بک لینک زدن چگونه است

دیدگاه مختلف و گاه ضد و نقیضی در ارتباط با اثر گذاری بک لینک ارزان پیشرفته بر سئو سایت و برنامه اجرای آن موجود است. در حقیقت باید بیان کرد  یکی از پر بحث ترین عناوین در سئو و استفاده بهینه وب سایت بحث لینک سازی می باشد.در این مطلب ما به مفهومی از بک لینک خواهیم رسید.

و بعد از آن در پایان بررسی خواهیم کرد که این نکته چه اثری بر سئو سایت ما خواهد گذاشت.بدست آوردن بک لینک یا لینک سازی به پردازشی بیان می شود که از دیگر سایت های آنلاین برای سایت خودمان لینک دریافت می نماییم. لینک در حقیقت به عکس یا متنی بیان می شود که با کلیک بر روی آن مخاطب به صفحه دیگری در اینترنت انتقال می یابد.

زمان ارزیابی یک صفحه، ربات های گوگل لینک های وجود داشته در آن را همچنین بررسی می کند، و به این صورت به این صفحات لینک شده رجوع می نمایند.بک لینک ها به بک لینک فالو و بک لینک نوفالو و لینک داخلی و خارجی بخش بندی می شوند.با ما در محتوای بک لینک ارزان پیشرفته همراه باشید.

یکی از روش های اصلی گوگل برای ایندکس کردن و پیدا کردن صفحات جدید در اینترنت، ارزیابی بک لینک های وود داشته در یک صفحه می باشد. علاوه بر این ربات گوگل با ارزیابی صفحه و براساس لینک های وجود داشته در آن، ارزش و اعتبار صفحات لینک شده را معین می کند. به تعریفی دیگر در مقاله بک لینک ارزان پیشرفته باید گفت که اندازه و کیفیت بک لینک ها بر رنک بندی نتایج گوگل اثر مستقیم دارد.

بک لینک ارزان پیشرفته

لینک سازی داخلی و خارجی

در قسمت لینک سازی دو قسمت اصلی با عنوان های لینک سازی داخلی و خارجی داریم که این دو قسمت اختلاف های مهم و اصولی با هم دارند.به بوجود آوردن بک لینک بین صفحات یک سایت لینک سازی داخلی بیان می کنند. به این مفهوم که زمانی صفحه ای از سایت شما به صفحه ای دیگر از همان سایت لینک داده شود، لینک داخلی بوجود آمده است.

به این صورت اگر لینکی از سایت دیگری به یکی از صفحات سایت شما بوجود آید، در حقیقت یک لینک خارجی یا بک لینک بوجود آمده است.با ما در ادامه ی مقاله ی بک لینک ارزان پیشرفته همراه باشید.

بک لینک فالو و بک لینک نوفالو

یک گروه بندی دیگر برای لینک ها فالو و یا نوفالو بودن آن ها است. هر لینکی به طور پیش فرض نوفالو به شمار می رود، ولی این امکان موجود است که در کد HTML آن از خصوصیت نوفالو استفاده نمود. ربات گوگل در زمان دیدن یک بک لینک نوفالو به صفحه مقصود ارزش و اعتباری انتقال نمی دهد.

در سال ۱۹۹۰ گوگل پیج رنک را بیان کرد. تعداد بک لینک های یک وب سایت در آن وقت اثر خیلی بیشتری بر رنک بندی آن در نتایج گوگل داشت. اداره کننده های وب سایت ها و افراد حرفه ای سئو با به کار بردن از این مورد و همچنین روش هایی مانند خرید بک لینک و یا تبادل لینک برای توسعه و بهتر کردن جایگاه خود در نتایج سرچ سعی کردند.

گوگل با بالا بردن معاملات لینک ها ، به بروزرسانی هاب الگوریتم های خود پرداخت. گوگل در این جهت به معرفی الگوریتم پنگوئن پرداخت و به یاری آن دست به شناخت و جریمه سایت هایی زد که از این شیوه های لینک سازی به کار می برند. گوگل از آن بعد پیج رنک را به کلی پاک کرد و برای عدم متعلق بودن رتبه بندی نتایج به لینک سازی سعی کرد تا حد امکان آن را کم کند.

متن لینک شده

به این که لینک بر روی چه جملاتی قرار داده شده متن لینک شده بیان می شود. اگر خواستار باشیم نمونه ای در این باره بزنیم، نمونه معروف که درمقاله بک لینک ارزان پیشرفته ذکر شده «برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید» خوب است. در این نمونه لینک را بر روی لغت اینجا قرار می دهند که باید بیان کردن در این قسمت عبارت اینجا متن لینک شده می باشد.

زمان دیدن یک لینک در سایت شما بواسطه گوگل، دقت زیاد به انکر تکست بواسطه گوگل وجود خواهد داشت، از این جهت اهمیت و اعتبار انتقال داده شده به سایت شما اساسا در این عبارت خواهد بود. در توضیح ریزبینانه تر باید بیان کرد که وقتی که سایت شما با عبارتی مانند «سئو» لینک شده باشد.

در مقاله ی بک لینک ارزان پیشرفته جایگاه سایت شما زمان سرچ عبارت «سئو» توسط یک مخاطب در گوگل خوبتر خواهد شد. اما اگرچه این لینک با عبارت «موبایل» بوجود آمده باشد، بهتر کردن جایگاه سایت شما در عبارت موبایل اتفاق خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran