بک لینک پرسود

به طور یقین برای سال جدید میلادی 2020 ، تصمیم جدی خودتون رو اتخاذ کرده اید که برای موفقیت سئو سایت کارتون اقدام کنید.

ساخت بک لینک پر سود یکی از روش های موثر در کسب موفقیت پروژه سئو می باشد. بسیاری از اشخاص با پرداخت هزینه‌های بسیار سرسام آور تلاش خواهند نمود برای سایت خود بک لینک پر سود بسازند. اما با جست‌وجویی ساده در گوگل خواهید توانست روش‌ های ساخت بک لینک یا همان لینک بیلدینگ را بیاموزید.

همکاران واحد سئو شرکت سئو تهران در این مقاله به چندین تکنیک بسیار حرفه‌ای و موثر برای ساخت بک لینک پر سود رایگان پرداخته‌اند.

درحال حاضر کلمات کلیدی خواهند توانست نقش یسار پر اهمیتی در رتبه‌بندی google داشته باشند. پیشتر شما خواهید توانست با بهره بردن از هرزنامه‌ها مخاطبان زیادی کسب کنید؛ اما اکنون این راه به روی شما بسته شده است. برای به‌ جذب مخاطب باید سخت تلاش کنید و اگر از روش هرزنامه استفاده کنید، از طرف گوگل جریمه خواهید شد.

ساخت بک لینک پرسود یا همان لینک بیلدینگ هنوز هم در بالابردن سایت شما در موتورهای جست‌وجو نقش بسیار اساسی دارد؛ اما فرایند و روش آن تغییر کرده است. رتبه‌بندی هر وب‌ سایت بدون بک‌ لینک‌های باکیفیت، به طور کلی سخت است.

متد ها و ایده‌ها هرگز محدود نخواهند شد. ما نیز چند نکته و ترفند برای ساخت بک لینک پر سود در SEO داریم که در ادامه آنها را برای شما بیان خواهیم کرد.

تولید محتوا و ساخت بک لینک پرسود

بک لینک پرسود

این امکان وجود دارد که این روش کمی قدیمی به نظر بیاید؛ اما هنوز هم پر قدرت می باشد. نوشته ها منحصربه‌فرد در رابطه با کسب‌ و کارتان به وب‌سایت‌ های معتبر و عالی ارسال کنید.

بعضی از وب‌ سایت‌ها، ارسال مقاله‌ هایی را که در همۀ وب‌ سایت‌ها می باشند ممنوع نموده اند. اگر هم وب‌ سایتی به شما اجازۀ لینک داد، فقط از یک تگ لنگر (Tag anchor) برای وصل شدن به وب‌ سایت بهره ببرید. همچنین از متن لنگرگاه بک‌ لینک‌ها به‌ شکل طبیعی بهره برداری نمائید. به هیچ وجه از تعداد زیادی لینک در  مقالات برای ساخت بک لینک پر سود استفاده نکنید. برخی اوقات مقالات بدون لینک خواهند توانست نتیجه‌ای بهتر به شما بدهند.

چک کردن محصول و ساخت بک لینک پر سود

اگر شما نماینده ارسال محصولی هستید، مشتریان شما از چک کردن محصولات به‌ شکل جامع استقبال خواهند کرد. بررسی محصول به مشتری برای انجام خرید اطمینان خواهد داد.

برای بررسی محصول می‌توانید هم از به وجود آورنده محصول و هم از استخدام شرکت تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ استفاده نمائید. در حال حاضر یکی از ابزار بسیار خوب موجود، وبلاگ‌نویسی ویدئویی می باشد. شما نیز خواهید توانست برای آزمایش و بررسی محصولاتتان از متخصص وبلاگ‌نویسی ویدئویی استفاده کنید.

شما بخش ها و محصولاتتان را برای آن‌ها خواهید فرستاد، آن‌ها نیز برای مشتریان شما ویدئویی توضیحی دربارۀ آن محصول خواهند ساخت. با استفاده از این راه می‌توانید قطعاً بک‌لینک‌ پرسود  عالی دریافت ‌کنید.

مصابحه کنید و بک لینک دریافت کنید

این اشتباه را مرتکب نشوید. منظورمان از مصاحبه، شغل مصاحبه‌گری نمی باشد. این کار، روشی عالی برای به دست آوردن مشتری می باشد؛ چراکه مشتریان خواهند دید که مردم دربارۀ شما صحبت می‌ نمایند. وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های بسیاری در وب وجود دارند که با کارآفرینان ریز و بزرگ مصاحبه می‌ نمایند. پس از مصاحبه به طور قطع یک راه ارتباطی برای تماس با خودتان در اختیار آن شخص بگذارید. اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس، راهی موثر برای دریافت بک لینک می باشد.

یکی از سوال های مطرح این است که به چه شکلی مصاحبه‌شوندگان از مصاحبۀ شما اطلاع پیدا خواهند کرد؟ برای این کار خواهید توانست در وب‌سایتتان صفحه‌ای با عنوان «مصاحبۀ من» به وجود بیاورید تا مردم از آن اطلاع پیدا کنند شما همچنین می‌توانید با بلاگرها یا وبلاگ‌نویسان نیز به‌ شکل مستقیم در ارتباط باشید تا بتوانید مصاحبه را صورت دهید.

البته این برقراری ارتباط و انجام آن کمی مشکل می باشد. اما اگر بتوانید ارتباط را برقرار کنید و یک مصاحبه در ماه داشته باشید، بک‌لینک پر سود قوی دریافت می‌کنید و با افزایش مشتری و بازدیدکننده مواجه خواهید شد.

سوال ها را پاسخ دهید و لینک سازی کنید

یکی از روش های قدیمی است که طی چندین سال پیش معنی خود را از دست داده است. جدیدا وب‌سایت کورا (www.quora.com) توانسته است به وب‌سایت سوال و جواب محبوبی بدل شود.

گرچه که کورا لینک‌های nofollow خواهد داد اما چندان اهمیت ندارد چراکه کاربر با دنبال‌کردن پاسخ شما خواهد توانست به وب‌سایتتان دست یابد. این راه در نظر موتورهای جستجو طبیعی می باشد و با استفاده از این تکنیک شما قابلیت این را خواهید داشت پروفایلی شامل چند لینک داشته باشید.

شما می‌توانید در دسته‌بندی‌های متفاوت جست‌وجو  نمائید و به‌ سراغ پاسخ‌هایی باشید که با خدمات و محصولات شما در ارتباط می باشند. پیشنهاد ما به شما این است که در هر جوابی لینک مربوط به وب‌سایتتان را قرار ندهید. تلاش نمائید در جواب به پرسش‌ها طبیعی رفتار کنید. خیلی راحت می‌توانید با استفاده از پاسخ‌دادن به پرسش‌ها بازدیدکنندۀ بسیار زیادی به دست بیاورید. اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید با این تعداد بازدیدکننده نیز موفق عمل کنید.

طراحی اینفوگرافیک

به طور کلی طبیعی می باشد که تأثیر سخنرانی تصویری زیاد تر از متنی است. اینفوگرافیک‌ها در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی کاملاً فراگیر می باشند. آن‌ها یکی از تکنیک‌های با اهمیت بالا برای دریافت بک‌لینک عالی به وب‌سایت شما به حساب می آیند.

شما می‌توانید با اضافه‌کردن لوگو و راه‌های ارتباطی کمپانی خود به اینفوگرافیک، به‌طور خودکار مشتریان را به‌سمت خود جذب نمائید. همچنین فراموش نکنید که آدرس وب‌سایتتان را نیز در آن اضافه کنید. اینفوگرافیک در به وجود آوردن برندتان به شما کمک می‌کند.

بعد از ساخت اینفوگرافیک، آن را در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های خبری ارسال نمائید. اگر اینفوگرافیک‌تان جذاب باشد، اشخاص در شبکه‌های اجتماعی آن را به‌سرعت دست‌به‌دست می‌کنند تا همه مشاهده نمایند.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: اهمیت طراحی لوگو

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید