بک لینک های معتبر جهانی

بک لینک های جهانی اعتبار بسیار بالایی برای گوگل دارند، برای اینکه وب سایت شما به رتبه های برتر در دنیا برسید باید از این گروه بک لینک ها استفاده کنید.

شاید شما با مبحث بک لینک ها آشنایی کاملی نداشته باشید، ما در این مقاله به صورت مختصر به بک لینک ها، گروه های بک لینک، نحوه ایجاد بک لینک ها می پردازیم.

قابل توجه شما مطالعه کننده این مطلب، تیم سئو تهران تشکیل شده از مجموع بهترین کارشناسان سئو و بک لینک در ایران پیشنهاد می کنیم پروسه ایجاد بک لینک برای وب سایت خود را به ما بسپارید.

بک لینک چیست؟

به شکلی ساده توضی می دهیم، بک لینک به پیوندهایی گفته می‌ شود که از سایت‌ های دیگر به سایت شما داده می‌شود، زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند می ‌دهید سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده‌است.

ارزش بک لینک در سئو می‌ توان گفت تقریبا بسیار زیاد است، تجربه نشان داده سایت‌ هایی که بک لینک های با کیفیت زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید تولید می ‌کنند، رتبه خوبی دارند.

برای روشن شدن اهمیت Backlink در سئو و بهینه سازی سایت به این مثال دقت کنید:

در نظر بگیرید که شما در جلسه‌ای موضوعی را بیان کردید و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ سپس فرد دیگری موضوعی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را تأیید کردند.

حال حرف شما ارزش بیشتر دارد یا طرف مقابل؟ جواب مشخص است، شما! زیرا افرادی که حرف شما را تایید می‌کنند بیشتر از شخص مقابل است.

بک لینک هم به این صورت است، تقریبا مانند رأی می‌ ماند، هرچه بک لینک های بیشتری به سایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی می ‌دهند، آن را دوست دارند و مورد تاییدشان است، پس رتبه بهتری را خواهید داشت.

سایت شما به دو صورت در سایت های دیگر لینک می شود

  • بک لینک های فالوو
  • بک لینک های نوفالوو

بک لینک های فالوو همواره اعتبار بیشتری نسبت به بک لینک های نوفالوو دارند، البته داشتن بک لینک های نو فالوو برای وب سایت شما مضر نیست.

بک لینک های معتبر جهانی

گروه های بک لینک

بک لینک ها به دو گروه تقسیم می شوند:

  • بک لینک هایی که از سایت های ایرانی دریافت می کنید
  • بک لینک هایی که از سایت های خارجی دریافت می کنید

حتی اگر شما با مبحث بک لینک ها اصلا آشنا نباشید هم خواهید فهمید که بک لینک سایت های خارجی اعتبار بالاتری نسبت به بک لینک سایت ها داخلی دارند.

پیشنهاد می شود در ابتدای راه پروسه سئو سایت خود از ایجاد بک لینک های خارجی بپرهیزید، بهتر است ایجاد بک لینک را از سایت های داخل کشور شروع کنید.

اگر وب سایت شما تعدادی لینک از سایت های معتبر در کشور های مختلف دنیا بک لینک دریافت کند، بسرت وب سایت شما نیز جزء برترین ها خواهد شد.

برای ایجاد بک لینک چه در سایت های داخلی و چه در سایت های خارجی، راه ها و روش های زیادی وجود دارد.

ما در گذشته به راه های ایجاد بک لینک چه در سایت های داخلی و چه در سایت های خارجی پرداخته ایم شما می توانید با یک جستجوی ساده در سایت سئو تهران تمامی مطالب مربوط به مبحث بک لینک راه مطالعه نمایید.

همچنین در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با کارشناسان بک لینک سئو تهران در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

بک لینک های معتبر جهانی

ایجاد بک لینک جهانی توسط تیم سئو تهران

تیم سئو تهران با توجه به تغییراتی در الگوریتم های google به وجود میاید، با آنالیز آن ها پروسه سئو وب سایت ها را ادامه می دهد.

بنابراین برای ایجاد بک لینک باید قوانینی که تاریخ مصرف آن ها به پایان رسیده و قوانین تازه ای که توسط گوگل وضع شده است بررسی و سپس کار ایجاد بک لینک را انجام داد.

این پروسه بسیار پیچیده و زمان گیر است، اگر افرادی بدون داشتن تخصص و تجربه لازم اقدام به ساخت بک لینک نمایند به احتمال زیاد موفق نخواهند بود.

پیشنهاد می کنیم این پروسه مهم را به تیم سئو تهران بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن به رتبه دلخواه خود در گوگل دست یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت، با کارشناسان تیم سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تاثیر نوشتن محتوا در سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید