امتیازدهی به : post

درباره بک لینک باکیفیت

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده برتر خدمات فروش بک لینک باکیفیت فالو با کم ترین هزینه ممکن برای صعود شما بر فراز م.تور های جست و جو ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

شیوه های رایگان برای بک لینک باکیفیت

پیش از آغاز در ذهن داشته باشید که درست کردن بک لینک باکیفیت ، پردازشی وقت بر و سخت است. اما اثر و اهمیت این کار به اندازه ای بر سئو سایت شما بیشتر است که نمی توان از آن نادیده نمود.

شیوه های متفاوتی برای خرید بک لینک باکیفیت یا ساخت بک لینک از راه خرید رپورتاژ خبری وجود دارند که در این قسمت به آن ها نمی پردازیم و فقط شیوه هایی که برای شما مبلغ ندارند را ارزیابی خواهیم کرد.

1- بدست آوردن بک لینک از راه محتوای ارزشمند :

مناسب ترین و اثرگذار ترین شیوه برای ساخت بک لینک باکیفیت تهیه محتوای باکیفیت و حرفه ای است. وقتی که شما محتوایی عملکردی و جالب تهیه می کنید به مرجعی در آن عنوان تبدیل می شوید و سایت های زیادی هستند که برای تایید حرف های خود یا برای راهنمایی مخاطبان شما را پیشنهاد می دهند.

همواره محتوای آموزشی شانس زیاد تری برای گرفتن بک لینک از سایت های دیگر دارد و این مدل لینک ها اساسا در قسمت دیدگاه سایت های دیگر یا در فروم های حرفه ای بین مخاطبان رد و بدل می شود. برای تهیه محتوای آموزشی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • آموزش های خود را با بیان راحت و قابل معنا ارایه کنید.
 • از تصویر و ویدیو برای درک مناسب تر آموزش استفاده کنید.
 • حتما قسمتی برای فرستادن دیدگاه مخاطبان در نظر بگیرید و به درستی جواب گوی آن ها باشید.
 • به جای تهیه چندین آموزش کوتاه و مختلف یک آموزش اصولی و دقیق ارایه کنید.

2- ساخت بک لینک با خدمات در رسانه های اجتماعی :

همه ما به درستی می دانیم که فعالیت در رسانه های اجتماعی علاوه بر ارتباط مستقیم با کاربران می تواند بر سئو سایت همچنین اثرگذار باشد. یکی از علل این اثرگذاری ساخت بک لینک باکیفیت رایگان برای صفحات داخلی سایت است.برای استفاده بیشتر از این روش موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • فعالیت در رسانه های اجتماعی بدون کاربر اهمیتی ندارد. اگر تعداد فالوور ها، دوستان یا اشخاصی که شما را دنبال می کنند کم است این لینک سازی بی تاثیر خواهد بود.
 • میزان اشتراک گذاری و لایک یک مطلب در رسانه اجتماعی بر ارزش بک لینک ساخته شده اثرگذار است.
 • مقالات سایت را اساسا در رسانه های اجتماعی کپی نکنید، برداشتی کوتاه از مقاله را با بیانی تازه بازنویسی کرده و لینک سازی مورد نظر خود را در این متن صورت دهید.

 • با لغت کلیدی زیاد و به یکی از صفحات داخلی خود لینک سازی کنید. ساخت بک لینک برای صفحه اصلی سایت از راه رسانه های اجتماعی بازدهی زیادی ندارد.
 • تمرکز خود را بر روی ۱ یا ۲ رسانه اجتماعی که در حوزه کاری شما فعال هستند قرار دهید.

3- استفاده پست مهمان و ساخت بک لینک باکیفیت :

یکی از روش های ارزشمند تهیه پست مهمان با هدف درست کردن بک لینک است. سایت های زیادی هستند که محتوای خود را از راه کاربران دریافت می کنند و اساسا اعتبار و جایگاه خوبی همچنین دارند. این سایت ها همواره منتظر مقالات ارزشمند از سوی کاربران هستند.

و در مقاله ی بک لینک باکیفیت در برابر آن به شما اجازه می دهند لینک خود را در محتوای مقاله جای دهید.برای تهیه یک پست مهمان خوب نکات زیر را رعایت کنید:

 • محتوای استفاده شده برای پست مهمان اساسا اختصاصی باشد.
 • در سایت هایی محتوا نویسی کنید که اساسا به حوزه کاری شما مربوط باشند.
 • ساخت بک لینک را برای صفحات داخلی سایت و جملات کم رقابت انجام دهید.
 • در صفحه پست مهمان خود خدمات دهید و جواب کاربران را بدهید.
 • صفحات مورد علاقه در سایت هدف را شناسایی کرده و در عناوین مورد دقت کاربران محتوا تهیه کنید.

4- فرستادن دیدگاه و فعالیت در فروم های حرفه ای :

یکی دیگر از شیوه های ارزشمند و بی هزینه برای تهیه بک لینک فعالیت در فروم های حرفه ای و فرستادن دیدگاه در قسمت نظرات سایت های دیگر است. به صورت معمول اگر هدف شما از این فعالیت تنها کسب بک لینک باشد دیدگاه یا پست شما از این سایت ها پاک می شود.

روش های بی اهمیت برای ساخت بک لینک باکیفیت

در کنار روش های کاربردی که در قسمت پیشین معرفی شد شیوه هایی برای ساخت بک لینک باکیفیت موجود هستند که از گذشته خیلی معروف بوده است اما امروز اهمیت و جایگاه خود را از دست داده اند. در این قسمت فهرستی از آن ها را برای شما تهیه کرده ایم.

 1. ساخت چندین وبلاگ در سایت های متفاوت و بازنشر محتوا در آن ها با هدف تهیه بک لینک.
 2. خدمات در چندین رسانه اجتماعی و منتشر کردن اتوماتیک مقالات در آن ها.
 3. ثبت رساندن سایت در دایرکتوری ها و سایت های تبادل لینک.
 4. تبادل لینک با سایت های کم اهمیت و به تعداد بیشتر.

 1. به کار بردن از ابزار های رایگان یا غیر رایگان برای ساخت بک لینک زیاد.
 2. بوجود آوردن حساب کاربری در سایت ها و فروم های متفاوت بدون فعالیت و منتشر کردن محتوا با هدف درج لینک در پروفایل شخصی.
 3. فرستادن نظرات به طور انبوه با به کار بردن از ربات یا به طور دستی.

چرا ساخت بک لینک بی اهمیت ، خطرناک است؟

گوگل برای مبارزه با اسپم و خرید بک لینک الگوریتم های متفاوتی را معرفی کرده است. در این بین الگوریتم پنگوئن با هدف ارزیابی سلامت لینک سازی سایت ها بیان شد.

وظیفه پنگوئن شناخت و جریمه سایت هایی است که با خرید بک لینک یا برنامه های فریبنده برای خود لینک سازی می کنند است.

الگوریتم پنگوئن شیوه های متفاوتی برای معین کردن سلامت لینک سازی شما دارد و فهمیدن رفتار های فریبنده در حال کنون برای او خیلی ساده است. بصورت نمونه سایت شما در زمان ۶ ماه فعالیت ۱۰ بک لینک ارزشمند داشته است اما طی یک ماه ۵۰ بک لینک جدید برای آن بوجود می آید.

یا اینکه سایت شما مجموعا ۱۰۰ لینک از صفحات دیگر دارد اما ۸۰ درصد آن ها بر روی یک Anchor Text معین هدف گذاری شده اند. اطلاعات آماری و قیاس با رفتار سایت های دیگر به گوگل کارایی آن را می دهد تا سلامت سایت شما را متذکر و تاکید کند.

برای آن که پنگوئن به سایت شما شک نکند و فعالیت های شما برای تهیه بک لینک را غیرطبیعی تحلیل نکند نکات زیر را در نظر داشته باشید.همراه ما در ادامه ی مقاله ی بک لینک فوری باشید.

 • ساخت بک لینک را در بازه های زمانی متفاوت و با فاصله انجام دهید و در ۶ ماه نخست فعالیت سایت به هیچ صورت لینک سازی غیرطبیعی نکنید.
 • به جای صد ها لینک کم اهمیت چند لینک با اهمیت و از سایت هایی با اعتبار دامنه زیاد تهیه کنید.
 • لینک سازی خود را فقط بر صفحه اصلی سایت متمرکز نکنید و صفحات داخلی را توسعه دهید.
 • تمام لینک های شما بر روی یک لغت معین نباشد و از عبارات و ترکیب های متفاوت برای لینک سازی استفاده کنید.
 • در سایت های تبادل لینک یا دایرکتوری های ثبت لینک خدمات نکنید.
تعداد بک لینک

تعداد بک لینک ها هر اندازه زیاد تر باشد خوب است البته کیفیت این لینک ها مختلف بوده و با کیفیت تر باشند اثر مثبت تری بر روی رنکینگ و سئو وب سایت خواهند داشت.

لینک ها همینطور می توانند تاثیر منفی بر روی وب سایت داشته باشند و وب سایت شما را متحمل زیان های زیادی نمایند.

خوب است بک لینک سازی وب سایت خود را حتما زیر نظر فرد حرفه ای سئو و بهینه سازی وب سایت انجام دهید به دلیل آن که احتمال دارد با انجام شیوه های نادرست بک لینک سازی وب سایت شما جزو مجازات های موتور های جستجو مانند گوگل قرار گیرد و سایتی همچنین که مجازات شد به دشواری از این مرحله خارج می گردد.

موقعیت های بک لینک سازی وب سایت

یکی از مناسب ترین مکان های بوجود آوردن لینک به وب سایت فروم ها و تالارهای گفتمان می باشد که می توانید مقالات خود را در آن ها با ذکر منبع انتشار نمایید.

البته از یاد نبرید امضاء انجمن را لینک به وب سایت خود قرار دهید و همینطور در قسمت پروفایل آدرس وب سایت را حتما درج نمایید.

در سایت های تهیه وبلاگ رایگان می توانید عضو شده و مقالات خود را در آن ها همچنین آپلود نمایید البته این فعالیت را حتما با ذکر منبع انجام دهید.می توانید مقاله مناسب ترین مکان های بک لینک سازی وب سایت را مطالعه نمایید.ما را در ادامه ی مقاله ی بک لینک فوری دنبال نمایید.

وقت انجام بک لینک سازی

این کار باید به صورت طبیعی و در همه روز های هفته انجام گردد و اندازه ایجاد بک لینک متعادل باشد. به عنوان نمونه در یک روز 100 بک لینک بوجود نیاورید و روز دیگر 10 بک لینک و تلاش نمایید به صورت متوسط میانگین بک لینک های وب سایت شما در وقت های متفاوت برابر باشد.

با اهمیت به ساعات کاری شرکت ها همواره بک لینک ها در ساعات کاری بوجود می آیند و خوب است در خارج از ساعات کاری همچنین بک لینک بوجود نمایید. همواره عملیات بک لینک سازی برای وب سایت با حجم بیشتر انجام می گردد و رفته رفته با اهمیت به جذب مخاطب برای سایت میزان تعداد بک لینک ها کمتر می شود.

۱.به کار بردن از انجمن ها :

یکی از مناسب ترین مکان های بوجود آوردن بک لینک وب سایت فروم ها و تالارهای گفتمان می باشد که می توانید مقالات خود را با ذکر منبع انتشار دهید،البته فروم های متفاوتی وجود دارد ولی شما باید تالار های گفتمان و فروم های مربوط با نوع فعالیت وب سایت خود را بیابید .

۲.فرستادن پست مهمان :

بعضی وب سایت ها به دیگر نویسندگان این کارایی را می دهند تا مقالات خود را با لینک به منبع آپلود تنها توجخکه داشته باشید که مالک وب سایت لینک های را که شما قرار داده‌اید را نوفالو نکند به دلیل آن که دیگر ارزشی ندارد.

۳.اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

یکی از فایده های رسانه های اجتماعی مثل فیسبوک،اینستاگرام،لینکدین،توییتر و امثال آن ها عضو شدن در گروه های که مربوط با کسب و کارتان می باشد،می توانید مطالب مربوط با وب سایت را بروی رسانه های اجتماعی و گروه کاری خود به اشتراک بگذارید.

۴.نظر دهی در وبلاگ ها :

یکی از مناسب ترین شیوه ها برای گرفتن بک لینک فوری نظر دهی در وبلاگ ها می باشد،شما باید پست های مربوط با کسب و کار خود را مطالعه کتید و دیدگاه خود را به طور دقیق بیان نمایید و پس از آن در جایی که الزام بود لینک وب سایت خود را قرار دهید.

۵.پاسخگویی به پرسش ها و مشکلات :

رسانه ها و وب سایت های بیشتری وجود دارند که شما می توانید در آنجا پرشش های خود را بپرسید یا به پرسش ها پاسخ دهید.

البته فروم ها و رسانه های اجتماعی هم شما می توانید این فعالیت را انجام دهید، تنها کافی است گروه مربوط با کسب و کار خود را یافته و به پرسش های کاربران جواب داده و در پایان برای اینکه یک منبع برای جواب خود عرضه کنید لینک وب سایت خود را انتشار دهید.

۶.بوجود آوردن یک سرویس رایگان :

شما زمانی یک سرویس رایگان مورد احتیاج را در سایت خود قرار می دهید مانند دامنه رایگان شاید هزاران سایت به دامنه شما لینک دهند با صورت دامنه رایگان با این شیوه شما می توانید بک لینک های قوی و معتبر از وب سایت های بزرگ همچنین دریافت نمایید.

۷.ساخت اینفوگرافیک :

به کار بردن از نمودار اطلاعاتی ارزیابی و درست که بتوانید یک سری اطلاعات اصولی و درست را به مخاطبان ارائه دهد می تواند حوزه های ساخت بک لینک های قوی باشد.

۸.استفاده از پادکست :

ممکن است خیلی از اشخاص حوصله خواند مطالب زیادی را نداشته باشند بویژه مطالب علمی،به کار بردن از یک فایل صوتی می تواند گره گشا باشد و سبب لینک سازی شود.

در این مقاله بک لینک باکیفیت سعی شده مفاهیم با بیانی راحت بیان شوند. برای درک بهتر هر کدام از این معانی می توانید مقالات حرفه ای سایت سئو تهران را مطالعه کنید و برای دیدن دیگر مقالات مراجعه نمایید.در صورتیکه هر نوع پرسش یا ابهامی در مورد ساخت بک لینک و معانی ارایه شده در این مقاله دارید می توانید پرسش های خود را در قسمت نظرات همین صفحه بیان کنید تا کارشناسان سئو تهران جواب گوی شما باشند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran