طریقه ی بالا نگه داشتن سایت شما توسط گوگل

طبق گفته گوگل این است در نتایج سرچ ناب ترین مطالب را برای مخاطبان نشان دهد . قسمت زیادی از معیار های سئو ، معیار های مربوط با بک لینک ارزان پر اهمیت می باشد و به هیچ صورت هم نمی تواند کم تاثیر شود ، به دلیل آن که با این وجود نتایج گوگل به هم می خورد.

و در این نوع گوگل به نیاز خود نمی رسد و نمی تواند به مخاطبان نتایج مناسب تری عرضه نماید .ممکن است محتوا را براساس وب سایت بدانیم اما دقت داشته باشید در مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت محتوایی که بک لینک نخورد و داخل محتوا به مطالب پیشین و هم اینطور به وب سایت های دیگر از جمله منبع محتوا بک لینک دارا نباشد اثر زیادی نخواهد داشت.

این ها شایعه ای نیستند که گوگل به محتوا بیش از اندازه اهمیت می دهد . دقت داشته باشید دارا بودن بک لینک است که در جستجوی مناسب ترین نتایج و عرضه بهترین اطلاعات به مخاطب اثر گذار است . بنابراین مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت گوگل به بک لینک زیاد تر از محتوا اهمیت خواهد داد در نتیجه اگر محتوای مناسب با لینک دهی مناسب داشته باشیم اثر به سزایی در نتایج خواهیم داشت .

البته این بدان مفهوم نیست که اهمیت محتوا از دید گوگل کم شود به هر صورت برای بوجود آوردن بک لینک به محتوا احتیاج است . اما در ابتدا گوگل به تهیه کننده ی محتوا بیشتر اهمیت می دهد که از راه بک لینک بدان پی می برد ، در این مورد اندازه بک لینک در سئو سایت مهم نیست می تواند یک لینک هم لازم باشد.

بک لینک ارزان پر اهمیت

شیوه بوجود آوردن بک لینک برای سایت

با آن که تولید یک محتوای با کیفیت و مناسب می‌تواند به خودی خود اهمیت مدیران سایت‌ها را برای به کار بردن از مطالب جلب کرده و ایشان را اجبار به لینک دهی کند، ولی برای سرعت بخشیدن به این پردازش باید خودتان هم دست به عمل شوید و کمی لینک درست کنید.

• پست مهمان :

به این مفهوم از مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت می‌توانید در وب سایت‌ هایی که از نویسنده مهمان استقبال می‌کنند مقاله بنویسید. یکی از این مدل سایت‌ ها، بعضی وب‌سایت‌ های آموزشی است. شما توانایی خواهید داشت یک محتوای آموزشی با کیفیت در زمینه کاری خود تهیه کرده و بک لینک‌ هایی را در آن جای دهید که به صفحات مهم وب‌سایتتان داخل شوند و بهد آن را در سایت پذیرنده انتشار دهید.

• صفحات خراب سایت‌ ها :

یکی دیگر از شیوه های لینک سازی گشت‌وگذار در سایت‌ هایی که عنوانی شبیه به سایت شما دارند و یافتن صفحات ناقص یا لینک‌ های خراب آن‌ هاست. بعد لازم است برای آن صفحه یک مطلب خوب استفاده کرده و براساس یک اقدام نیکوکارانه با مدیر آن وب سایت تماس حاصل کنید.

ایشان را از وجود اشکال آگاه کنید و سپس راه حل خود را که همان مقاله از پیش آماده شده است عرضه دهید. به احتمال بیشتر استقبال خواهند کرد.همین فعالیت که در مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت گفته شده را می‌توانید در مورد لینک‌ های خراب سایت‌ ها صورت دهید و از ایشان درخواست کنید به جای صفحه پیشین که حار دیگر در دسترس نیست به یکی از صفحات سایت شما که اساسا با عنوان و جایگاه لینک تطبیق دارد لینک دهند.

• رسانه های اجتماعی :

فعالیت در رسانه های اجتماعی مشروط بر آن است که سایت خود را به آن رسانه ها معرفی کرده باشید و از پست‌ هایتان به سایت لینک داده باشید همچنین می‌توانند بک لینک‌ های با اهمیتی برایتان دارا باشند. به ویژه که همواره این رسانه ها از اسم و رسم خوبی دارا بوده و تعداد مخاطبان زیادی دارند.

زمان اجرای این روش ها حتماً دقت داشته باشید تمام بک لینک‌ ها از هر سایتی و از هر مدلی که باشند با هم یکسانی نمی‌کنند. برخی بک لینک‌ ها با برخی شرایط می‌ توانند سایت شما را به حدی در برابر چند جایگاه جابه‌جا کنند و در برابر بعضی دیگر حتی ممکن است سبب افت رتبه سایتتان بشوند. به همین علت از مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت پیش از آغاز به کار باید با تخصصی های آن آشنا شوید.

• رپورتاژ خبری :

یکی دیگر از شیوه های خیلی مهم و ارزشمند که خیلی از کارشناسان سئو به آن دقت می‌ کنند، منتشر کردن رپورتاژ آگهی است. در این شیوه که در مقاله بک لینک ارزان پر اهمیت نامبرده شده می‌ توانید محتوایتان را در سایت‌ ها و شبکه های پرمخاطب انتشار دهید و برای چند انکر تکست پر اهمیت آن بک لینک بگیرید.

بیشتر بخوانید : لوگو خبر فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran