بک لینک قوی در رسانه ها عامل رشد سایت شما

در حال حاضر قرار گرفتن در نتایج بهتر موتورهای جستجو مثل گوگل میتواند کسب و کار شما را رونق ببخشد. مورد نیاز می باشد بدانید حتی اگر یک رتبه نسبت به رقیب خود بهتر باشید میتوانید ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را به دست بیاورید و فروشتان را چندین برابر نمائید.

اگر تصور می نمائید کسب و کارتان جایگاه خوبی در نتایج جستجوی گوگل ندارد خرید بک لینک قوی در بهترین و پر اعتبار ترین خبرگزاری ها و رسانه ها میتواند بهترین انتخاب برای سئو و بهتر شدن رتبه سایت شما باشد. اگر شما هم از قدرت بک لینکها در سئو و جایگاه در موتور جست و جو گوگل اطلاع دارید ما خرید بک لینک در بهترین رسانه های فارسی و با کیفیت را به شما توصیه می نمائیم.

بک لینک قوی

بک لینک قوی سایت شما در معتبرترین رسانه ها و سایت ها

خرید بک لینک قوی یکی از اصلی ترین عوامل بهتر شدن رتبه وبسایت ها در کنار گوگل میباشد.امروزه سایت ها و آژانس های متفاوتی موجود هستند که خدمات بک لینک به مشتریان خود ارائه می دهند ولی یک نقطه ضعف عظیمی که اینگونه وبسایت ها دارند این است که بک لینک ضعیف به مراجعه کنندگان خود معرفی میکنند که اینکار باعث برخی اوقات پنالتی یک وبسایت خواهد شد.

تیم سئو تهران به شما معتبر ترین رسانه ها را برای درج بک لینک قوی را معرفی میکند تا برای سایت خود بهترین و با اعتبار ترین بک لینک ها را استفاده کنید تا با به روز رسانی های گوگل دچار پنالتی نشوید.

بک لینک ها یکی از راه هایی برای کاربران می باشند تا بتوانند اطلاعات مورد نظر خودشان را در اینترنت بیابند. این لینک ها یک مورد رتبه بندی برای صفحه شما هم می باشند. از بین بیش از ده ها عامل رتبه بندی، لینک ها دائما یکی از سه عامل مهم رتبه بندی در محتوا و RankBrain بوده اند.

اما فقط دارا بودن لینک کفایت نمی کند، آموزش ساخت بک لینک قوی با کیفیت و یا در حقیقت کیفیت لینک های شما نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. google نه فقط تعداد بک لینک های یک پیج بلکه کیفیت آن ها را هم در نظر خواهد گرفت. متاسفانه بعضی از سئوکاران با سرعت زیاد و بی ملاحظگی تلاش می کنند تا کاری کنند سایت هایشان محبوب شود و در لینک های کم کیفیت سرمایه گذاری می نمایند. اما لینک سازی با کیفیت مناسب، تنها راهی است که خواهد توانست باعث شکل گیری نتایج مناسبی شود.

پیروی کردن سریعتربن و ارزان ترین نتیجه باعث می شود که برخی از اشخاص از روش های غیر صحیح برای تولید بک لینک استفاده نمایند. این روش ها به طور معمول تکنیک های کلاه سیاه می باشند که می تواند باعث جریمه گوگل و ازبین رفتن شهرت سایت شان بشود. تکته ی قابل توجه این است که حتی آژانس های سئو هم از تکنیک های ضعیف لینک سازی استفاده می نمایند.

یک تحقیق در سال 2019 توسط Assertive Media بر روی 518 آژانس لینک سازی در بریتانیا انجام شد؛ در نتیجه ی آن مشخص شد که نه مورد از ده آژانس از روش های غیر صحیح برای لینک سازی استفاده می نمایند.

برای این که شما هم به سرنوشت آن ها دچار نشوید، باید لینک های خوب و با اعتبار بالا تولید نمائید.

بک لینک قوی و با کیفیت چیست؟

در بخش زیر ما سه عامل را به شما معرفی خواهیم نمود که نشان دهنده کیفیت بک لینک ها شده اند.

الف) اعتبار صفحه ای که به شما لینک داده (سایت میزبان)

اعتبار سایتی که به شما لینک داده است، برای گوگل اهمیت فراوانی دارد. حقیقت این مبحث این است که اگر یک پیج معتبر از محتوای شمابهره ببرد، قطعا محتوای مرتبط و مفیدی در سایت شما تولید و منتشز شده است. این اعتبار که با نام PageRank شناخته می شود، به گوگل بیان می کند که صفحه ای که از لینک شما بهره برده است، به چه میزان اعتبار دارد و در نتیجه این مبحث باعث بهبود اعتبار شما می شود.

ب) اعتبار سایتی که به شما بک لینک قوی شده است

اعتبار مجموع وب سایتی که به شما لینک داده است هم برای گوگل یک موئلفه مهم به حساب می آید که نشان می دهد سایت شما سایت با اعتبار بالایی می باشد. اعتبار سایت خیلی شبیه به اعتبار صفحه استد و معمولا بر طبق رتبه بندی دامنه (DR) و اعتبار دامنه (DA) اندازه گیری خواهد شد. این مقیاس ها به ترتیب توسط Ahrefs و Moz ارائه می شود.

ج) ارتباط محتوایی بین سایت شما و سایت میزبان

Page Rank و اعتبار دامنه فقط در حالتی مفید هستند که محتوای سایت شما ارتباط درونی داشته باشد. به عنوان مثال، چشم انداز دریافت لینک از سایت NYTimes.com بسیار مفید و عالی است اما موضوع شما مطابق با موضوعی که در سایت NYTimes.com از شما لینک به دست آورده مرتبط نباشد. در آخر این لینک خیلی ارزشی نخواهد داشت.

این مبحث به این علت است که در مبنای کلیه فعالیت های لینک سازی، مرتبط بودن اطلاعاتی که به هم دیگر لینک شده اند، اهمیت بسیار زیادی برای مخاطب دارد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت به زبان ساده

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید