خدمات شرکت سئو تهران در زمینه ی پشتیبانی سایت

قبل از صحبت درباره ی تاثیر پشتیبانی سایت باید بگوییم که اساسا طراحی یک وب سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی قوی اثر مثبت و پر اهمیتی در فعالیت شما و جلب مخاطبین خواهد داشت . هدف داریم به طور خلاصه خدماتی را که شرکت سئو تهران می تواند در این زمینه ارائه دهد بیان نمائیم.

مطالبی که در این چند عبارت بیان می شود اساسا حکم آشنائی نخست با مبحث طراحی وب سایت و مراحل آن را دارد.و نیز شما برای بدست آوردن مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در این باره و انتخاب نوع وب سایت و پرتال مورد احتیاج خود می توانید با کارشناسان شرکت سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

مقصود ما ارائه خدمات با بیشترین سطح کیفی است ، به دلیل آن که هر وب سایت خروجی از سیستم دیزاین وب سایت این شرکت  ، حکم برگی از کارنامه فعالیتی این شرکت را خواهد داشت.ولی در مبحث دیزاین وب سایت در مقاله تاثیر پشتیبانی سایت نخست به زیر ساخ تها و الزامات پیش از طراحی و پیاده سازی خواهیم پرداخت ، بعد به توضیح کوتاهی در خصوص مراحل طراحی می پردازیم و در آخر در مورد مراحل پس از طراحی ، نکاتی را بیان خواهیم نمود.

در مقاله تاثیر پشتیبانی سایت در قدم نخست ، شما برای سایت خود احتیاج به یک اسم دارید که این اسم منحصر به شخص به اضافه ی پسوند آن به عنوان دامین domain name اختصاصی شما ثبت می گردد.لازم به گفتن است دامین به طور سالیانه باید تمدید شود ، که مبلغ تمدید آن با هزینه نخست پرداختی برابر است.

به عنوان نمونه مبلغ ثبت دامین ملی ir تقریبا 5000 تومان و قیمت ثبت دامین تجاری com تقریبا 40000 تومان می باشد. که عین این قیمت در سال های بعد همچنین باید پرداخت شود.با اهمیت به توضیحات ارائه شده، حقیقتا هر وب سایتی بسته به اینکه در چه حوزه ای فعالیت می کند خوب است دامنه مرتبط به کار خود را ثبت کند.

البته موردی که در این مقاله تاثیر پشتیبانی سایت وجود دارد این است که با اهمیت به متداول بودن دامنه های com بهتر است در میان آزاد بودن این دامنه را برای سایت خود ثبت کنید به دلیل آن که در صورت بزرگ شدن وب سایت شما در طولانی مدت ثبت نکردن این دامنه می تواند برایتان اشکالات زیادی ایجاد کند.

به عنوان نمونه اگر می خواهید یک سایت فارسی دارا باشید خوب است دامنه های ir و com را هم ثبت کنید تا پس از شما فرد دیگری دامنه با پسوند دیگری را ثبت نکند و این عنوان برایتان مشکل بوجود نیاورد.

مقایسه دامنه های .ir و .com 

دامنه های فوق از دید کاربردی تفاوت بخصوصی باهم ندارند و اساسا بر اساس مدل مخاطب می توانید در مورد انتخاب پسوند خود هدف گیری کنید. البته به بیان مقاله تاثیر پشتیبانی سایت این دامنه ها از دید سئو یک اختلاف اساسی با هم دارند که در این مطلب آن را توضیح می دهیم. در صورت کلی اگر سایت شما یک سایت تجاری است و شخص آن ارتباطی به ایران ندارد الزاما به ثبت دامنه با پسوند ir ندارید و در غیر اینصورت خوب است هر دو پسوند را ثبت نمایید.

هاست : مورد بعدی محیطی است که سایت شما باید بر روی آن بارگزاری شود که قیمت این محیط بسته به حجم مورد احتیاج سایت شما و کیفیت سروری که به کار برده می شود متغیر است.این قیمت همچنین در نظر مقاله تاثیر پشتیبانی سایت مثل هزینه دامین به طور سالیانه باید پرداخت شود.

طراحی و پیاده سازی : قسمت اصلی به این معنی که طراحی وب سایت، که به طور کامل بر اساس احتیاج و سلیقه شما پیاده سازی خواهد شد. و قیمت آن بر مبنای  امکانات و احتیاج های شما به طور دقیق محاسبه و اعلام خواهد گردید. لازم به گفتن است 10 درصد هزینه نخست در سال های بعد دریافت می گردد.

اداره کردن محتوا 

بعد از پیاده سازی سایت ، در مرحله نخست ، اطلاعات مقدماتی که شامل عکس و مطلب و … از شما دریافت و در وب سایت بار گزاری می گردد ولی مطمئنا سایت شما احتیاج به تغیر مطالب وارد شده خواهد داشت که شامل از بنر ها ، کالا ها مطالب و هر مدل محتوائی که در وب سایت خود وارد کرده اید. در اینجا 2 حالت وجود دارد.

الف ) شما فردی را به ما معرفی می کنید و آموزش مدیریت محتوای سایت به طور کامل به نامبرده عرضه می گردد و به صورت مدیر سایت شما بر محتوای سایت اداره خواهد داشت.

ب ) مدیریت محتوای سایت خود را به ما می سپارید. در این صورت ، کارشناسان شرکت ما این وظیفه را به عهده خواهند گرفت و در حقیقت شما نیروئی برای اداره سایت خود در شرکت ما خواهید داشت که به طور کاملا تخصصی نکات مورد نظر شما که در مقاله تاثیر پشتیبانی سایت بیان شده را در سایت عوض خواهد کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام