تاثیر تعداد محتوا در سئو سایت

تاثیر تعداد محتوا در سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و می تواند به بهینه سازی سایت شما کمک کند و در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

اگر می خواهید سایت شما در یک کلمه سنگین به صفحه یک google برسد باید بر روی آن کلمه به طور مرتب کار شود و هر روز باید بر روی سایت خود محتوا بارگذاری کنید.

در گذشته و در مطالب قبلی سایت در مورد کیفیت محتوا مطالبی را در اختیار شما قرار دادیم و باید تمامی نکات لازم برای تولید محتوای با کیفیت را در نظر داشته باشید.

هر چه محتوای بیشتری تولید کنید قطعا نتیجه گیری بهتری خواهید داشت به شرطی که محتواهایتان مطالب جدید و متنوع داشته باشد و طول آن ها هم زیاد باشد تا برای مخاطبان جذاب باشد.

بارگذاری محتوا را به صورت روزانه و منظم انجام دهید و اگر مثلا امروز سه تا محتوای با کیفیت بر روی سایت بارگذاری کردید این روند را به همین صورت ادامه دهید.

تاثیر تعداد محتوا در سئو سایت

دسته بندی محتوا

محتواهای خود را دسته بندی کنید تا موضوعات آن ها مشخص شود و این کار باعث می شود تا دسترسی برای مخاطب آسان شود و هر مطلبی که بخواهد می تواند در دسته مورد نظر پیدا کند.

ایجاد دسته های مختلف برای مطالب سایت، به سایت شما نظم می دهد و معلوم می شود که بر روی هر دسته ای چه مقدار محتوا تولید شده است.

پیشنهاد می شوید که با توجه به نیازمندی های مخاطب و سنگین بودن کلمه اقدام به تولید محتوا نمایید تا در زمان مناسب بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

پس از تولید محتوا می بایست دسته آن را مشخص کنید و پس از بارگذاری محتوا در زیر دسته مورد نظر قرار می گیرد و مخاطب به راحتی می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

اهمیت برچسب برای محتوا

برچسب یا همان تگ به مخاطب کمک می کند تا مطالب مورد نظر خود را به یک جست و جوی کوچک در سایت پیدا کند که برای این کار باید از برچسب های کلیدی استفاده نمایید.

از برچسب هایی استفاده کنید که مخاطب بتواند به راحتی مطالب مورد نظر خود را در بایگانی پیدا کند و از چند برچسب برای مطالب خود استفاده نمایید.

حتما دیده اید که در اینستاگرام برای بازدید بیشتر پست ها از تگ ها استفاده می کنند و هر کسی که آن تگ ها را جست و جو نماید مطالب مورد نظر خود را می تواند پیدا کند.

سئو سایت و تولید محتوا توسط تیم سئو تهران

اگر می خواهید که تعداد محتوهای سایت خود را افزایش دهید می توانید برای این کار از کارشناسان تیم سئو تهران کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند.

تیم سئو تهران با ارائه محتواهای با کیفیت و جدید توانسته سایت های بسیار زیادی را به صفحه اول گوگل برساند و شما هم برای رسیدن به این جایگاه می توانید به ما مراجعه نمایید.

اگر هنوز به تاثیر تعداد محتوا در سئو سایت اعتقادی ندارید می توانید از دیگر مطالب سایت استفاده نمایید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری در زمینه سئو سایت و تولید محتوا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو و آرم

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید