بک لینک های معتبر سئو تهران

بک لینک های معتبر سئو تهران به وب سایت شما کمک می کند تا به بهترین جایگاه خود در گوگل دست یابید.

تیم فنی و تخصصی ایجاد بک لینک سئو تهران، آماده است تا با قبول پروژه ی وب سایت شما شروع به ایجاد بک لینک های معتبر و واقعی کند.

اگر وب سایت شما رتبه خوبی در گوگل ندارد ویا به جایگاه دلخواه خود نرسیده اید پس همین الان برای بک لینک های سئو تهران درخواست دهید.

شاید شما از اهمیت بک لینک برای گوگل خبردار نباشید، اما ما شما را آگاه می کنیم و به شما می گوییم بک لینک بعد از محتوای با کیفیت مهم ترین مورد برای گوگل است.

یعنی اگر سایت شما بهترین محتوا ها را داشته باشد اما جایگاه مناسبی نداشته باشد، باید از بک لینک های واقعی برای بهبود وضع وب سایت خود استفاده کنید.

در ادامه می خواهیم به صورت کامل توضیح دهیم بک لینک به چه اندازه برای وب سایت شما ضرروی است و چرا باید سایت شما به صورت روزانه بک لینک دریافت کنید.

تعریف ساده بک لینک

به زبان ساده بک لینک به پیوندهایی گفته می‌ شود که از سایت‌ های دیگر به سایت شما داده می‌شود، زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند می ‌دهید سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده‌است.

ارزش بک لینک در سئو می‌ توان گفت تقریبا بسیار زیاد است، تجربه نشان داده سایت‌ هایی که بک لینک های طبیعی زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید تولید می‌کنند، رتبه خوبی دارند.

برای روشن شدن اهمیت بک لینک معتبر در سئو و بهینه سازی سایت به این مثال دقت کنید:

فرض کنید شما در جلسه ‌ای موضوعی را بیان کردید و ده نفر موضوعی را که شما بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ سپس فرد دیگری موضوعی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را تأیید کردند.

حال حرف شما ارزش بیشتر دارد یا شخص مقابل؟ جواب واضح است که شما!! چون افرادی که حرف شما را تایید می‌کنند بیشتر از شخص مقابل است.

بک لینک هم به این صورت است، تا حدودی مانند رأی می‌ماند، هرچه بک لینک‌ های شما بیشتر به سایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی می‌دهند، آن را دوست دارند و مورد تاییدشان است، پس رتبه بهتری را خواهید داشت.

بک لینک های معتبر

تفاوت بک لینک خوب و بد

تفاوت لینک‌ های خوب و بد بر سر وب‌ سایت‌ هایی هست که از آن‌ها لینک می‌گیرند، بک ‌لینک‌ های بی ‌کیفیت وسطح پایین در مدت زمان کوتاه باعث رشد وب‌سایت می شوند و همچنین جایگاه بهتری در نتایج موتورهای جستجو بدست می آورید ولی در بلند مدت با توجه به تغییر الگوریتم‌های گوگل، رفته رفته تاثیر منفی پیدا خواهد شد و این لینک‌های غیر طبیعی و با سطح پایین، موقعیت و جایگاه وب‌سایت شما را در صفحات نتایج موتورهای جستجو متزلزل خواهند کرد.

اما ازطرف دیگر، بک ‌لینک خوب، بک‌لینکی است که به صورت طبیعی ساخته شده باشد، به این معنی که لزوماً برای آن هزینه ‌ای پرداخت نشده باشد.

لینک‌ هایی که در شبکه ‌های اجتماعی قرار می‌گیرند نیز یکی از بهترین انواع بک‌ لینک برای وب‌ سایتتان هستند.

همچنین باید در نظر گرفت که دوران بک‌لینک‌ های درون سایدبار یا فوتر برای google (حداقل در الگوریتم‌های جدید) به سر آمده است و استفاده از آن به شما کمکی نخواهد کرد وهمچنین ممکن است توسط گوگل جریمه شوید.

با توجه به این توضیحات که ما می‌دانیم بک‌لینک‌های خوب چگونه هستند،روش هایی برای پیشگیری از گرفتن بک لینک های بد بیان می کنیم:

ابتدا اگر شما این بک‌لینک‌ ها را از صاحبان وب‌سایت‌های دیگر خریداری کرده‌اید، بهترین کاراین است که به طور مستقیم با این وب‌سایت‌ها وارد مذاکره شده و این لینک‌ها را حذف کنید.

همچنین اگر بک‌لینکی از یک وب‌سایت با سطح پایین دارید و همچنین امکان دسترسی به این وب‌سایت برای حذف لینک را ندارید، از ابزاری که گوگل در اختیار شما قرار داده است می توانید استفاده کنید.

ahrefs backlink checker» با این ابزار می ‌توان به گوگل گفت که لینک‌ های موردنظر شما به هر دلیلی برای شما بی ارزش هستند گوگل نیز با بررسی لینک‌ ها، آن‌ها را نادیده خواهد گرفت.

همچنین شما می ‌تونید از سرویس‌های آنلاین سئو و یا شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، راهنمایی بخواهید تا مشکل شما را برطرف سازند.

بیشتر بخوانید: آموزش وردپرس سئو تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید