درباره بک لینک فوق العاده

حوزه بک لینک فوق العاده حوزه گستره ده ای میباشد و تاثیر بک لینک این است که سایت مورد نظر را با ارزش تر میکند و اعتبار سایت را بالا میبرد تا زودتر توسط گوگل به صفحه های بالایی برسد و جزو لینک های یک تا ده  در صفحه اول شود.

همانطور که گفتیم بک لینک فوق العاده به انواع مختلفی تقسیم میشوند که در اینجا درباره بک لینک های داخلی و خارجی صحبت کردیم بک لینک های داخلی را توضیح داده ایم که چگونه میباشد ولی اینجا باید این را بگوییم که وقتی یک محتوا تولد میشود حداقل باید 10 تا لینک داخلی در آن زده شود و بک لینک داخلی هم انواع مختلفی دارد که گفتن انواع مختلف آن در این بحث نمیگنجد.

و اما بک لینک های خارجی میرسیم همان طور که گفته شده بک لینک های خارجی انواع مختلفی دارد که از انواع آن میتوانیم بگوییم : انجمن ها یا فروم ها … بلاگ ها … شبکه های اجتماعی و …. میتوانیم اشاره کنیم

در اینجا میخواهیم در مورد بک لینک فوق العاده خارجی با بلاگ ها صحبت کنیم . اول اینکه بلاگ های مختلفی وجود دارد که ما میتوانیم با انها کار کنیم اما مهم این میباشد که باید بگردیم و بلاگ هایی را پیدا کنیم که توسط گوگل ارزش های بالایی به انها تعلق گرفته است ارزش و ریت بلاگ ها معمولا از 60 شروع میشود و بلاگی ارزش بک لینک را دارد که ارزش ان حداقل بالای 80 باشد که این بلاگ ها تعداد کمی دارند و باید جست و جو کنید تا بتوانید انها را پیدا کنید.

بک لینک فوق العاده

نحوه کار با بلاگ ها

نحوه کار با بلاگ ها بسیار سخت میباشد که ابتدا باید ثبت نام صورت بگیرد سپس تحت کارهای لازم و مربوطه بتوانیم نوشته ای همراه با بک لینک خارجی در بلاگ مورد نظر بگذاریم و بتوانیم اعتبار ان را توسط گوگل بگیریم تا ارزش سایت ما هم روز به روز بالاتر رود.

نحوه کار با انجمن ها ی فروم ها ساده میباشد و ملزم گزاشتن وقت زیاد میباشد کار با انجمن ها اینگونه است که باید ثبت نام کنید سپس به قسمت درج پاسخ یا درج موضوع جدید رفته و بک لینک های موردنظر را در انجا قرار دهیم و باز هم باید بگردیم و فروم هایی را پیدا کنیم که دارای ارزش و اعتبار بالای میباشند تا ارزشه وقت گزراندن را داشته باشد.

کار با شبکه های اجتماعی برای بک لینک فوق العاده اینگونه میباشد  که لیک سایتمان به همراه کلمه کلیدی و اصلی را باید در مثلا تلگرام اینستاگرام و واتس اپ انتشار دهیم تا بازدید بخورد وقتی بازدید خورد این به گوگل ارسال میشود که بازدید خورده است و موجب ارززش و اعتبار گرفتن ان سایت مورد نظر میشود.

در حوزه بک لینک باید یک نکته را واقعا مورد توجه قرار دهیم و ان این است که در سایت هایی بک لینک زده شود که دارای اسپم توسط google نیست یعنی یک سری انجمن ها یا فروم ها وجود دارد که توسط گوگل هرز یا اسپم شناخته میشود و با بک لینک زدن در ان سایت ها ارزش سایت پایین میرود این موضوع موضوع خیلی خیلی مهمی میباشد که با یک خطلا ممکن است که در سئو کردن سایت به مشل برخورد کنید و حتی اگر اینکار صورت گرفت از مقدار 15 درصد بالاتر نباید برود چون موجب پنالتی شدن سایت میشود.

بک لینک فوق العاده

انواع مختلف بک لینک

از دیگر انواع مختلف حوزه بک لینک فوق العاده میتوانیم ریپورتاژ خبری را نام ببریم نحوه کار با آن اینگونه میباشد که در صورتی که سایت ما به صفحه اول رسید و هرکاری کردیم و آن به مثلا لینک یک تا سه نرسید باید به سمت ریپورتاژ خبری برویم یعنی به سایت های خبری در حوضه گفت و گوی خودمان یعنی بحث سایت خودمان یک پولی را پرداخت میکنیم تا لینک سایت ما را مادام عمر در سایت خود به صورت لینک فالو قرار دهد اینکار باعث میشود سایت ما اولین سایت نشان داده شود بعضی از این سایت های خبری اجازه ی این را به همه ی کاربران میدهند که درمورد سایت ما نظری بدهند.

بعضی وقتا آدم هایی پیدا میشوند که به صورت عمد و اشتباه و از روی کدورتی که پیش آمده در آن نظرات دیدگاه های بد و زننده ای قرار میدهند که از ورود کاربران به سایت ما و گرفتن عضو جلوگیری کرده و باعث میشود اعتبار و ارزش ما پایین که در این موارد با مدیر سایت ریپورتاژ خبری صحبت میکنیم تا لینک سایت ما را حذف کند چون در این مواقع علاوه بر این که کاربران به سایت ما مراجعه نمی کنند که هیچ اعتبار برند سایت ما پایین میرود بین مردم.

همان طور که گفتیم کار بک لینک این است که سایت ما را جزو لینک های بالای گوگل نشان میدهد ولی بعضی اوقات هم هرچقدر بک لینک میزنیم سایت بالا نمیرود و ریپورتاژ خبری هم میزنیم سایت بالا نمیرود اینجا میباشد که اگر بالا بودن سایت برای ما اهمیت دارد به خود گوگل باید پول پرداخت کنیم که سایت ما را اولین سایت نمایش دهد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: سئو سایت به زبان ساده

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید