بک لینک تخصصی

بک لینک تخصصی به معنای لینک برگشتی از سایت های دیگر می باشد، به طور مثال هنگامی که سایت شما از سایت های دیگر لینک دریافت کند، سایت شما از آن سایت ها بک لینک دریافت کرده است.

این بک لینک ها برای موتور های جستجو بویژه گوگل خیلی مهم می باشند که شما در چه کلماتی بک لینک دریافت کرده اید.

و سایت شما با همان کلماتی که بک لینک دریافت کرده اید با همان کلمات در موتور های جستجو شناخته و ذخیره میشود اهمیت بک لینک در سئو به همین موضوع برمیگردد.

بک لینک تخصصی یکی از مواردی است که بهبود رنکینگ وبسایت شما در google بسیار کمک خواهد کرد، البته باید در نظر داشته باشید تا در روند ایجاد این نوع بک لینک ها دچار شکست نشوید.

اگر با نحوه ایجاد بک لینک آشنا هستید و تجربه کافی در این زمینه دارید، پس می توانید برای وب سایت خود روزانه بک لینک های معتبر و واقعی ایجاد نمایید.

اما اگر با پروسه ایجاد بک لینک آشنایی و تجربه کافی ندارید، توصیه ما این است که پروسه ایجاد بک لینک را به تیمی مانند تیم سئو تهران بسپارید.

تا با آسودگی خاطر شاهد رشد وب سایت خود و قرار گرفتن دربین برترین های گوگل باشید.

بک لینک تخصصی

خرید بک لینک و اهمیت بک لینک

خرید بک لینک، مخصوصا بک لینک های فیک اصلاً توصیه نمی شود اما شما می توانید بک لینک های طبیعی هم بخرید که بهترین نوع بک لینک در سئو است.

اگر شما قصد خرید بک لینک فیک را داشته باشید احتمالا تا چند روز نتیجه های بسیار خوبی خواهید گرفت اما در ادامه شما توسط ربات های گوگل جریمه شده و در پایین ترین رده بندی قرار خواهید گرفت.

خرید بک لینک تخصصی یا واقعی تنها در یک صورت امکان پذیر است، شما می توانید به یک فرد یا یک تیم بک لینک هزینه ای پرداخت کنید تا آن ها بک لینک واقعی مورد نیاز وب سایت شما را فراهم کنند.

کارشناسان حرفه ای سئو تهران می توانند بک لینک مورد نیاز وبسایت شما را به صورت کاملاً تخصصی و واقعی ایجاد نمایند.

اهمیت بک لینک برای گوگل بسیار بالا است، یکی از مهم ترین مسائلی که در سئوخارجی سایت تاثیرگذار است، بک لینک می باشد بک لینک در واقع، لینک دریافتی سایت شما از سایت های دیگر است.

هرچقدر سایتی که شما از آن بک لینک میگیرید قوی تر باشد طبیعتا بک لینک های شما هم قوی تر و تاثیر مثبتی که از بک لینک ها میگیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.

به طور مثال زمانی که از ده عدد سایت به سایت شما با کلمه کلیدی”بک لینک” لینک داده شود هنگامی که ربات های گوگل این لینک ها را شناسایی کنند شما بواسطه امتیاز هایی که از این سایت ها دریافت کرده اید از رقبا پیشه میگیرید و در نتایج گوگل صعود میکنید به همین دلیل است که بک لینک ابزار اصلی سئو می باشد.

رپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ یک مطلب حاوی متن و عکس و لینک به سایت شما برای معرفی سایت شما می باشد، که هنگامی که این مطلب استاندارد در سایت های مختلف منتشر می شود و شما از آن سایت ها بک لینک دریافت میکنید.

علاوه بر نمایش آگهی شما در سایت ها و جذب مخاطب گوگل نیز به واسطه اعتبار آن سایت ها در بخش بک لینک به شما امتیاز داده میشود، و شما از آن سایت بک لینک دائمی دریافت می کنید.

این مطلب هم توسط شما قابل نوشتن می باشد، هم در صورت تمایل ما مطلب و رپورتاژی برای سایت شما تهیه می کنیم.

مطلب تهیه شده در سایت های ذکر شده هنگام خرید در کمتر از چندساعت درج می شود، رپورتاژ اگهی همانند بک لینک در بخش سئو خارجی به شدت به سایت شما کمک می کند.

تاثیر رپورتاژ بسیار زیاد است، اگر شما برای وب سایت خود رپورتاژ آگهی تهیه کنید، بسرعت نتایج موثر آن را مشاهده خواهید کرد.

درصورتی که اطلاعاتی درباره بک لینک و رپورتاژ آگهی ندارید می توانید با کارشناسان تیم سئو تهران، برترین تیم سئو و پشتیبانی، تماس بگیرید تا مشاوره بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی، سئو و پشیتبانی سایت از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بک لینک فالو چه چیزی است

بک لینک فالو که در مقاله بک لینک تخصصی درباره آن خواهیم توضیح داد این است که یکی از عبارت پرتکراری است که به محض داخل شدن به صنعت سئو سایت، با آن مواجه خواهید شد. به طور اساسی زمانی صحبت از استفاده بهینه  موتور جستجو می شود، جملات زیادی برای فعالیت بخصوص وجود دارند که هر کسب و کار آنلاین باید درباره آن ها اطلاع داشته باشد.

بک لینک های فالو و نوفالو هم یکی از این جملاتی هستند که باید به درستی آن را یاد بگیرید.اگر بطور کامل در مورد بک لینک های فالو آگاه نیستید، نگران نباشید؛ با به کار بردن از این مقاله بک لینک تخصصی، به جواب پرسش های خود خواهید رسید. به طور اساسی لینک سازی، تا اندازه ای پروسه چالش برانگیزی دارد که پیش از هر چیزی، باید معنای پایه آن را فرا داشته باشید.

در حالت اساسی، دو مدل بک لینک وجود دارد که اختلاف اصلی آن ها در چطور انتقال معیار صفحه است در مقاله بک لینک تخصصی توضیح داده شده که :

  • بک لینک های dofollow یا اسم دیگر لینک های فالو
  • بک لینک های no-follow

در مورد بک لینک فالو، باید بیان کنیم که لینک سازان این لینک ها را برای مقاصد سئو سایت بوجود می آورند. در ادامه زیاد تر در مورد این بحث در مقاله بک لینک تخصصی تشریح خواهم داد.

بک لینک های فالو چطور عمل می کنند

بک لینک های dofollow به گوگل یا سایر موتور جستجوی های دیگر این امکان را می دهند تا لینک مورد دقت را به مفهوم دیگر دنبال کند و به آدرس وب سایت شما بیابد. اساسا در نظر مقاله بک لینک تخصصی، این ها شامل لینک هایی به حساب می روند که برای به سود رسیدن سئو مورد کاربرد قرار می گیرند و وب سایت هدف را از دید سئو، بالا می برد.

بک لینک های dofollow بوجود آمده بر اصول رنک صفحه مورد نظر و اعتبار دامنه آن بوجود می آیند که این معیار و اعتبار صفحه، بواسطه بک لینک فالو به سایت مقصد انتقال پیدا می کند . در آخر، این پردازش به وب سایت شما یاری می کند تا به طور زیادی در صفحات نتایج جستجوی گوگل، بالا بردن رتبه را دارا باشند.

بک لینک dofollow را در چه مسیری پیاده سازی کنیم

پیش از اینکه توضیح دهیم در مقاله بک لینک تخصصی که چطور می شود این بک لینک ها را استفاده کرد، خوب است در مورد وب سایتی که مبنی است بک لینک فالو مورد نظرتان را در آن جای دهید، صحبت کنیم.به صورت طبیعی، پلتفرم های بیشتری برای این گروه از بک لینک ها موجود هستند.

که شما می توانید از آن ها برای رسیدن به مقاصد بهینه سازی خارجی وب سایت خود برسید. ولی مورد پر اهمیت این است که منبعی که جای دارد لینک وب سایت شما در آن جای بگیرد، باید یک منبع دارای اعتبار باشد تا شما به سبب آن، به مناسب ترین شکل احتمالی، به مقاصدی که می خواهید برسید.

در قبل، گوگل برای هر وب سایتی، یک امتیاز با صورت PageRank به طور عمومی ارائه می کرد. ولی در حال حاضر که شما نمی توانید این عدد را تماشا کنید، کافی است تا وب سایت مورد توجه را از جهات متفاوت، بویژه سئو صفحاتش، مورد تجزیه و ارزیابی جای دهید.

در نهایت اگر به نتیجه رسیدید که وب سایت مورد نظر برای بک لینک دادن، یک منبع مناسب است، می توانید عملیات لینک سازی خود را شروع کنید.

شیوه استفاده از بک لینک های dofollow

ممکن است بعضی ها گمان کنند که blog commenting به یک کاربرد بی اثر تغییر پیدا کند. ولی با دقت به نظر تعداد بیشتری از حرفه ای های سئو، کامنت بلاگ ها، همچنان هم به صورت یک ابزار کاربردی در لینک سازی به حساب می رود. کار هایی که در برای رسیدن به نتایج مقصود در این کار باید صورت دهید، به صورت زیر که در مقاله بیان شده آمده است :

1. پایه مستحکم به وجود بیاورید :

نخستین گامی که از اهمیت بیشتری دارا است، توجه در به کار بردن از جمله های کلیدی است. شما می توانید مناسب ترین محتوا و پر اعتبار ترین مدل آن را درست کنید و یک بک لینک فالو با معیار هم برای آن بوجود آورید. ولی زمانی  حجم جستجو برای عنوان مورد نظر شما کم است، همه این خدمت های لینک سازی شما، ارزیابی نخواهند داشت.

2. درست کردن بک لینک برای پست های بخصوص بلاگ ها :

گام بعدی طبق نظر مقاله بک لینک تخصصی برای درست کردن بک لینک dofollow، شناسایی مناسب ترین و پربازده ترین مقاله هایی است که در وب سایت مورد دقتتان انتشار می یابد و کاربران خیلی زیادی از آن مقاله ها، استقبال کرده اند.فقط با به کار بردن از این گروه از پست ها، شما می توانید زیاد شدن رتبه مناسبی داشته باشید. توجه کنید که پست مورد نظر، از پیش باید کامنت های بیشتری دارا باشد.

3. هوشمندانه کامنت درست کنید :

اگر مراحل پیش را به درستی انجام داده باشید، حال به یک مرحله حساس در درست کردن بک لینک رسیده اید. مدل نوشتار شما باید به مدلی باشد که وب مستر سایت مقصود، نظر شما را به صورت اسپم به شمار نیاورد و آن را حذف کند.برای جلوگیری از این رخداد، مناسب ترین راهکار این است.

که وب سایت هایی را بیابید که ارتباط مفهومی درستی را عنوان صفحه سایت مبدا دارا باشند. در این صورت ممکن حذف شدن کامنت، به کمتر از آن می رسد.در آخر باید بیان کنیم در این مقاله بک لینک تخصصی که همه تمرکز خود را بر روی تولید کردن محتوا هایی مهم با با کیفیت که برای کاربران معیار بیشتری دارند، بگذارید.

در این صورت احتنال دارد لینک سازی عادی برای وب سایت شما رخ بدهد و سایت های دیگر فقط به علت اینکه شما مناسب ترین محتوا های احتمالی را درست می کنید، به وب سایت شما لینک می کنند.

تباهات معروف در مورد بک لینک

خیلی از اشخاص بر این اعتقاد دارند که بک لینک دیگر مهم بودن سابق خود را از دست داده است و پر اهمیت ترین علل در سئو استفاده بهینه محتوای سایت است.آیا بک لینک No Follow معیاری ندارد؟بک لینک نوفالو (No Follow) که به طور جای دادن انتقاد ها در پست های وب سایت های دیگران، درج مباحث در فروم ها،نوشتاری پست میهمان و … بوجود می آورد.

برخلاف گمان بعضی اشخاص در سئو سایت اثر خواهند داشت که به گفته مقاله بک لینک تخصصی تعاملی در پیش بک لینک Do Follow خواهد بود.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

بیشتر بخوانید: تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه