تاثیر محتوا در سئو سایت

بسیاری از کسانی که کار سئو انجام می دهند از تاثیر محتوا در سئو سایت بی خبر هستند و بدون اطلاع از آن شروع به نوشتن محتوای نامناسب می کنند.

تاثیر محتوا در سئو سایت باعث می شود تا گوگل یک امتیاز ویژه و مثبت با سایت شما دهد و این کار باعث می شود تا رتبه سایت شما افزایش یابد.

محتوایی که شروع به نوشتن می کنید با بر طبق قوانین گوگل و سئو باشد و خلاف آن امتیاز مثبتی به سایت شما نمی دهد و این کار باعث افت سایت شما می شود.

ربات های گوگل هر روز به سایت شما سر می زنند و تمامی محتواهای آن را بررسی می کنند و اگر قوانین گوگل را رعایت کرده باشید یک امتیاز مثبت از گوگل دریافت می کنید.

تمامی موارد نگارشی، نحوه بارگذاری، ساعت بارگذاری و لینک هایی که در محتوا قرار می دهید توسط ربات های گوگل بررسی می شوند.

تاثیر محتوا در سئو سایت

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

کلمه کلیدی که برای سایت خود انتخاب می کنید بسیار مهم می باشد و باید جزو کلماتی باشد که در طول روز بیشتر سرچ را در بین دیگر کلمات دارد.

شما با انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب تعیین می کنید که google بر روی چه کلمه ای بر روی سایت شما تمرکز کند و به محتوای آن کلمه امتیاز دهد.

محتوایی که می خواهید بنویسید باید به کلمه کلیدی مرتبط باشد و اگر خلاف آن باشد ربات های گوگل آن را نمی پذیرند و هیچ امتیازی به سایت شما نمی دهند.

شما می توانید با استفاده از ابزارهای گوگل بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود تعیین کنید تا در روند کار مشکلی پیش نیاید.

گوگل ابزارهایی را دسترس کارکنان خود گذاشته تا با آن بتوانند سایت خود را آنالیز کنند و از اشکالات آن با خبر باشند.

از ابزارهای مفید و کاربردی گوگل می توان به گوگل وب مستر، گوگل آنالاتیک، الکسا و … اشاره کرد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

انواع محتوا

ما دو نوع محتوا داریم که محتوای معمولی و محتوای مقاله ای می باشد که در ادامه هر کدام از آن ها برای شما شرک می دهیم.

محتوای مقاله به محتوای بالای 900 کلمه می گویند که معمولا این محتواها برای ایجاد برگه ها می باشد و ساختار اصلی سایت را مشخص می کنند.

محتوای معمولی باید حداقل 300 کلمه باشد و در قالب پست و در قسمت نوشته ها به سایت اضافه می شود که این نوع محتوا به سئو سایت کمک می کند.

نکات مهم در مورد محتوا

محتوایی که می نویسید نباید کپی از سایت های دیگر باشد و اگر چنین باشد ربات های گوگل می توانند آن را تشخیص دهند و این کار باعث افت شدید سایت شما می شود.

محتوا می تواند ویرایش شده ی یک متن باشد به شرطی که متن را از ابتدا بنویسید و از سایت یا جای دیگر کپی نکرده باشید.

بهترین محتوا محتوایی است که ساخته ی ذهن خود باشد و می توانید از معلومات خود کمک بگیرید و این نوع محتوا یک امتیاز مثبت به سایت شما می دهد.

جهت سئو سایت خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت حرفه ای

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید