برترین بک لینک ها

اگر می خواهید سایت شما دارای رتبه خوبی در گوگل باشد، پیشنهاد می کنیم اجازه دهید تیم سئو تهران برای وب سایتتان برترین بک لینک ها را ایجاد کنند.

تیم سئو تهران قوی ترین تیم ایجاد بک لینک در ایران می باشند، این تیم تشکیل شده است از چندین متخصص بک لینک.

پس بک لینک های ایجاد شده توسط این متخصصین قطعاً با بک لینک های ایجاد شده توسط یک فرد غیر حرفه ای تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت.

تجربه و تخصص دو عامل تاثیر گذار در ایجاد این تفاوت خواهد بود، بک لینک های تخصصی تیم سئو تهران به سایت شما اعتبار بسیار زیادی خواهد بخشید.

یک فرد غیر حرفه ای فکر می کند هرچه تعداد بک لینک ها بیشتر باشد وبسایت شما رتبه بهتری کسب خواهد کرد، اما تیم سئو تهران می داند که هرچه کیفیت بک لینک ها بیشتر باشد وبسایت شما دارای رتبه و اعتبار بهتری خواهد بود.

تیم بک لینک سئو تهران، با درنظر داشتن حوزه فعالیت وبسایت شما بهترین راه ها را برای ایجاد بک لینک در نظر خواهند گرفت.

بک لینک های برتر

تاثیر بک لینک در سئو

شماری از بک ‌لینک‌ ها نشانه محبوبیت و اهمیت وبسایت است، تاثیر بک‌ لینک در سئو زیاد هستند زیرا بسیاری از موتورهای جستجو مثل google با مشاهده بک ‌لینک‌های استاندارد موجود در سایت به آن اعتبار ویژه‌ ای می ‌بخشند و همین امر سبب می ‌شود این سایت ‌ها در صدر بقیه قرار گیرند.

بنابراین، طبق محاسبات موتور جستجو، ارتباط وبسایت با کلمه کلیدی زیاد به کمیت آن مربوط نیست بلکه بیشتر به کیفیت استفاده از بک ‌لینک‌ها برمی گردد.

چنانچه بک ‌لینک‌های نامرتبط با محتوا در وبسایت شما دیده شود مسلما امتیاز شما کم می‌شود، پس هرچه میزان ارتباط بک‌ لینک‌ها با محتوا و کلمه کلیدی بیشتر باشد، کیفیت نیز بالاتر رفته و تاثیر بک‌ لینک در سئو بیشتر می ‌شود.

برای مثال، فرض کنید وبمستری دارای یک وبسایت برای حمایت و کمک به حیوانات است و بک‌ لینکی در مورد حیوانات از وبسایت دیگری دریافت می‌ کند، این یعنی بک‌لینکی مرتبط با فعالیت خود را استفاده کرده است و برایش یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

موتورهای جستجو می ‌خواهند وبسایت‌ ها را به یک زمین بازی بکشانند و در رقابت شرکت دهند و نحوه ساخت بک‌ لینک‌های هر یک را بررسی کنند.

بک لینک های مخرب

تاکنون برای عبارتی در گوگل جستجو کرده اید و در نتایج جستجو با سایتی مواجه شده اید که بجای ارائه اطلاعات درباره کلمه کلیدی جستجو شده، تبلیغات ساعت و مانند آن را ارائه بدهد؟

این سایت ها با کمک بک لینک اسپم در گوگل رتبه کسب می کنند، ساز و کار این سایت ها به این روش است که در سایت های مانند گوگل ترند عباراتی را که توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند، را یافته و بر اساس این واژه ها برای صفحات سایت خود در اینترنت بک لینک ایجاد می کنند.

این روش جزء روش های کلاه سیاه محسوب می شود و معمولا این سایت ها طول عمر کوتاهی دارند، برخی از این سایت ها برای جلوگیری از حذف شدن از نتایج جستجو اقدام به خرید چند دامنه با یک سری نام مشابه می کنند.

این عامل باعث شده است که گوگل هاست هایی را که به این سایت ها خدمات ارائه میدهند، را نیز جریمه کند.

بنابراین پیشنهاد می کنیم علاوه بر عدم استفاده از بک لینک های این چنینی به مشتریان خود نیز اعلام کنید، که اقدام به قرار دادن چنین بک لینک هایی موجب مسدود شدن دامنه آنها خواهد شد.

توجه داشته باشید که سازمان تنظیم مقرارت رادیویی و پلیس فتا در سایت های رسمی خود درج لینک اسپم را مصداق جرم رایانه ای تعریف کرده اند.

بنابراین موافق قانون شما نباید از این روش لینک گذاری استفاده کنید، مطمئن باشید که این روش بک لینک گذاری برای شما جز ضرر نتیجه ای به همراه ندارد.

روش لینک اسپم تنها توسط سایت های ارائه دهنده محصولات غیر مجاز و قاچاق انجام می گردد، بعضاً افرادی بدون داشتن تجربه نیز از این بک لینک ها استفاده می کنند.

اما باید بدانید که گوگل نمی داند فردی که بک لینک می زند آگاه است یا ناآگاه، خشک و تر را باهم می سوزاند و همه جریمه های سنگینی نظیر مسدود شدن دامنه و پنالتی شدن برای آن فرد در نظر خواهد گرفت.

بک لینک سئو تهران

تیم سئو تهران آماده ایجاد برترین بک لینک ها برای وب سایت شما می باشد، با سئو تهران در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید همچنین شاهد روند رو به رشد وبسایت خود باشید.

بک لینک های کاملاً واقعی و معتبر را برای سایت خود از تیم ما بخواهید، سئو تهران برترین تیم ایجاد بک لینک در ایران.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بحوانید: آموزش وردپرس جامع

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید