درباره بک لینک رایگان

بک لینک رایگان به طور کلی در زمان های مختلف مورد توجه سئو کاران بوده است. کلیه افرادی که قصد دارند سایت خود را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده کنند به دنبال بک لینک های قوی و با کیفیت می باشند.

برای سئو  شدن کلمات کلیدی سایت و جذب بک لینک رایگان باید به شکل مستمر تلاش نمود که بر اساس رویه معمول ،لینک ها دارای ۲ نوع مشخصه Follow و Nofollow می باشند.ویژگی لینک Nofollow از جذب یک لینک مخصوص از روبات های موتور جستجو پیشگیری می نماید. نخست ، مشخصه nofollow در سطح متا تگ کار می کند ، اما بعدا از آن ، برای کنترل انعطاف پذیر تر روبات های موتور جست و جو گوگل ، برای هر لینک جداگانه در خاطر گرفته می شود.

مشخصه لینک Dofollow این می باشد که آنها قصد دارند بک لینک را از یک وب سایت به وب سایت دیگر یا از یک صفحه وب به دیگری جا به جا نمایند. (در واقع ، ویژگی های dofollow و nofollow برای نمایان کردن رباتهای جستجو اعم از ایندکس کردن یک لینک یا صفحه به خصوص ، یا در نظر گرفتن این لینک به عنوان بک لینک رایگان، مورد بهره برداری قرار می گیرند .

در این بخش از آموزش سئو در سئو تهران در مورد بک لینک رایگان به طور کامل صحبت خواهیم کرد.
از شانس بد سئو کاران همه بک لینک ها رایگان نمی باشند و ایجاد آنها زمان و تلاش زیادی را صرف می کند. به همین علت یادگیری راه ایجاد هر بک لینک برای سئو سایت بسیار مورد لزوم است.
به طور مثال سایت سیچکر پایین ترین تعداد لینک را دارد ، اما به علت محتوای وب سایت و کیفیت بک لینک ها ، موتور جست و جو گوگل آن را برای کلمه کلیدی “backlinks seo” در رتبه نخست قرار داده است.
در مکان نکات و ترفندهای پر استفاده و کارآمد وجود دارد که به شما امکان خواهد داد تا بک لینک های بهتری جذب کنید.ویژگی های بک لینک رایگان برای افزایش رتبه سئو سایت به شرح زیر می باشد:

بک لینک رایگان

 

نخستین نکته بک لینک رایگان : سئو سایت فنی

ازبین بردن تمام ارور های فنی سئو سایت
شما باید کلیه ارورهایی را که می تواند انتظارات مخاطبان را مختل کند ، ازبین ببرید. با آسیب رساندن به تجربه مخاطب ، رشد ارگانیک ترافیک خود را به خطر خواهید انداخت به دلیل اینکه به طور قطع گوگل آن را محدود خواهد نمود. زمانی که سئو سایت فنی سایت شما با استانداردها هماهنگ و یکی باشد ، بهینه سازی موتور جستجو سئو وب سایت خوب تر انجام خواهد شد. ضمن بهینه سازی وب سایت خود ، به دنبال نکته های فنی زیر باشید:
جا به جایی مسیر ۳۰۲ (URL)
ارور ۴۰۴؛
بهره بردن غیر صحیح از راهنماها nofollow ، noindex و سایر موارد
سرعت بارگذاری در سایت
واکنش گرا بودن دستگاه تلفن همراه
اشتباهات برچسب عادی

دومبن نکته بک لینک رایگان تولید محتوای سئو است

مطمئن شوید که محتوای شما با ارزش می باشد. محتوای وب سایت با کیفیت ضعیف تبلیغات سئو سایت شما را نابود خواهد کرد. شما امکان دارد هزار بک لینک سئو و یک سایت ساختار یافته خوب دارا باشید ، اما آنها بدون دارا بودن محتوای با ارزش معنی ندارند.
نداشتن محتوای خوب = ازبین رفتن موفقیت
اگر در کیفیت محتوای خود اطمینان کافی ندارید ، آن را با جستجوگر محتوای سئو جستجو نمائید. محتوای کپی با مجدد که به عنوان خلاصه ای از داده های ذخیره شده نگه داشته خواهد شد. هر اندازه شما محتوای با کیفیت خوب داشته باشید بعد کاربران زیاد تری از سایت شما بازدید خواهند نمود.

هر اندازه بازدید کاربران زیاد تر شود یعنی ترافیک سایتتان اضافه خواهد شد و این به این مفهوم می باشد که سایت شما مورد پسند کاربران است و بک لینک ها تاثیر خود را خواهند گذاشت و به گوگل ثابت می نماید که محتوای ارزشمند شما میتواند بک لینک های خوب و مفیدی داشته باشد.

سومین نکته بک لینک رایگان بهینه سازی تصاویر می باشد

اگر عکس هایی که استفاده میکنید دارای حجم و انداره استانداردی نباشند میتواند در در درجه نخست به سرعت سایت و در در جه دوم به سئو سایت شما آسیب جدی وارد نماید.
شما باید یک سایز و حجم استانداردی را برای تصاویر خود در نظر بگیرید و از آن استفاده کنید.

برای خوب تر شدن سئو باید کلیه مواردی که بر سئو ساتتاثیر گدار است را یافته و در فکر درست کردن هر یک از آنها باشید. عکس ها باید با متنی که مینویسید متناسب با هم باشد و برای قسمت مشخصه متن عکس ها باید عنوان خوبی انتخاب نمائید تا در صورت نشان ندادن آن ربات ها متوجه عنوان عکس و ربط آن متن شما شوند.

چهارمین نکته بک لینک رایگان: توضیحات متا مناسب با محتوا

اشخاصی که در گوگل کلمه کلیدی را جستجو می نمایند با مشاهده کردن توضیحات متا سایت شما بر روی آن کلیک خواهند نمود. توضیحات متا عالب و چشمگیر میتوانند در به دست آوردن کاربران و بک لینک رایگان سئو تهران نقش مهمی داشته باشد زیرا توصیف بزرگ نبودن از آن چیزی است که شما در سایت خود دارید.

توضیحات متا مناسب با محتوا باید دارای کلمه کلیدی و تعداد حرف های مشخصی داشته باشند تا بتوانند در سئو سایت به نحو احسن عمل نمایند. تعدادکاراکتر مناسب برای توضیحات متا به طور معمول ۱۵۵ عدد است.

برخی اوقات توضیحات متایی که از آن بهره برده اید امکان دارد گوگلل دقیقا آن را به مخاطبان نمایش ندهد و خود بعضی از متن را که مهم تر و جذاب تر می باشد برای مخاطبان به نمایش بگذارد. در نهایت در انتخاب توضیحات متای خود دقت نمائید.

رعایت نکات گفته شده برای بک لینک رایگان دارای اهمیت می باشد و رعایت ننمودن هر یک خواهد توانست در سئو و بک لینک شما تاثیرات غیر مثبتی بگذارد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید”