امتیازدهی به : post

بک لینک به چه مفهوم است

چطور بطور اساسی باید برای سایت خود بک لینک ارزان پرمخاطب بگیریم؟ آیا گوگل تا به الان شما را پنالتی کرده است؟ به گونه ای که این رخداد برای شما افتاده باشد اطلاع دارید که شناخت و برطرف کردن اشکال چه اندازه زجر آور است. اگر تا الان پنالتی نشده اید، ریسک پنالتی شدن همواره شما را تهدید می کند. زمانی بک لینک های غیر عادی در کنار شما را تهدید می کنند، چطور می شود از آن ها پرهیز کنید؟

در این مقاله بک لینک ارزان پرمخاطب متوجه شویم که چطور می توانیم برای خودمان بک لینک داشته باشیم و همینطور قوانین گوگل را رعایت کنیم و سئو سایت را با اشکال پنالتی تهدید نکنیم.ما را در ادامه ی این مقاله همراهی کنید.

۱. تقاضا بک لینک :

نخست کاری که باید انجام دهید تقاضا از مردم است. ممکن است برخی ها بیان کنند که:«خوب این که بک لینک عادی نیست به دلیل آن که باید از مردم تقاضا کنیم». ولی درصورتی که یک شخص خواستار باشد به شما لینک دارای اعتبار بدهد و دربرابر چیز شگفتی از شما و سایت شما نخواهد می شود این مدل بک لینک گیری را یک لینک گیری مناسب و با اهمیت برای سایت خود تلقی کنید.

برای نمونه در میان دوست و اشنایان خود فردی صاحب وبلاگ و سایتی را شناخت دارید می توانید این مدل از او در تقاضا کنید که به گفته مقاله بک لینک ارزان پرمخاطب : «ایا می شود از سایت و وبلاگ خود سایت من را به صورت همکار معرفی کنید و یک لینک به سایت ما بدهید؟». حال اگر بـپذیرید که به طور پنهانی لینکی را از سایت خودش به سایت شما بدهد، آن بک لینک، لینک بیشتر جالب و با اهمیتی نخواهد بود.

اما اگر آن ها بدون هیچ اشکالی، به طور آشکار و قانونی اسم سایت شما را بیان کردند و به آن لینک دادن می شود آن بک لینک را لینکی با اهمیت و طبیعی نام گذاری کرد، و گوگل از سایت شما در برابر دارا بودن چنین لینکی با اهمیتی می داند.

۲. دایرکتوری‌ های بک لینک :

احتمال دارد در مقاله بک لینک ارزان پرمخاطب برخی بگویند: «دایرکتوری بک لینک عادی نیست و لینک های آن الکی است». ما درباره به هر سایت دایرکتوری سخن نمی گوییم، مفهوم ما بیشتر سایت هایی است که برای داخل شدن موانعی را بر روی سایت ها جای می دهند و اجازه ی داخل شدن هر سایتی را نمی دهند، بیشتر از سایت های دایرکتوری به صورت اسپم معرفی می شوند.

دایرکتوری باید مکانی باشد که کسب و کار های حقیقی در ان فهرست شده باشند و مردم حقیقتا از آن به کار می برند.دایرکتوری هایی موجود است که شما برای رسیدن به سایت مناسب باید حدی در آن سرچ کنید. برای نمونه، شما یک عکاس مجلس هستید.

شما خواستارید در فهرست یک دایرکتوری محلی که به مردم تقاضا هایی را در باره‌ی خواننده، سالن و عکاس برای رزرو مجالس عروسی دارد. بک لینک گیری از این دایرکتوری خیلی خوب خواهد بود و می شود ترافیکی را به سمت سایت شما ارسال کند، لینک گیری این مدل سایت ها شاخصی مناسبی برای سایت شما می باشد.

همانطور که ذکر شده در مقاله بک لینک ارزان پرمخاطب یافتن این مدل دایرکتوری ها که حساب و ادرس رقیب های شما همچنین در ان موجود است خیلی خوب خواهند بود. شما توانابی این را دارید در یافتن این چنین سایت هایی به جهت شماره یا کسب و کار رقیب های در وب جستجو کنید و مشاهده کنید که در کدام شماره و سایت خود را ثبت کرده اند.

۳. ارتباط در صنعت

بیشتر کسب و کار ها ارتباطی با تامین کنندگان، فروشندگان، مشتریان و مخاطبانشان دارند. این مکان هایی هستند که کسب کار شما در آن باید فهرست شود. اگر شما در همچین مکان هایی فهرست شوید، برای کسب و کار شما خیلی خوب خواهد بود. برای یافتن این مدل لیست ها باید متوجه شوید که رقبای شما در کجا لیفهرستست شده اند، طبق گفته مقاله بک لینک ارزان پرمخاطب پروفایل لینک آن ها را مشاهده کنید و جاهایی را بیابید که متوجه شوید جای شما در آن خالی است.

بیشتر بخوانید : سئو در تهران ، سئو سایت در تهران 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran