5/5 - (4 امتیاز)

تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟ از زمانی که ایده ساخت و طراحی یک اپلیکیشن به ذهن شما خطور می کند تا زمانی که آن را عملی کنید زمان زیادی می برد زیرا اگر بخواهید به صورت اصولی این کار را انجام بدهید باید تمامی موارد مرتبط با آن را در نظر بگیرید؛ و به درستی اجرا کنید. در این  مطلب به بررسی کوتاه و مختصر تبلیغات سی پی آی و موارد مرتبط با آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

اهمیت تبلیغات نصب اپلیکیشن

به طور کلی زمانی که شما برای افزایش بهره وری از کسب و کار اینترنتی خود به فکر طراحی یک اپلیکیشن نیافتید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جذب بازدید کننده برای اپلیکیشن و به عبارتی دیگر به دست آوردن مشتریان واقعی و پایبند به برند شما فرآیند زمان‌بر و کاملاً تخصصی است که باید با استفاده از اصول مشخص آن را به درستی انجام بدهید .

افراد بسیار زیادی وجود دارند که بدون توجه به این موضوع به ساخت اپلیکیشن خود می‌پردازند اما به دلیل نادیده گرفتن بسیاری از نکات ریز و کاملاً تاثیرگذار ممکن است نتوانند در این زمینه موفق شوند .

بنابراین توصیه ما به شما این است که حتما برای افزایش مشتریان و تعداد بازدیدکنندگان اپلیکیشن خود از افراد کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و دانش تخصصی دارند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کنند تا بتوانید به جذب افراد بیشتری بپردازید‌.

مسلماً هر چه تعداد افرادی که به نصب اپلیکیشن شما می پردازند بیشتر باشد میزان سودی که از کسب و کار اینترنتی خود خواهید داشت هم بیشتر خواهد شد و ما می‌توانیم بگوییم که افزایش نصب اپلیکیشن می تواند پیش بینی کننده خوبی برای ارتقاء سطح شغلی شما باشد بنابراین نسبت به این موضوع توجه داشته باشید و اطلاعات خود را راجع به موارد مرتبط با آن افزایش بدهید‌

در این زمینه تبلیغات بسیار زیادی می‌تواند با کمک شما بشود که یکی از آنها تبلیغات CPI است. از این رو شاید بخواهید بدانید که تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تبلیغات نصب اپلیکیشن به نوعی از تبلیغ شاره می‌کند که شما به ازای هر نصب از اپلیکیشن توسط کاربر هزینه آن را به رسانه مورد نظر پرداخت می کنید.

 برای مثال شما برای این که بتوانید تعداد بازدیدکنندگان و افرادی که به نصب اپلیکیشن شما می پردازند را افزایش بدهید تبلیغ آن را در سایر اپلیکیشن ها قرار می دهید با این حساب هر فردی که پس از تماشای تبلیغ به نصب اپلیکیشن مورد نظر بپردازد یک امتیاز برای شما محسوب می شود و در ازای آن باید هزینه هر نصب را پرداخت کنید.

کمپین CPI با هدف افزایش نصب اپلیکیشن به کاربران ارائه می شود و با پرداخت به ازای هر تماشا یا CPM کاملاً متفاوت است در این نوع از تبلیغات در ازای هر بازدید ای که توسط کاربر صورت می گیرد شما ملزم به پرداخت هزینه هستید. اما در تبلیغات CPI این گونه نیست. هرچه میزنه نصب اپلیکیشن افزایش پیدا کند شما هم به همان مقدار باید هزینه آن را بپردازید.

چرا تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI یک امر مهم تلقی می شود؟

همانطور که در پاسخ به سوال تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟ به این موضوع اشاره کردیم که در این نوع از تبلیغات تبلیغ کننده به ازای هر نصب توسط کاربر مقداری هزینه از فرد متقاضی کسر می‌کند.

برای شما جالب باشد که آمارها نشان داده است که تمامی افرادی که به نصب اپلیکیشن می‌پردازند لزوماً از آن استفاده نمی کنند و ممکن است پس از چند دقیقه آن را حذف کنند دلیل آن هم این است که تعداد اپلیکیشن های نامناسب و غیر کاربردی رو به افزایش است و این اعتماد مشتریان را تا حد زیادی کاهش داده است.

 بنابراین کار شما مشکل می‌شود اینکه بخواهید به جذب مشتریان بپردازید و در عین حال فروش بیشتری داشته باشید همت عالی و پشتکار فراوان برای تبلیغات را می طلبد. بنابراین تبلیغات CPI به عنوان یک معیار اساسی و مهم در میان سایر تبلیغات اپلیکیشنی یا بازاریابی اپلیکیشن توانسته است جایگاه بهتری نسبت به باقی روش های تبلیغاتی بدست بیاور است.

دلیل آن هم این است که آمارهای نشان داده شده حاکی از افزایش نصب اپلیکیشن و حفظ آن توسط کاربران است و این به معنای قدرتمند بودن این روش نسبت به روش های مشابه مانند CPM است.

اپلیکیشن های بازی هم در تبلیغات CPI نتیجه بهتری از نصب توسط کاربر گرفته اند بنابراین می توانیم بگوییم که این نوع از روش تبلیغاتی معیار مناسب‌تری برای افزایش بازدیدکنندگان و نصب آن توسط آنها است.

نکات مهم و اساسی در تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟

برای تبلیغات آنلاین و حتی در صورتی که باشد ملزم به رعایت یکسری از نکات هستید که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. شما به عنوان فردی که نیازمند افزایش کاربران و معرفی برند خود طریق اپلیکیشن یا سایر برنامه ها هستید باید بتوانید به درستی با روش‌های مختلف تبلیغات اپلیکیشن آشنا شوید و از میان آنها به انتخاب بهترین ها دست بزنید.

اما ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چگونه می‌توانند در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کنم؟ پاسخ به این سوال ساده است به طور کلی هر کاری از یکسری جزئیات و اصول کوچک تشکیل شده است که معمولاً توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می‌شوند؛

اما شما به عنوان فردی که واقعاً در مسیر کسب و کار خود نیازمند دیده شدن هستی باید بتوانید تک تک این اصول را به درستی رعایت کنید از این رو دانستن نکات لازم راجع به روش های مختلف تبلیغاتی و کسب آگاهی راجع به اینکه تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟ به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار بهتر در این مسیر قدم بگذارید.

  • توجه به نرخ تبلیغ

بدون شک شما به عنوان فردی که نیازمند دیده شدن برند خود از طریق نصب اپلیکیشن هستید و تمایل دارید که از  بستری برای این کار استفاده کنید که کمترین میزان تعرفه از شما دریافت کند، بنابراین این جزئیات در تبلیغات سی پی آی می‌تواند به شما کمک کند تا نسبت به امر تبلیغ دلسرد نشوید.

  • هماهنگ سازی در معیارها

نکته مهم و قابل توجهی که در این نوع از تبلیغات وجود دارد این است که باید از قبل در برنامه ریزی های خود مربوط به تبلیغ اپلیکیشن، به هماهنگ سازی معیارهای مورد نظر بپردازید این بدین معنا است که مشتری را دچار دوگانگی برای حفظ یا استفاده از این برنامه نکنید.

برای مثال برخی از افراد پس از تبلیغ اپلیکیشن بدون اینکه هماهنگی‌های لازم را با مشتری انجام بدهند از پرداخت درون‌برنامه‌ای پیروی می کنند. این امر می‌تواند شما را در معرفی برند و بهبود جایگاه آن در زندگی افراد ناکام کند. امیدوارم که توانسته باشیم در این مطلب پاسخ سوال تبلیغات نصب اپلیکیشن یا تبلیغات CPI چیست؟ را به درستی بدهیم.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran