همه چیز درباره بک لینک فالو

همه لینک داخلی از سایت‌های اطراف ما یعنی سایت های دیگری به برگه های سایت شما را بک لینک فالو یا Backlink Follow می نامیم.

برای فهمیدن کاربرد بک لینک فالو آن را با یک مثال ساده شرح می دهیم، وقتی که یک تعمیرکار لوله گاز برای تعمیر به خانه شما می آید آیا او را پشت در منتظر می گذارید؟  یا به داخل منزل هدایت کرده و به محل تعمیر میبرید؟

اکثر کسانی که سایت شما را نگاه می کنند تا به خواسته ی خود در زمینه های مورد نظر برسند، توقع دارند که متقابلاً به قسمت دلخواه خود انتقال داده شوند. به همین علت وارد شدن کاربران به صفحات درونی سایت شما بهتر به نظر می رسد تا برگه اصلی سایت.

این کار مهم بودن بک لینک فالو به صفحات درونی را نمایان می کنند، ممکن است شما بک لینک به صفحات درونی سایت ندارید در این جاست که شما شانس پایین و کمی در تشخیص و نمایان کننده آنها به ربات های گوگل و جذب به نظاره گران سایت دارید.

عالی است که یک چهارم از بک لینک‌ فالو شما به برگه اصلی و ادامه آنها به صفحات درونی سایت داده شوند به نحوه دیگر برای سئو عالی تر باید عده بک لینک به صفحات درونی مجموعا چهار برابر صفحه اصلی داشته باشد. نکته حائز اهمیت دیگر این می باشد.

که در لحظه لینک دادن باید انکر تکست (anchor text) پر تعدادی را برای لینک‌های سایتتان بدهید تا ربات های جست و جو کننده که سایت ها را بررسی میکند لینک دادن را غیر قابل باور تلقی نکند یعنی بداند که شما اسپم یا ربان نیستید.

بک لینک فالو

اهمیت بک لینک فالو به برگه های داخلی

اگر شما برای مثال 200 بک لینک از سایتهای متفاوت به برگه اصلی خود داده باشید امکان دارد ربات های google به شما شک کنند و بک لینک‌ فالو شما را غیرقابل باور تایین کند یعنی شما یا ربات یا اسپم میپندارد.

این کار باعث اسپم  شدن سایت می شود، خصوصا اگر بک لینک ها در وقت بسار کمی ساخته شود. به همین علت عالی می باشد که لینک‌های داخلی به سایت شما مابین برگه های متفاوت سایت دسته بندی شوند تا تنوع مورد لازم گوگل و سایر ربات های آن را داشته باشد.

ارزش برگه اصلی شما با بک لینک‌های درست و حسابی  افزایش و ارتقا می یابد. و باعث تسکین شرایط شما در بررسی ربات های گوگل می شود. با این علت است که افزایش یافتن ارزش برگه اصلی به خودی خود ارزش دامنه شما را ارتقا چندان زیادی نمی دهد.

لازم می باشد تا صفحات درونی سایت نیز ارزش بالایی پیدا کنند. با بک لینک فالو درست و حسابی به صفحات درونی و ارتقا ارزش آنها ارزش دامنه شما ترقی جذاب پیدا میکند.این نکته جالب را باید در نظر داشته باشیم که اگر تعداد بک لینک فالو سایت ما بالا رود باعث تنزل سایت ما می شود یعنی باید تعدادی از آن ها نیز نوفالو باشد لینک دهی فالو بین صفحات داخلی سایت انجام می گیرد و لینک دهی نوفالو بین یک سایت با سایت دیگر انجام می پذیرد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت برتر تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید