درباره بک لینک مخصوص رایگان

درحال حاضر بسیاری از متخصصان حوزه سئو و بازاریابی، شبکه‌ های اجتماعی را جایگزینی بسیار مفیدی برای موتورهای جستجو می‌دانند! البته این بحث به طور کامل درست نیست اما نخواهیم توانست اهمیت شبکه‌های اجتماعی را نیز ندید بگیریم.

شبکه‌های اجتماعی با اعتبار بالا نزد موتورهای جستجو مخصوصا گوگل نیز اهمیت بسیار زیادی دارند و اگر توانایی این را داشته باشید فعالیت ساخت بک لینک مخصوص خود را بیشتر در آنها متمرکز کنید به طور یقین بازدهی فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

از جمله شبکه‌های اجتماعی با اعتبار بالا و محبوب میتوانیم به فیس بوک ، اینستاگرام ،+ google ، لینکدین ، توییتر ، کلوب و … اشاره نمود.

شما بعد از عضویت در هرکدام از این شبکه‌ها علاوه بر به اشتراک گذاری لینک مقالات خود خواهید توانست با ساخت صفحه اختصاصی برای سایت خود ، یک لینک مستقیم به صفحه اصلی سایت‌تان منتقل کنید.

سوشیال مارکتینگ یکی از برترین راه های دریافت بک لینک رایگان است پس تلاش کنید حتماً از آن استفاده کنید.

بک لینک مخصوص

بدست آوردن بک لینک مخصوص رایگان با تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت بالا و با ارزش یکی از روش های مفید در افزایش بازدید سایت و دریافت بک لینک رایگان و طبیعی می باشد؛ با انتشار نوشته های با کیفیت بالا احتمال اینکه مقالات شما در دیگر وبسایت ها و وبلاگ های در ارتباط با شما بازنشر شده و یا به آن اشاره شود زیاد تر میشود.

اگر پروسه انتشار نوشته های با کیفیت‌تان ادامه داشته باشد به طور قطع از طرف سایت‌های با اعتبار بالای مرتبط با حوزه شما نیز به همین راه بکلینک‌های بسیار با کیفیتی دریافت خواهید نمود.

فعالیت در فروم های گفتگو و گرفتن بک لینک رایگان

انجمن‌های بزرگ زیادی می باشند که برای فعالیت مثبت شما اهمیت زیادی را خواهند گذاشت؛ در این انجمن‌ها شما خواهید توانست مقالات اختصاصی خودتان را منتشر کنید و در پایان یک لینک منبع به سایت خودتان بدهید.

البته در ببرخی از انجمن‌ها امکان درج لینک در متن موضوع نیز وجود دارد اما باید دقت نمائید که چگونه و به چه کلماتی لینک می‌دهید و آنقدر موضوع را لینک گذاری ننمائید که به عنوان تبلیغات تاپیک شما را حذف کنند.

یک راهنمایی بسیار اساسی در زمینه بک لینک مخصوص: تلاش کنید این کارها را در انجمن‌هایی صورت دهید که پربازدید و فعال باشند ؛ موضوع شما اگر مورد بحث دیگر کاربران قرار گیرد و داغ شود تاثیر بسیار زیادی برای شما در پی خواهد داشت .

در ضمن در صورت امکان تلاش کنید عنوان تاپیک و عنوان مقاله اصلی در سایت شما به یک شکل نباشد.

گرفتن بک لینک مخصوص از روش نظردهی در سایتهای دیگر

به طور معمول بیشتر سایت‌ها، امکان گذاشتن نظر برای کاربران خود را فراهم خواهند نمود و همراه با نظر کاربر ، آدرس وبسایت یا وبلاگ او را نیز لینک خواهند کرد. اگر عادت به گشتن در اینترنت زیاد دارید و وقت خود را صرف مطالعه مقالات متفاوت در سایت‌های متفاوت میکنید پس چه دلیلی دارد از اینکار خود یک استفاده مفید نمیبرید؟

از همین الان آغاز کنید و هر مقاله‌ای را که مطالعه می کنید با یک نظر هم از نویسنده مقاله تشکر کنید(نقد ، پیشنهاد) و هم یک امتیاز بسیار عالی برای خودتان کسب نمائید !

البته تلاش کنید به شکل اسپم‌وار در این راه زیاده روی ننمائید!

در ساخت بک لینک مخصوص  توجه به عادی رفتار کردن حرف اول را میزند. پس طبیعی رفتار نمائید تا به مشکلی برخورد نکنید.

کلا اگر در زمینه خرید و فروش بک لینک مخصوص یا روشهای ساختن بک لینک رایگان سوالی ذهن شما را مشغول کرده بود، با سر زدن به سایت سئو تهران یا مطرح کردن آن در این صفحه خواهید توانست پاسخ سوال خود را به دست بیاورید.

بک لینک مخصوص در سئو چقدر اهمیت دارد؟

ارزش بک لینک مخصوص در سئو می‌توان گفت به طور قطع بسیار پر اهمیت است، تجربه بیان گر این است که سایت‌هایی که بک لینک مخصوص طبیعی زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید منتشر کرده اند، رتبه خوبی در موتور های جست و جو دارند.

برای روشن شدن اهمیت بک لینک مخصوص سئو تهران در سئو و بهینه سازی سایت به این مثال توجه ویژه ای نمائید:
تصور کنید شما در جلسه‌ای بحثی را بیان نموده اید و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید به دیگران انتقال داده اند و به آن رأی دادند؛ بعد از آن فرد دیگری موضوعی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را تأیید نمودند. حال حرف شما ارزش بیشتر دارد یا شخص دیگری؟ پاسخ واضح است که شما قطعا پر ارزش تر هستید! زیرا اشخاصی که حرف شما را تایید می‌کنند اکثرا از شخص مقابل می باشد.

بک لینک هم به این شکل می باشد؛ به طور تقریبی مانند رأی است، هرچه بک لینک‌ مخصوص شما زیاد تر باشد، به سایت شما و مطالب شما اعتبار بیشتری تعلق خواهد گرفت یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی می‌دهند، آن را دوست دارند و مورد تاییدشان می باشد، پس رتبه بهتری در گوگل خواهید داشت.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: اصول سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید