تاثیر نوشتن محتوا در سئو سایت

اگر سئو سایت برای شما اهمیت دارد پس باید بدانید که تاثیر نوشتن محتوا در سئو سایت چقدر زیاد است و امروز قصد داریم تا به شما یاد دهیم چگونه یک محتوای درجه یک بنویسید.

برای نوشتن محتوا به یک عنوان یا همان موضوع نیاز دارید که این عنوان باید به گونه ای باشد که کاربران برای دسترسی به آن مشکلی نداشته باشند.

این عنوان همان کلمه کلیدی می باشد که باید آن را چندین بار در متن تکرار کنید تا ربات های گوگل متوجه شوند که شما بر روی چه کلمه ای تاکید دارید.

عنوان نباید خیلی طولانی باشد و باید با متن شما همخوانی داشته باشد و مفهوم عنوان باید ساختار کلی محتوای شما را نشان دهد تا کاربر با دیدن عنوان بتواند مطلب مورد نظر خود را پیدا کند.

پس از پیدا کردن عنوان باید متن محتوای خود را فراهم کنید و این متن باید یک موضوع جدید باشد تا جذابیت آن برای کاربران چندین برابر شود.

از تولید محتوای تکراری و قدیمی بپرهیزید چرا که کاربران به دنبال مطالب جدید و متنوع می باشند و google به محتواهای بی کیفیت امتیازی نمی دهد.

از زیر عنوان های متعددی استفاده کنید تا کاربران بتوانند راحت تر به بخش مورد نظر خود مراجعه کنند و با این کار می توانید جذابیت محتوای خود را بیشتر کنید.

جمله بندی خود را زیاد طولانی نکنید که این کار باعث می شود تا خواننده از خواندن متن خسته شود و جمله ها را حتما با نقطه از یک دیگر جدا کنید.

تاثیر نوشتن محتوا در سئو سایت

رعایت قوانین نگارشی در محتوا

در محتوا باید تمامی قوانین نگارشی را رعایت کنید و برای این که امتیاز کامل سئو را دریافت کنید باید به تمامی نکات توجه داشته باشید.

نوع نقطه و ویرگول گذاری را رعایت کنید و سعی کنید که در متن خود غلط املایی یا نگارشی نداشته باشید و حتما در پایان جملات از نقطه استفاده کنید.

تراز متن خود را رعایت کنید و اگر یک جمله شما 20 کلمه می باشد بقیه جمله ها هم تقریبا به همین مقدار باشد و به این صورت نباشد که یک جمله شما 10 کلمه و جمله دیگری 50 کلمه باشد.

این از نظر ظاهری شکل خوبی ندارد و بهتر است جمله های متن شما به یک اندازه باشد و از نظر نگارشی نباید جمله های شما بیش از اندازه طولانی باشد.

تاثیر نوشتن محتوا در سئو سایت قدری زیاد است که می توانید با چندین محتوای عالی رتبه سایت خود را چندین برابر بهتر کنید و می توانید جایگاه سایت خود را بالا بکشید.

استفاده از عکس در متن محتوا

در متن خود حتما از عکس استفاده کنید و سعی کنید عکسی انتخاب کنید که با موضوع متن شما همخوانی دارد و استفاده از عکس جذابیت محتوا را چندین برابر می کند.

شما می توانید برای هر عنوان یک عکس در نظر بگیرید و به طور مثال اگر مطلبی را توضیح می دهید، می توانید این مطالب را به همراه عکس ارائه دهید.

هر محتوا به یک عکس شاخص نیاز دارد که این عکس شاخص جدای عکس در متن می باشد و این عکس به گونه ای می باشد که ساختار محتوای شما را نشان می دهد.

با رعایت نکات فوق می توانید یک محتوای عالی تولید کنید و گوگل از محتواهای جدید و بدون نقص استقبال می کند و امتیازات مثبتی به آن می دهد.

جهت انجام تولید محتوا برای سایت خود می توانید از تیم سئو تهران در این زمینه کمک بگیرید و ما این کار را با بروزترین دانش سئو برای شما انجام می دهیم.

بیشتر بخوانید: اثرات مثبت پشتیبانی سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید