درباره بک لینک جدید

یکی از مهم ترین اصولی که امروزه برای تولید بک لینک جدید باید توسط سئو کاران رعایت شود ، استفاده از فروم ها و انجمن های مجاز و غیر اسپمی می باشد.

دلیل اصلی این موضوع این است: زمانی که شما کلمه کلیدی مد نظر خودتان را تبدیل به هایپر لینک می کنید تا در انجمن های مرتبط قرار دهید ، اگر این انجمن ها اسپمی باشند ، به مشکلات بسیار زیادی خدایی ناکرده بر خواهید خورد.

اگر این سایت ها که شما برای بک لینک جدید از آن ها استفاده می کنید اسپمی باشند ، تاثیر منفی زیادی بر روی جایگاه کلمات کلیدی شما خواهد گذاشت.

به طور مثال شما امروز شروع به تولید بک لینک جدید کرده اید ، و بک لینک جدید خود را در انجمن های مرتبط قرار داده اید،اما ناگهان مشاده می کنید که کلمات کلیدی شما که در جایگاه پنجم صفحه دوم بوده است به طور ناگهانی به صفحه 5 سقوط خواهد کرد .

شما قطعا متعجب خواهید بود که علت این پسرفت چیست؟ اگر هم موضوع را با شرکت های سئو و طراحی سایت مطرح کنید،هزینه ی بسیار زیاد و سنگینی را از شما مطالبه خواهند کرد.

ما در شرکت سئو تهران به شما به صورت رایگان مشاوره می دهیم و علت این موضوع را در همین مقاله به شما عزیزان خواهیم گفت.

دلیل اصلی و به احتمال بسیار زیاد قطعی این مشکل بک لیک جدید است که شما در انجمن های اسپم شده و غیر مجاز گذاشته اید.

نحوه رفع بک لینک های اسپم

اگر شما لینک شکسته و بک لینک جدید اسپم دارید ، رفع این مشکل بسیار سخت بوده و کاملا تخصصی می باشد.

پس پیشنهاد ما این است که شما پیش از تولید بک لینک ، حتما به اعتبار و رتبه ی سایت ها و انجمن هایی که لینک خود را در آنها می گذارید توجه ویژه ای نمائید.

اگر شما از ابتدا بدانید که در کدام انجمن ها بک لینک جدید قرار می دهید ، دیگر به مشکلی بر نخواهید خود.

حال اگر شما مجبور به تولید بک لینک برای سئو بهتر سایت خودتون هستید ، و ریسک وجود اسپم را خریده اید ، پیشنهاد ما در شرکت سهو تهران این است که لینک بک لینک های زده شده خود را به طور کامل در یک فایل اکسل ذخیره کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید این بک لینک ها را پاک کنید.

بک لینک جدید سئو تهران

اما پیشنهاد ما برای شما این است که تولید بک لینک سایت خودتون رو به متخصصین سئو تهران بسپارید تا از با خیال راحت منتظر سئو شدن سایت خودتون باشید ، اون هم بدون وجود هر گونه ریسک پنالتی شدن دامنه شما.

متخصصی سئو تهران با کم ترین هزینه به صورت روزانه و بهترین تکنیک های روز دنیا و در معتبر ترین فروم های جهانی برای شما تولید بک لینک جدید خواهند کرد و در صورت درخواست شما تمامی این لینک ها ذخیره شده و برای بازدید شما برایتان ارسال خواهد شد.

پس با صرف کم  ترین هزینه ممکن ، بهترین نتیجه رو با سئو تهران خواهید گرفت.

بک لینک جدید

شرکت تخصصی سئو تهران

شرکت ما با دارا بودن بهترین متخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ ، سئو و طراحی سایت و لوگو در خدمت شما عزیزان می باشد تا با بهترین قیمت ممکن ، صفر تا صد کسب و کار دیجیتال شما را به راه بیندازد.

قطعا می دانید که امروزه طبق آمار های موجود بیش از 60% خرید های دنیا به صورت اینترنتی می باشد و شما با صرف کم ترین هزینه ممکن در شرکت سئو تهران می تونید کسب و کار دیجیتال خودتون رو راه بندازید و از این بازار بزرگ و عظیم و گسترده بی نصیب نمونید.

به صورت کاملا رایگان متخصصین سئو تهران آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان هستند تا از ابتدا تا انتها در کنار شما عزیزان طی مراحل راه اندازی کسب کار دیجیتال شما باشند.

این آپشن فقط در سئو تهران یافت می شود که اگر پس از تمام شدن مراحل قرارداد شما به نتیجه مورد نظر خودتون نرسیدید ، تمام فعالیت های ما تا کسب رضایت شما به صورت کاملا رایگان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با مشاورین سئو تهران تماس حاصی نمائید

بک لینک جدید سئو تهران

بک لینک جدید چیست ؟ اهمیت بک لینک جدید در چه مواردی است؟

اصلی ترین مشخه یک بک لینک جدید ، درصد فالو بودن آن و میزان دامین های ثبت شده در آن در کلمه کلیدی می باشد.

اگر شما اقدام به تولید بک لینک جدید می کنید ، حتما از انجمن های مناسب و با اتوریتی بالا استفاده کنید زیرا بک لینک با اتوریتی پایین در نهایت باعث پنالتی شدن وب سایت شما خواهد شد.

برای تولید بک لینک پیشنهاد ویژه ما این است که کار را به متخصصی سئو تهران بسپارید تا کار تولید بک لینک را بدون ریسک پنالتی شدن دامنتان برای شما انجام بدهند.

شرکت تخصصی سئو تهران

شرکت سئو تهران با گرد هم آوردن برترین متخصصین طراحی سایت و متخصصین طراحی لوگو ، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: اهمیت پشتیبانی سایت فروشگاهی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید