستند که کمتر از ۱ سال از وقت فعالیت آن‌ ها گذشته و تا اندازه ای نزد گوگل اعتبار بدست آورده باشند.

سایت شما باید به گفته مقاله بک لینک ارزان وردپرسی شامل محتوای مهمی بوده باشد و براساس این ۱ سال فعالیت مشکوک که سبب به اسپم شناخته شدن سایتتان شود را دارا نباشد.

چه لینکی خریداری کنیم

شما باید به صورت صاحب یک وب‌ سایت یا کسب ‌و کار آنلاین نسبت به خرید بک لینک حساس باشید. هیچگاه نباید از وب‌سایت‌ هایی که خدماتشان فروش لینک‌ های بیشتر است به کار ببرید .این وب‌سایت‌ ها از دید گوگل سایت‌های اسپمی به شمار رفته و حقیقتا لینک‌ های آن‌ ها همچنین اهمیتی نخواهند داشت.

لینک‌ های خریداری یافته شده باید برای یک مدت زیادی تمدید شوند کمتریت وقت پیشنهادی ۳ ماه است که اگر کمتر از این زمان لینک شما از سایت اولیه پاک شود برای سایت شما یک نمره منفی در گمان گرفته خواهد شد.باید لینک‌ هایی بوجود آورده شده از این سایت‌ ها حتماً از مدل فالو باشد.

و به هیچ صورت از جایگاه‌ هایی شگفت سایدبار و یا فوتر که مشخص کننده لینک‌ های خریداری شده هستند و گوگل به آن‌ ها حساسیت پیدا نکند.هیچ گاه به جستجو خرید بک لینک کم هزینه نباشید اگر هدف ساخت لینک دارید حتماً برای آن بودجه‌ای را در گمان داشته باشید و در نظر مقاله بک لینک ارزان وردپرسی تلاش کنید با خرید بک لینک با کیفیت و همیشگی از فواید آن به سود خود به کار ببرید.

تمام لینک هایی که به وبسایت شما می شوند شامل ارزش هماهنگی نیستند و بسته به وضعیت و عللی که در مقاله بک لینک ارزان وردپرسی آورده شده با یکدیگر مختلف هستند.

علل اثرگذار در با اهمیت بودن بک لینک

نقاط جغرافیایی : اگر شما شامل سایت فارسی هستید و کاربران شما در ایران هستند اگر لینک های داخلی به سایت شما از سایت های فارسی باشد اهمیت زیاد تر است و د بنابراین به می رسید که با آی پی ایران سرچ می شود شما رنک بهتری بدست می آرزید.

انکرتکست : متن پیوند که یک دروازه ورودی به سایت شما می باشد و هر اندازه مربوط با صفحه لینک داده شده باشد اهمیت زیاد تری می باشد.

اعتبار دامنه : یکی از ارزش های پر اهمیت در بک لینک، اعتبار و اهمیت دامنه ای است که به شما لینک داده است و این اعتبار بواسطه کمپانی های بخصوصی مثل moz داده می شود که ارزش های مختلفی برای اعتبار سنجی دامنه دارد که می شود به عمر دامنه، تعداد لینک های دامنه، کیفیت لینک ها و … در مقاله بک لینک ارزان وردپرسی نام برد.

امیدارم که از محتوا های کارشناسان ما در سئو تهران راضی باشید و این مطالب برای شما مفید و کاربردی عمل کرده باشند.

بیشتر بخوانید : سئو تهران ، سئو سایت تهران

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran