تاثیر بازدید کنندگان در سئو سایت

تاثیر بازدید کنندگان در سئو سایت به قدری زیاد است که شما باید به دنبال راهی باشید که بازدید کنندگان زیادی را جذب سایت خود کنید و  از این راه به بهینه سازی سایت خود کمک کنید.

بازدید کنندگان کسانی هستند که برای پیدا کردن مطالب مورد نظر خود به سایت شما مراجعه می کنند و این به معنی است که مطلب مورد نظر کاربران را توانسته اید فراهم کنید.

فرض کنید که یک مطلب مفید در سایت خود قرار داده اید و خیلی ها دنبال این مطلب می باشند و با پیدا کردن مطلب شما در google به آن مراجعه می کنند.

هر چه تعداد بازدید کنندگان این مطلب بیشتر باشد، گوگل به آن مطلب امتیاز بیشتری خواهد داد و برترین جایگاه خود را در آن موضوع به مطلب شما اختصاص می دهد.

وقتی ترافیک سایت شما بالا برود، گوگل سایت شما را یک سایت پر بازدید خطاب می کند و این یعنی سایت شما به صورت روزانه بازدید کنندگان زیادی دارد.

وقتی از طرف هر مطلبی که در سایت خود قرار می دهد صدها کاربر وارد سایت شما شوند، سرعت بهینه سازی سایت شما بیشتر می شود و حتی اعتبار آن هم بالا می رود.

تاثیر بازدید کنندگان در سئو سایت

قانون سه کلیک

گوگل یک الگوریتمی تعریف کرده است که در آن اگر کاربر فقط با زدن سه کلیک به سایت شما ارجاع داده شود، شما امتیاز ویژه ای کسب می کنید.

کلیک اول نوشتن موضوع مورد علاقه خود و کلیک دوم سرچ کردن در گوگل و کلیک سوم باید سایت شما باشد که با این سه کلیک باید کاربران را به خود جذب کنید.

کاربران به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند به سایت شما مراجعه کنند که در هر دو صورت اگر کسی وارد سایت شما شود یک بازدید کننده محسوب می شود.

در روش مستقیم کاربر برای ورود به سایت باید از لینک سایت شما استفاده کنید تا به طور مستقیم به سایت شما ارجاع داده شود و سپس می تواند مطالب سایت را مطالعه کند.

در روش غیر مستقیم کاربر در گوگل مطلب مورد نظر خود را سرچ می کند و میان ده ها سایت دیگر، به سایت شما مراجعه می کند که این روش غیر مستقیم می باشد.

تاثیر بازدید کنندگان در سئو سایت را جدی بگیرید و از راه های مختلف برای بالا بردن تعداد بازدید کنندگان سایت خود استفاده کنید تا امتیازات مثبت از گوگل دریافت کنید.

چگونه به رتبه برتر گوگل برسیم

اگر می خواهید با نوشتن یک مطلب و حتی بدون ایجاد بک لنیک خارجی به رتبه برتر گوگل برسید باید به چند نکته توجه داشته باشید.

گوگل به مطالب قدیمی و کپی شده امتیازی نمی دهد و اگر مطالب قدیمی در سایت خود گذاشته اید توقع نداشته باشید که در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.

مطالبی که به سرعت در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند مطالبی هستند که جدید و متنوع می باشند و هیچ سایت دیگری به آن ها نپرداخته است.

با این روش و تولید چندین محتوای مفید می توانید در چندین کلمه در صفحه اول گوگل بدون ایجاد حتی یک بک لینک و شاید تا مدت ها بتوانید جایگاه خود را حفظ کنید.

اگر چندین مطلب در صفحه اول گوگل داشته باشید، می توانید ترافیک بازدید سایت خود را بالا ببرید و مخاطبان زیادی را می توانید جذب خود کنید.

سئو سایت توسط تیم سئو تهران

اگر می خواهید در گوگل در صفحه اول باشید و یا هر محتوایی که تولید می کنید در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، می توانید از تیم سئو تهران در این زمینه کمک بگیرید.

تیم سئو تهران با سال ها تجربه در زمینه سئو سایت آماده ارائه خدمات از جمله سئو سایت، پشتیبانی سایت، طراحی سایت، تولید محتوا و ایجاد بک لینک به شما عزیزان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت می توانید از مطالب روز سایت سئو تهران استفاده نمایید و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: ایجاد بک لینک خارجی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید