تاثیر افزونه ها در سئو سایت

تاثیر افزونه ها در سئو سایت موضوع مهمی می باشد و در حال حاضر کسی به افزونه های سایت اهمیتی نمی دهد و بدون اطلاع از آن، بر روی سایت آن را اجرا می نمایند.

اگر یکی از این افزونه ها دچار ویرویس و یا اختلالی باشند می تواند به راحتی سایت شما را با مشکل مواجه کند و شاید شما هم متوجه نشوید که مشکل از کجاست.

تاثیر افزونه ها در سئو سایت بسیار زیاد می باشد و بسیاری از این افزونه ها برای طراحی لازم می باشد و بسیاری دیگر با توجه به سلیقه ی افراد استفاده می شود.

افزونه هایی مانند فرم تماس، ووکامرس و یا اسلایدرها در اکثر سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد و تا کنون مشکلی ایجاد نکرده اند.

اما برخی از این افزونه ها در چند وقت یک بار به بروزرسانی نیاز دارند و در برخی موارد ممکن است که بر اثر بروزرسانی با نوع ورژن سایت شما به مشکل بر بخورد.

به طور مثال اگر سایت شما وردپرس باشد و نسخه قدیمی آن را داشته باشید و افزونه شما پس از بروزرسانی به ورژن جدید نیاز داشته باشد، این افزونه تا زمانی که وردپرس خود را بروزرسانی نکنید عمل نخواهد کرد.

تاثیر افزونه ها در سئو سایت

بروزرسانی وردپرس

اگر وردپرس به شما پیام بروزرسانی داد بلافاصله این کار را انجام ندهید و ممکن است سایت شما دچار تغییرات شود و این تغییرات ممکن است که به ضرر شما باشد.

یکی از این دلایل این است که ممکن است قالب سایت شما با ورژن جدید وردپرس سازگاری نداشته باشد و ممکن است قالب سایت شما خراب شود.

در صورتی که سایت شما بر اثر افزونه ها و یا بروزرسانی ها دچار خرابی شود، طی چند روز رتبه خود را در google از دست می دهد و این برای سایت شما بسیار بد می باشد.

این موضوع در افزونه ها هم صدق میکند و اگر باعث غیر فعال شدن افزونه ها شود، سایت شما دچار خرابی های زیادی می شود.

تاثیر افزونه ها در سئو سایت بسیار قابل اهمیت می باشد و اگر این موضوع را بی اهمیت قرار دهیم نمی توان سایتی را به درستی بهینه کرد.

بروزرسانی و یا عوض کردن قالب سایت

قالبی که برای سایت خود می خواهید انتخاب کنید باید قالبی باشد که تا آخر از آن استفاده کنید و آن را عوض نکنید و تعویض آن مشکلاتی را برای سایت شما به وجود می آورد.

یکی از مشکلات تعویض قالب سایت این است که ممکن است در هنگام تعویض قالب تمامی نوشته های شما و لینک های داخلی به طور کامل از بین برود.

علاوه بر تاثیر افزونه ها در سئو سایت، قالب ها هم تاثیر بسیار بالایی در سئو سایت دارند و قالب ها ستون اصلی طراحی سایت می باشند.

قالبی که تهیه می کنید حتما از یک فروشگاه مطمئن خریداری نمایید و از صحت درست بودن قالب اطمینان حاصل نمایید و ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به زبان برنامه نویسی تسلط دارید، قالب را خودتان طراحی نمایید.

همچنین می توانید برای خریداری قالب از کارشناسان تیم سئو تهران مشاوره بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایید نمایند.

تیم سئو تهران در زمینه های سئو سایت، طراحی سایت و پشتیبانی سایت فعالیت می نماید و شما می توانید جهت انجام این کارها با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت اصولی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید