به چه دلیل سئو مهم است

در این مقاله تخصصی ترین سئو در تهران عنوان شده که هروزه به تعداد کاربرانی که از راه گوگل احتیاجشان را جست و جو می کنند، افزوده می ‌شود. بر اصول آمار رسمی سایت گوگل هروزه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت داده می‌ شود. حالا ساده می ‌توانیم بفهمیم که چرا بیل گیتس بیان می کند که:

اگر کسب و کار شما در اینترنت فعالیت ندارد، بطور سریعی از صحنۀ روزگار حذف خواهید شد.بنابراین کاربران به گوگل اعتماد بیشتری دارند. حالا بگذارید ادامه این مقاله تخصصی ترین سئو در تهران را با یک نمونه برایتان جلو ببریم؛گمان کنید شما یک فروشگاه اینترنتی موبایل دارا هستید.

با ابزار های مرتبط به آمار جستجوی هر جمله در گوگل می فهمیم که مردم با جمله های متفاوتی روزانه تقریبا ۸ هزار بار برای «خرید موبایل» یا جملات مشابه جستجو می‌ کنند.این آمار خوب است؛ به معنی این که ماهانه 8000 نفر هدف خرید موبایل دارند و در اینترنت به جهت جایی برای خریداری موبایل جستجو می کنند.

حالا یک پرسش: شما زمانی برای چیزی در گوگل می گردید  پاسخ پرسش یا احتیاج خود را در چه موقعیتی پیدا می ‌کنید؟ خیلی کم رخ می دهد چیزی که دنبالش هستیم را در نتایج نخست یا در آخر در صفحه اول پیدا نکنیم.بنابراین طبق مقاله تخصصی ترین سئو در تهران اگر سایت شما در برگه های سوم، چهارم (وبالاتر) نتایج جستجو باشد.

به صورت خیلی کم فردی می ‌تواند شما را پیدا کند یا اصلاً از داشتن وبسایت شما آگاه شود. در واقع شما ۸ هزار مشتری بالقوه که اساسا به دنبال شما بوده ‌اند را از یین برده اید.سئو پردازشی است که به گوگل یاری می‌ کند تا سایت شما را پیدا کرده، زمینه خدمات شما را متوجه شود.

و بر اصول لغات کلیدی مربوط بطور نمونه همین خرید گوشی سایت شما را در بالا نتایج جستجو معین می کند. در واقع سئو به بالا بردن بازدید سایت شما یاری بخصوصی می ‌کند.البته اینجا کافی است که به موردی اشاره کنم. صحیح است که گوگل یک موتور جستجو است.

و لغت موتور هیچ خصوصیت انسانی را به یاد انسان نمی ‌آورد. ولی گوگل آن اندازه هم موتور نیست. به معنی اینکه انسان ‌ها اجازه نمی دهند که موتور باشد و بر اصول معیاز های صرفا مکانیکی و ماشینی سایت ‌ها را اندازه بندی کند.

آیا سئو مدل های دیگری هم دارد

در اساس به گفته مقاله تخصصی ترین سئو در تهران کار هایی که برای سئو صورت داده می ‌شود را به قسمت ها یا حیطه های متفاوتی تقسیم می ‌کنند. یک مدل تقسیم کار مختلف، تقسیم کار های درون سایت و خارج سایت است. به این دو قسمت کارها سئو یا استفاده بهینه داخلی (On-Page SEO) و سئو یا استفاده بهینه خارجی (Off-Page SEO) بیان می کنند.

سئوی داخلی سایت چه چیزی است؟مفهوم از سئوی داخلی در مقاله تخصصی ترین سئو در تهران، استفاده بهینه برگه داخلی سایت برای موتور های جستجو، با مقصود رسیدن به جایگاه والا در گوگل و بالا بردن ترافیک سایت است. با سئوی داخلی، موتور های جستجو به سادگی سایت شما را پیدا کرده و مطالعه می کنند.

عنوان آن را درک می ‌کنند و اگر استاندار های کافی را دارا باشد، آن را به صورت یک سایت پر فایده برای کاربران شناسایی می کند.بنابراین در نظر مقاله تخصصی ترین سئو در تهران ، برای صورت دادن سئوی داخلی سایت حقیقتا باید چه فعالیتی کنیم؟ گمان  این است که از چک فهرست جادویی سئوی داخلی به کار ببرید!

چک ‌فهرست سئوی داخلی سایت

مراحلی که در این چک فهرست مشاهده خواهید کرد، بروز ترین موارد سئو هستند که تا امسال انتشار داده شده ‌اند. همه این مطالب از تجربیات فردی ما در نوین و سایت‌ های دارای اعتبار خارجی جمع ‌آوری شده‌اند و حقیقتا به کار شما می‌ آیند؛ بنابراین با خیال آسوده به گفته مقاله تخصصی ترین سئو در تهران از آن ‌ها به کار ببرید.

1- بهینه کردن آدرس (URL) همه صفحات سایت

یکی از قسمت هایی که گوگل به آن دقت می ‌کند، آدرس صفحات متفاوت سایت است. تجربه مشخص کرده است که هر اندازه که این آدرس کم تر، خوانا تر و با عنوان محتوای شما مربوط باشد، اثر مناسب تری روی سئو دارد.

2- تحقیق لغات کلیدی (Keyword Research)

تحقیق لغات کلیدی به معنی اینکه وارسی کنیم و مشاهده کنیم مخاطبان مقصود ما در اینترنت به دنبال چه نکاتی هستند و برای رسیدن به آن ‌ها چه لغاتی را جستجو می‌ کنند. اگر تحقیق لغات را به طور صحیحی انجام دهید، هم مخاطبانتان را خوب تر شناخت پیدا می کنید و هم توانایی دارید  شرایط سئوی سایتتان را خوب تر کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام